III Liga Kobiet

2 ETAP

1/4 finału

Termin 1: 20.01.2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
734B – UKS ZSMS Poznań1A – SKF PBS / SP 69 Poznań3:1 (16:25, 25:18, 25:15, 25:22)
743B – UKS Milesza Targowa Górka2A – SPS Sparta Złotów1:3 (18:25, 25:19, 22:25, 19:25)
753A – SPS BoxPro Volley Piła2B – UKŻPS Kościan3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
764A – SKS Murowana Goślina1B – UKS Piątka Turek0:3 (13:25, 14:25, 14:25)

O miejsca 9-10jeden mecz 3.02.2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
77Enea Energetyk PoznańMKS Trzcianka3:0 (25:20, 25:9, 25:18)

O miejsca 11-12

Nr meczugospodarzgośćwynik
78KTPS KoninUKS Szamotulanin Szamotuły2:3 (18:25, 25:9, 25:18, 18:25, 8:15)

Termin 2 (rewanże): 3.02.2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
79SKF PBS / SP 69 PoznańUKS ZSMS Poznań3:0 (25:14, 25:18, 25:22)
ZŁOTY SET – 15:7
80SPS Sparta ZłotówUKS Milesza Targowa Górka3:0 (25:15, 25:12, 25:20)
81UKŻPS KościanSPS BoxPro Volley Piła3:2 (14:25, 25:21, 28:26, 25:27, 16:14)
82UKS Piątka TurekSKS Murowana Goślina3:2 (24:26, 23:25, 25:23, 26:24, 15:9)

O miejsca 11-12

Nr meczugospodarzgośćwynik
83UKS Szamotulanin SzamotułyKTPS Konin

PÓŁFINAŁY – pierwsze mecze

Termin 1: 17.02.2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
84SPS BoxPro Volley PiłaSKF PBS / SP 69 Poznań3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
85SPS Sparta ZłotówUKS Piątka Turek3:1 (16:25, 25:10, 25:18, 25:22)

O miejsca 5-8

Nr meczugospodarzgośćwynik
86UKS ZSMS PoznańUKŻPS KościanODWOŁANY
87SKS Murowana GoślinaUKS Milesza Targowa Górka3:1 (25:17, 19:25, 25:18, 25:23)

PÓŁFINAŁY – rewanże

Termin 2 (rewanże): 2.03.2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
90SKF PBS / SP 69 PoznańSPS BoxPro Volley PiłaPRZEŁOŻONY
91UKS Piątka TurekSPS Sparta ZłotówPRZEŁOŻONY

O miejsca 5-8

Nr meczugospodarzgośćwynik
92UKŻPS KościanUKS ZSMS Poznań3:1 (25:7, 16:25, 25:15, 25:19)
93UKS Milesza Targowa GórkaSKS Murowana Goślina3:1 (26:28, 25:23, 25:13, 25:21)
ZŁOTY SET – 15:11

9.03.2024

O miejsca 5-6 i 7-8

Nr meczugospodarzgośćwynik
95UKŻPS KościanUKS Milesza Targowa Górkao miejsca 5-6
94UKS ZSMS PoznańSKS Murowana Goślinao miejsca 7-8

O miejsca 11-12 – rewanż

Nr meczugospodarzgośćwynik
UKS Szamotulanin SzamotułyKTPS Konin

16.03.2024

FINAŁ – pierwszy mecz

Nr meczugospodarzgośćwynik
97Wygrany dwumeczu 91Wygrany dwumeczu 90

FINAŁ – rewanż

Nr meczugospodarzgośćwynik
100Przegrany dwumeczu 91Przegrany dwumeczu 91

O miejsca 3-4 (pierwszy mecz), 5-6 i 7-8 (rewanże)

Nr meczugospodarzgośćwynik
96Przegrany dwumeczu 90Przegrany dwumeczu 91o miejsca 3-4
99Wygrany dwumeczu 92Wygrany dwumeczu 93o miejsca 5-6
98Przegrany dwumeczu 93Przegrany dwumeczu 92o miejsca 7-8

O 3 miejsce – rewanż

23.03.2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
100Przegrany dwumeczu 91Przegrany dwumeczu 91

24.03.2024

Grupa 1

SPS BoxPro Volley Piła
SKS Murowana Goślina
UKS SZAMOTULANIN Szamotuły
SPS SPARTA Złotów
MKS Trzcianka
SKF PBS/SP 69 Poznań

1. kolejka: 30-09-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
1SPS BoxPro Volley PiłaSKF PBS/SP 69 Poznań0:3 (13:25, 20:25, 8:25)
2SKS Murowana GoślinaMKS Trzcianka3:0 (25:22, 25:14, 25:17)
3UKS SZAMOTULANIN SzamotułySPS SPARTA Złotów2:3 (25:17, 17:25, 25:23, 10:25, 4:15)

2. kolejka: 7-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
4SKF PBS/SP 69 PoznańSPS SPARTA Złotów0:3 (26:28, 19:25, 18:25)
5MKS TrzciankaUKS SZAMOTULANIN Szamotuły3:0 (25:16, 25:18, 25:16)
6SPS BoxPro Volley PiłaSKS Murowana Goślina1:3 (20:25, 21:25, 25:22, 19:25)

3. kolejka: 14-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
7SKS Murowana GoślinaSKF PBS/SP 69 Poznań3:2 (18:25, 25:17, 25:17, 10:25, 18:16)
8UKS SZAMOTULANIN SzamotułySPS BoxPro Volley Piła0:3 (17:25, 17:25, 9:25)
9SPS SPARTA ZłotówMKS Trzcianka3:1 (28:30, 25:22, 25:13, 25:20)

4. kolejka: 21-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
10SKF PBS/SP 69 PoznańMKS Trzcianka3:0 (25:18, 25:13, 25:17)
11SPS BoxPro Volley PiłaSPS SPARTA Złotów3:2 (25:18, 24:26, 19:25, 25:16, 15:9)
12SKS Murowana GoślinaUKS SZAMOTULANIN Szamotuły3:2 (23:25, 25:23, 25:9, 23:25, 15:12)

5. kolejka: 28-10-2023 – ostatnia pierwszej rundy

Nr meczugospodarzgośćwynik
13UKS SZAMOTULANIN SzamotułySKF PBS/SP 69 Poznań0:3 (20:25, 16:25, 18:25)
14SPS SPARTA ZłotówSKS Murowana Goślina3:0 (25:22, 25:17, 25:13)
15MKS TrzciankaSPS BoxPro Volley Piła1:3 (25:16, 17:25, 18:25, 11:25)

6. kolejka: 4-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
16SKF PBS/SP 69 PoznańSPS BoxPro Volley Piła3:2 (19:25, 25:16, 18:25, 25:21, 15:9)
17 – 3.11.2023MKS TrzciankaSKS Murowana Goślina2:3 (25:21, 12:25, 25:23, 17:25, 13:15)
18SPS SPARTA ZłotówUKS SZAMOTULANIN Szamotuły3:0 (25:15, 25:15, 25:10)

7. kolejka: 18-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
19SPS SPARTA ZłotówSKF PBS/SP 69 Poznań0:3 (21:25, 27:29, 22:25)
20UKS SZAMOTULANIN SzamotułyMKS Trzcianka0:3 (17:25, 22:25, 24:26)
21SKS Murowana GoślinaSPS BoxPro Volley Piła0:3 (22:25, 18:25, 13:25)

8. kolejka: 25-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
22SKF PBS/SP 69 PoznańSKS Murowana Goślina3:0 (25:15, 25:16, 25:23)
23SPS BoxPro Volley PiłaUKS SZAMOTULANIN Szamotuły3:0 (25:20, 25:12, 25:13)
24MKS TrzciankaSPS SPARTA Złotów1:3 (20:25, 18:25, 30:28, 15:25)

9. kolejka: 9-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
25MKS TrzciankaSKF PBS/SP 69 Poznań0:3 (21:25, 20:25, 14:25)
26SPS SPARTA ZłotówSPS BoxPro Volley Piła3:0 (25:10, 25:19, 25:19)
27UKS SZAMOTULANIN SzamotułySKS Murowana Goślina1:3 (33:31, 22:25, 14:25, 16:25)

10. kolejka: 16-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
28SKF PBS/SP 69 PoznańUKS SZAMOTULANIN Szamotuły3:0 (25:21, 25:12, 25:13)
29SKS Murowana GoślinaSPS SPARTA Złotów1:3 (16:25, 17:25, 26:24, 19:25)
30SPS BoxPro Volley PiłaMKS Trzcianka3:1 (25:17, 13:25, 25:20, 26:24)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SKF PBS / SP 69 Poznań10248268794638
2SPS Sparta Złotów102482611877717
3SPS BoxPro Volley Piła101862116783741
4SKS Murowana Goślina101561920833835
5MKS Trzcianka10721224724833
6UKS Szamotulanin Szamotuły1020530603850

Grupa 2

UKS PIĄTKA Turek
UKS MILESZA Targowa Górka
KTPS Konin
UKŻPS Kościan
KS VOLLEY Turek
Enea ENERGETYK Poznań
UKS ZSMS Poznań

1. kolejka: 23-09-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
UKS PIĄTKA Turekpauzuje
31UKS MILESZA Targowa GórkaUKS ZSMS Poznań0:3 (24:26, 22:25, 24:26)
32KTPS KoninEnea ENERGETYK Poznań3:2 (24:26, 25:16, 16:25, 25:14, 15:8)
33UKŻPS KościanKS VOLLEY Turek

2. kolejka: 30-09-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
pauzujeKS VOLLEY Turek
34Enea ENERGETYK PoznańUKŻPS Kościan1:3 (10:25, 12:25, 25:23, 10:25)
35KTPS KoninUKS ZSMS Poznań0:3 (11:25, 24:26, 18:25)
36UKS PIĄTKA TurekUKS MILESZA Targowa Górka3:1 (25:12, 25:20, 23:25, 25:11)

3. kolejka: 7-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
UKS MILESZA Targowa Górkapauzuje
37KTPS KoninUKS PIĄTKA Turek0:3 (9:25, 11:25, 10:25)
38UKŻPS KościanUKS ZSMS Poznań3:0 (25:15, 25:21, 25:18)
39KS VOLLEY TurekEnea ENERGETYK Poznań

4. kolejka: 14-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
pauzujeEnea ENERGETYK Poznań
40UKS ZSMS PoznańKS VOLLEY Turek
41UKS PIĄTKA TurekUKŻPS Kościan3:0 (26:24, 25:15, 25:22)
42KTPS KoninUKS MILESZA Targowa Górka0:3 (20:25, 16:25, 20:25)

5. kolejka: 21-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
KTPS Koninpauzuje
43UKŻPS KościanUKS MILESZA Targowa Górka3:0 (25:17, 25:16, 30:28)
44KS VOLLEY TurekUKS PIĄTKA Turek
45Enea ENERGETYK PoznańUKS ZSMS Poznań2:3 (18:25, 25:19, 25:21, 23:25, 16:18)

6. kolejka: 28-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
pauzujeUKS ZSMS Poznań
46UKS PIĄTKA TurekEnea ENERGETYK Poznań3:0 (25:16, 25:10, 25:12)
47UKS MILESZA Targowa GórkaKS VOLLEY Turek
48KTPS KoninUKŻPS Kościan0:3 (15:25, 12:25, 14:25)

7. kolejka: 4-11-2023 – ostatnia kolejka I rundy

Nr meczugospodarzgośćwynik
UKŻPS Kościanpauzuje
49KS VOLLEY TurekKTPS Konin
50Enea ENERGETYK PoznańUKS MILESZA Targowa Górka2:3 (25:20, 11:25, 22:25, 25:21, 8:15)
51UKS PIĄTKA TurekUKS ZSMS Poznań3:0 (25:18, 25:11, 25:20)

8. kolejka: 11-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
pauzujeUKS PIĄTKA Turek
52UKS ZSMS PoznańUKS MILESZA Targowa Górka0:3 (17:25, 12:25, 20:25)
53Enea ENERGETYK PoznańKTPS Konin3:0 (25:12, 25:22, 25:14)
54KS VOLLEY TurekUKŻPS Kościan

9. kolejka: 18-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
KS VOLLEY Turekpauzuje
55UKŻPS KościanEnea ENERGETYK Poznań3:0 (25:21, 25:14, 25:18)
56UKS ZSMS PoznańKTPS Konin3:0 (25:16, 25:12, 25:11)
57UKS MILESZA Targowa GórkaUKS PIĄTKA Turek1:3 (19:25, 15:25, 25:21, 18:25)

10. kolejka: 25-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
pauzujeUKS MILESZA Targowa Górka
58UKS PIĄTKA TurekKTPS Konin3:0 (25:14, 25:16, 25:6)
59UKS ZSMS PoznańUKŻPS Kościan1:3 (11:25, 25:22, 23:25, 15:25)
60Enea ENERGETYK PoznańKS VOLLEY Turek

11. kolejka: 2-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
Enea ENERGETYK Poznańpauzuje
61KS VOLLEY TurekUKS ZSMS Poznań
62UKŻPS KościanUKS PIĄTKA Turek0:3 (20:25, 17:25, 8:25)
63UKS MILESZA Targowa GórkaKTPS Konin3:0 (25:14, 25:14, 25:18)

12. kolejka: 9-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
pauzujeKTPS Konin
64UKS MILESZA Targowa GórkaUKŻPS Kościan3:0 (25:15, 25:22, 25:20)
65UKS PIĄTKA TurekKS VOLLEY Turek
66UKS ZSMS PoznańEnea ENERGETYK Poznań3:2 (25:23, 26:28, 17:25, 25:18, 16:14)

13. kolejka:16-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
UKS ZSMS Poznańpauzuje
67Enea ENERGETYK PoznańUKS PIĄTKA Turek0:3 (12:25, 18:25, 23:25)
68KS VOLLEY TurekUKS MILESZA Targowa Górka
69UKŻPS KościanKTPS Konin3:0 (25:9, 25:10, 25:9)

14. kolejka: 6-01-2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
pauzujeUKŻPS Kościan
70KTPS KoninKS VOLLEY Turek
71UKS MILESZA Targowa GórkaEnea ENERGETYK Poznań3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
72UKS ZSMS PoznańUKS PIĄTKA Turek0:3 (10:25, 22:25, 17:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Piątka Turek103010302795506
2UKŻPS Kościan102172111738594
3UKS Milesza Targowa Górka101762014757701
4UKS ZSMS Poznań101351619720774
5ENEA Energetyk Poznań10711227722874
6KTPS Konin1021329482765

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9. ENEA Energetyk Poznań
10. MKS Trzcianka
11.
12.