II Liga Kobiet 24/25

GRUPA 1

1. kolejka: 5.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
1Enea Energetyk Poznań IIUKS Chemik SMS Olsztyn
2Biofarm Szamotulanin SzamotułyTSS Gdańsk
3UKS ZSMS PoznańJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
4SMS PoliceWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
5KS PAŁAC BydgoszczPSPS Chemik Police

2. kolejka: 12.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
6UKS Chemik SMS OlsztynPSPS Chemik Police
7WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiKS PAŁAC Bydgoszcz
8JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiSMS Police
9TSS GdańskUKS ZSMS Poznań
10Enea Energetyk Poznań IIBiofarm Szamotulanin Szamotuły

3. kolejka: 19.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
11Biofarm Szamotulanin SzamotułyUKS Chemik SMS Olsztyn
12UKS ZSMS PoznańEnea Energetyk Poznań II
13SMS PoliceTSS Gdańsk
14KS PAŁAC BydgoszczJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
15PSPS Chemik PoliceWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski

4. kolejka: 26.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
16UKS Chemik SMS OlsztynWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
17JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiPSPS Chemik Police
18TSS GdańskKS PAŁAC Bydgoszcz
19Enea Energetyk Poznań IISMS Police
20Biofarm Szamotulanin SzamotułyUKS ZSMS Poznań

5. kolejka: 9.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
21UKS ZSMS PoznańUKS Chemik SMS Olsztyn
22SMS PoliceBiofarm Szamotulanin Szamotuły
23KS PAŁAC BydgoszczEnea Energetyk Poznań II
24PSPS Chemik PoliceTSS Gdańsk
25WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański

6. kolejka: 16.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
26UKS Chemik SMS OlsztynJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
27TSS GdańskWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
28Enea Energetyk Poznań IIPSPS Chemik Police
29Biofarm Szamotulanin SzamotułyKS PAŁAC Bydgoszcz
30UKS ZSMS PoznańSMS Police

7. kolejka: 23.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
31SMS PoliceUKS Chemik SMS Olsztyn
32KS PAŁAC BydgoszczUKS ZSMS Poznań
33PSPS Chemik PoliceBiofarm Szamotulanin Szamotuły
34WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiEnea Energetyk Poznań II
35JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiTSS Gdańsk

8. kolejka: 30.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
36UKS Chemik SMS OlsztynTSS Gdańsk
37Enea Energetyk Poznań IIJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
38Biofarm Szamotulanin SzamotułyWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
39UKS ZSMS PoznańPSPS Chemik Police
40SMS PoliceKS PAŁAC Bydgoszcz

9. kolejka: 7.12.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
41KS PAŁAC BydgoszczUKS Chemik SMS Olsztyn
42PSPS Chemik PoliceSMS Police
43WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiUKS ZSMS Poznań
44JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiBiofarm Szamotulanin Szamotuły
45TSS GdańskEnea Energetyk Poznań II

10. kolejka: 14.12.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
46UKS Chemik SMS OlsztynEnea Energetyk Poznań II
47TSS GdańskBiofarm Szamotulanin Szamotuły
48JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiUKS ZSMS Poznań
49WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiSMS Police
50PSPS Chemik PoliceKS PAŁAC Bydgoszcz

11. kolejka: 21.12.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
51PSPS Chemik PoliceUKS Chemik SMS Olsztyn
52KS PAŁAC BydgoszczWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
53SMS PoliceJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
54UKS ZSMS PoznańTSS Gdańsk
55Biofarm Szamotulanin SzamotułyEnea Energetyk Poznań II

12. kolejka: 11.01.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
56UKS Chemik SMS OlsztynBiofarm Szamotulanin Szamotuły
57Enea Energetyk Poznań IIUKS ZSMS Poznań
58TSS GdańskSMS Police
59JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiKS PAŁAC Bydgoszcz
60WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiPSPS Chemik Police

13. kolejka: 18.01.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
61WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiUKS Chemik SMS Olsztyn
62PSPS Chemik PoliceJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
63KS PAŁAC BydgoszczTSS Gdańsk
64SMS PoliceEnea Energetyk Poznań II
65UKS ZSMS PoznańBiofarm Szamotulanin Szamotuły

14. kolejka: 1.02.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
66UKS Chemik SMS OlsztynUKS ZSMS Poznań
67Biofarm Szamotulanin SzamotułySMS Police
68Enea Energetyk Poznań IIKS PAŁAC Bydgoszcz
69TSS GdańskPSPS Chemik Police
70JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski

15. kolejka: 15.02.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
71JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiUKS Chemik SMS Olsztyn
72WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiTSS Gdańsk
73PSPS Chemik PoliceEnea Energetyk Poznań II
74KS PAŁAC BydgoszczBiofarm Szamotulanin Szamotuły
75SMS PoliceUKS ZSMS Poznań

16. kolejka: 1.03.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
76UKS Chemik SMS OlsztynSMS Police
77UKS ZSMS PoznańKS PAŁAC Bydgoszcz
78Biofarm Szamotulanin SzamotułyPSPS Chemik Police
79Enea Energetyk Poznań IIWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
80TSS GdańskJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański

17. kolejka: 15.03.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
81TSS GdańskUKS Chemik SMS Olsztyn
82JohnnyBros AZS Uniwersytet GdańskiEnea Energetyk Poznań II
83WSKonsorcjum UKS OPP Powiat KołobrzeskiBiofarm Szamotulanin Szamotuły
84PSPS Chemik PoliceUKS ZSMS Poznań
85KS PAŁAC BydgoszczSMS Police

18. kolejka: 22.03.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
86UKS Chemik SMS OlsztynKS PAŁAC Bydgoszcz
87SMS PolicePSPS Chemik Police
88UKS ZSMS PoznańWSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
89Biofarm Szamotulanin SzamotułyJohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
90Enea Energetyk Poznań IITSS Gdańsk

GRUPA 2

1. kolejka: 5.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
1GLKS Barycz Janków PrzygodzkiKlub Sportowy Pajęczno
2Energa MKS Kalisz IIMUKS Krótka Mysiadło
3SMS Ostrów Łaskovia ŁaskAZS Warszawa
4UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaAZS AWF Varsovia
5Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiŁSK AZS UMED Łódź

2. kolejka: 12.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
6Klub Sportowy PajęcznoŁSK AZS UMED Łódź
7AZS AWF VarsoviaAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki
8AZS WarszawaUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
9MUKS Krótka MysiadłoSMS Ostrów Łaskovia Łask
10GLKS Barycz Janków PrzygodzkiEnerga MKS Kalisz II

3. kolejka: 19.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
11Energa MKS Kalisz IIKlub Sportowy Pajęczno
12SMS Ostrów Łaskovia ŁaskGLKS Barycz Janków Przygodzki
13UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaMUKS Krótka Mysiadło
14Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiAZS Warszawa
15ŁSK AZS UMED ŁódźAZS AWF Varsovia

4. kolejka: 26.10.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
16Klub Sportowy PajęcznoAZS AWF Varsovia
17AZS WarszawaŁSK AZS UMED Łódź
18MUKS Krótka MysiadłoAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki
19GLKS Barycz Janków PrzygodzkiUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
20Energa MKS Kalisz IISMS Ostrów Łaskovia Łask

5. kolejka: 9.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
21SMS Ostrów Łaskovia ŁaskKlub Sportowy Pajęczno
22UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaEnerga MKS Kalisz II
23Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiGLKS Barycz Janków Przygodzki
24ŁSK AZS UMED ŁódźMUKS Krótka Mysiadło
25AZS AWF VarsoviaAZS Warszawa

6. kolejka: 16.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
26Klub Sportowy PajęcznoAZS Warszawa
27MUKS Krótka MysiadłoAZS AWF Varsovia
28GLKS Barycz Janków PrzygodzkiŁSK AZS UMED Łódź
29Energa MKS Kalisz IIAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki
30SMS Ostrów Łaskovia ŁaskUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola

7. kolejka: 23.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
31UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaKlub Sportowy Pajęczno
32Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiSMS Ostrów Łaskovia Łask
33ŁSK AZS UMED ŁódźEnerga MKS Kalisz II
34AZS AWF VarsoviaGLKS Barycz Janków Przygodzki
35AZS WarszawaMUKS Krótka Mysiadło

8. kolejka: 30.11.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
36Klub Sportowy PajęcznoMUKS Krótka Mysiadło
37GLKS Barycz Janków PrzygodzkiAZS Warszawa
38Energa MKS Kalisz IIAZS AWF Varsovia
39SMS Ostrów Łaskovia ŁaskŁSK AZS UMED Łódź
40UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki

9. kolejka: 7.12.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
41Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiKlub Sportowy Pajęczno
42ŁSK AZS UMED ŁódźUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
43AZS AWF VarsoviaSMS Ostrów Łaskovia Łask
44AZS WarszawaEnerga MKS Kalisz II
45MUKS Krótka MysiadłoGLKS Barycz Janków Przygodzki

10. kolejka: 14.12.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
46Klub Sportowy PajęcznoGLKS Barycz Janków Przygodzki
47MUKS Krótka MysiadłoEnerga MKS Kalisz II
48AZS WarszawaSMS Ostrów Łaskovia Łask
49AZS AWF VarsoviaUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
50ŁSK AZS UMED ŁódźAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki

11. kolejka: 21.12.2024

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
51ŁSK AZS UMED ŁódźKlub Sportowy Pajęczno
52Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiAZS AWF Varsovia
53UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaAZS Warszawa
54SMS Ostrów Łaskovia ŁaskMUKS Krótka Mysiadło
55Energa MKS Kalisz IIGLKS Barycz Janków Przygodzki

12. kolejka: 11.01.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
56Klub Sportowy PajęcznoEnerga MKS Kalisz II
57GLKS Barycz Janków PrzygodzkiSMS Ostrów Łaskovia Łask
58MUKS Krótka MysiadłoUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
59AZS WarszawaAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki
60AZS AWF VarsoviaŁSK AZS UMED Łódź

13. kolejka: 18.01.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
61AZS AWF VarsoviaKlub Sportowy Pajęczno
62Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiAZS Warszawa
63ŁSK AZS UMED ŁódźMUKS Krótka Mysiadło
64UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaGLKS Barycz Janków Przygodzki
65SMS Ostrów Łaskovia ŁaskEnerga MKS Kalisz II

14. kolejka: 1.02.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
66Klub Sportowy PajęcznoSMS Ostrów Łaskovia Łask
67Energa MKS Kalisz IIUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
68GLKS Barycz Janków PrzygodzkiAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki
69MUKS Krótka MysiadłoŁSK AZS UMED Łódź
70AZS WarszawaAZS AWF Varsovia

15. kolejka: 15.02.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
71AZS WarszawaKlub Sportowy Pajęczno
72AZS AWF VarsoviaMUKS Krótka Mysiadło
73ŁSK AZS UMED ŁódźGLKS Barycz Janków Przygodzki
74Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiEnerga MKS Kalisz II
75UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaSMS Ostrów Łaskovia Łask

16. kolejka: 1.03.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
76Klub Sportowy PajęcznoUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
77SMS Ostrów Łaskovia ŁaskAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki
78Energa MKS Kalisz IIŁSK AZS UMED Łódź
79GLKS Barycz Janków PrzygodzkiAZS AWF Varsovia
80MUKS Krótka MysiadłoAZS Warszawa

17. kolejka: 15.03.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
81MUKS Krótka MysiadłoKlub Sportowy Pajęczno
82AZS WarszawaGLKS Barycz Janków Przygodzki
83AZS AWF VarsoviaEnerga MKS Kalisz II
84ŁSK AZS UMED ŁódźSMS Ostrów Łaskovia Łask
85Amagraf Libero VIP Aleksandrów ŁódzkiUKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola

18. kolejka: 22.03.2025

Nr meczuGOSPODARZGOŚĆWYNIK
86Klub Sportowy PajęcznoAmagraf Libero VIP Aleksandrów Łódzki
87UKS Akademia Siatkówki Zduńska WolaŁSK AZS UMED Łódź
88SMS Ostrów Łaskovia ŁaskAZS AWF Varsovia
89Energa MKS Kalisz IIAZS Warszawa
90GLKS Barycz Janków PrzygodzkiMUKS Krótka Mysiadło