Liga Młodziczek

ETAP 4

Grupa 27 – o finał wojewódzki

1m gr 20 – TKS Siatkarz Jarocin
1m gr 19 – KS ASBL Piła
3m gr 17 – UKS Piątka Turek

20.01.2024– gospodarz KS ASBL Piła

Nr meczuwynik
293KS ASBL PiłaTKS Siatkarz Jarocin2:1 (25:9, 23:25, 15:8)
294TKS Siatkarz JarocinUKS Piątka Turek1:2 (25:18, 12:25, 10:15)
295UKS Piątka TurekKS ASBL Piła2:0 (25:20, 25:13, 0:0)

27.01.2024 – gospodarz TKS Siatkarz Jarocin – przełożony na 4.02.2024

Nr meczuwynik
296TKS Siatkarz JarocinUKS Piątka Turek0:2 (14:25, 15:25)
297UKS Piątka TurekKS ASBL Piła2:0 (25:16, 25:20)
298KS ASBL PiłaTKS Siatkarz Jarocin0:2 (21:25, 19:25)

3.02.2024 – gospodarz UKS Piątka Turek

Nr meczuwynik
299UKS Piątka TurekKS ASBL Piła2:0 (25:13, 25:13)
300KS ASBL PiłaTKS Siatkarz Jarocin2:0 (25:13, 25:17)
301TKS Siatkarz JarocinUKS Piątka Turek0:2 (8:25, 9:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Piątka Turek6126121308188
2KS ASBL Piła68249248272
3TKS Siatkarz Jarocin671410215311

Grupa 28 – o finał wojewódzki

1m gr 21 – KS Volley Poznań
2m gr 19 – UKS Kaniasiatka Gostyń
3m gr 18 – GLKS Barycz Janków Przygodzki

20.01.2024– gospodarz UKS Kaniasiatka Gostyń

Nr meczuwynik
302UKS Kaniasiatka GostyńKS Volley Poznań0:2 (16:25, 9:25)
303KS Volley PoznańGLKS Barycz Janków Przygodzki2:0 (25:17, 25:15)
304GLKS Barycz Janków PrzygodzkiUKS Kaniasiatka Gostyń2:0 (25:16, 25:9, 0:0)

27.01.2024 – gospodarz KS Volley Poznań

Nr meczuwynik
305KS Volley PoznańGLKS Barycz Janków Przygodzki2:0 (25:20, 28:26)
306GLKS Barycz Janków PrzygodzkiUKS Kaniasiatka Gostyń2:0 (25:14, 25:11)
307UKS Kaniasiatka GostyńKS Volley Poznań0:2 (8:25, 17:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS Volley Poznań48480203128
2GLKS Barycz Janków Przygodzki46244178153
3UKS Kaniasiatka Gostyń44008100200

3.02.2024 – gospodarz GLKS Barycz Janków Przygodzki – przełożony na 5.02.2024

Nr meczuwynik
308GLKS Barycz Janków PrzygodzkiUKS Kaniasiatka Gostyń
309UKS Kaniasiatka GostyńKS Volley Poznań
310KS Volley PoznańGLKS Barycz Janków Przygodzki

Zwycięzcy grup 27 i 28 awansują do finału wojewódzkiego.

Grupa 29 – o miejsca 16-18

20.01.2024– gospodarz MUKS Jantar Kalisz

Nr meczuwynik
311MUKS Jantar KaliszMKS Trzcianka1:2 (17:25, 25:15, 1:15)
312MKS TrzciankaUKS ZSMS Poznań2:0 (25:14, 25:13)
313UKS ZSMS PoznańMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:12, 25:22)

27.01.2024 – gospodarz MKS Trzcianka

Nr meczuwynik
314MKS TrzciankaUKS ZSMS Poznań0:2 (17:25, 17:25)
315UKS ZSMS PoznańMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:13, 25:10)
316MUKS Jantar KaliszMKS Trzcianka0:2 (14:25, 7:25)

3.02.2024 – gospodarz UKS ZSMS Poznań

Nr meczuwynik
317UKS ZSMS PoznańMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:15, 25:18)
318MUKS Jantar KaliszMKS Trzcianka0:2 (16:25, 14:25)
319MKS TrzciankaUKS ZSMS Poznań0:2 (22:25, 15:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS ZSMS Poznań6115102277211
2MKS Trzcianka610485276221
3MUKS Jantar Kalisz660112184305

Grupa 30 – o miejsca 19-21

20.01.2024– gospodarz KS Volley Poznań II

Nr meczuwynik
320KS Volley Poznań IIUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:11, 25:11)
321UKS Piast KrotoszynKS Siatkarz Koło0:2 (18:25, 19:25)
322KS Siatkarz KołoKS Volley Poznań II0:2 (7:25, 21:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS Volley Poznań II2424010050
2KS Siatkarz Koło231227887
3UKS Piast Krotoszyn2200459100

27.01.2024 – gospodarz UKS Piast Krotoszyn – ODWOŁANY

Nr meczuwynik
323UKS Piast KrotoszynKS Siatkarz Koło
324KS Siatkarz KołoKS Volley Poznań II
325KS Volley Poznań IIUKS Piast Krotoszyn

3.02.2024 – gospodarz KS Siatkarz Koło – ODWOŁANY

Nr meczuwynik
326KS Siatkarz KołoKS Volley Poznań II
327KS Volley Poznań IIUKS Piast Krotoszyn
328UKS Piast KrotoszynKS Siatkarz Koło

Grupa 31 – o miejsca 22-24

20.01.2024– gospodarz SKF PBS/ SP 69 Poznań – ODWOŁANY

Nr meczuwynik
329SKF PBS/ SP 69 PoznańSPS Sparta Złotów
330SPS Sparta ZłotówUKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2
331UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2SKF PBS/ SP 69 Poznań

27.01.2024 – gospodarz SPS Sparta Złotów

Nr meczuwynik
332SPS Sparta ZłotówUKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 21:2 (18:25, 25:15, 5:15)
333UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2SKF PBS/ SP 69 Poznań1:2 (20:25, 25:22, 7:15)
334SKF PBS/ SP 69 PoznańSPS Sparta Złotów1:2 (25:21, 8:25, 8:15)

3.02.2024 – gospodarz UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2

Nr meczuwynik
335UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2SKF PBS/ SP 69 Poznań2:0 (25:15, 25:15)
336SKF PBS/ SP 69 PoznańSPS Sparta Złotów0:2 (18:25, 8:25)
337SPS Sparta ZłotówUKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 22:0 (25:16, 25:14)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SPS Sparta Złotów47373209152
2UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II46255187190
3SKF PBS / SP 69 Poznań45137159213

Grupa 32 – o miejsca 25-27

20.01.2024– gospodarz UKS Śmigiel

Nr meczuwynik
338UKS ŚmigielUKS Szóstka Rawicz2:0 (25:11, 25:15)
339UKS Szóstka RawiczPiast Poniec0:2 (19:25, 14:25)
340Piast PoniecUKS Śmigiel2:1 (18:25, 25:21, 15:6)

27.01.2024 – gospodarz UKS Szóstka Rawicz

Nr meczuwynik
341UKS Szóstka RawiczPiast Poniec0:2 (12:25, 15:25)
342Piast PoniecUKS Śmigiel0:2 (19:25, 7:25)
343UKS ŚmigielUKS Szóstka Rawicz2:0 (25:21, 25:14)

3.02.2024 – gospodarz Piast Poniec

Nr meczuwynik
344Piast PoniecUKS Śmigiel2:0 (25:20, 25:11)
345UKS ŚmigielUKS Szóstka Rawicz2:0 (25:16, 25:14)
346UKS Szóstka RawiczPiast Poniec0:2 (11:25, 10:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1PKS Piast Poniec6115103284214
2UKS Śmigiel610494283225
3UKS Szóstka Rawicz660012172300

Grupa 33 – o miejsca 11-13

27.01.2024– gospodarz SPS BoxPro Volley Piła 2

Nr meczuwynik
347SPS BoxPro Volley Piła 2Akademia Sportu Wronki0:2 (20:25, 24:26)
348Akademia Sportu WronkiMLKS Orlik Miłosław2:0 (25:12, 25:16)
349MLKS Orlik MiłosławSPS BoxPro Volley Piła 20:2 (22:25, 22:25)

27.01.2024 – gospodarz Akademia Sportu Wronki – przełożony na 2.03.2024

Nr meczuwynik
350Akademia Sportu WronkiMLKS Orlik Miłosław
351MLKS Orlik MiłosławSPS BoxPro Volley Piła 2
352SPS BoxPro Volley Piła 2Akademia Sportu Wronki

3.02.2024 – gospodarz MLKS Orlik Miłosław

Nr meczuwynik
353MLKS Orlik MiłosławSPS BoxPro Volley Piła 21:2 (13:25, 25:16, 8:15)
354SPS BoxPro Volley Piła 2Akademia Sportu Wronki0:2 (12:25, 15:25)
355Akademia Sportu WronkiMLKS Orlik Miłosław2:0 (25:19, 25:17)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Akademia Sportu Wronki48480201135
2SPS BoxPro Volley Piła46245177191
3MLKS Orlik Miłosław44018154206

Grupa 34 – o miejsca 14-15

27.01.2024 – gospodarz KKS Astra Krotoszyn – ODWOŁANY

Nr meczuwynik
KKS Astra KrotoszynUKS Środa Środa Wlkp.
UKS Środa Środa Wlkp.KKS Astra Krotoszyn

3.02.2024 – gospodarz UKS Środa Środa Wlkp. – przełożony na 7.02.2024

Nr meczuwynik
UKS Środa Środa Wlkp.KKS Astra Krotoszyn
KKS Astra KrotoszynUKS Środa Środa Wlkp.

ETAP 3

Grupa 17 – o finał wojewódzki

UKS Szamotulanin Szamotuły
SPS BoxPro Volley Piła
UKS Piątka Turek

9.12.2023– gospodarz UKS Piątka Turek – przełożony na 11.01.2024

Nr meczuwynik
203UKS Piątka TurekSPS BoxPro Volley Piła2:0 (25:21, 25:18)
204SPS BoxPro Volley PiłaUKS Szamotulanin Szamotuły0:2 (12:25, 13:25)
205UKS Szamotulanin SzamotułyUKS Piątka Turek2:0 (25:22, 25:21)

16.12.2023 – gospodarz SPS BoxPro Volley Piła

Nr meczuwynik
206SPS BoxPro Volley PiłaUKS Szamotulanin Szamotuły0:2 (12:25, 19:25)
207UKS Szamotulanin SzamotułyUKS Piątka Turek2:0 (25:17, 25:22)
208UKS Piątka TurekSPS BoxPro Volley Piła1:2 (19:25, 25:16, 6:15)

13.01.2024 – gospodarz UKS Szamotulanin Szamotuły

Nr meczuwynik
209UKS Szamotulanin SzamotułyUKS Piątka Turek2:0 (25:20, 25:23)
210UKS Piątka TurekSPS BoxPro Volley Piła0:2 (22:25, 13:25)
211SPS BoxPro Volley PiłaUKS Szamotulanin Szamotuły2:0 (25:14, 25:14)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Szamotulanin Szamotuły6115102278231
2SPS BoxPro Volley Piła69367251263
3UKS Piątka Turek671310260295

Grupa 18 – o finał wojewódzki

Energa MKS Kalisz
GLKS Barycz Janków Przygodzki
Enea Energetyk Poznań 1

9.12.2023– gospodarz GLKS Barycz Janków Przygodzki

Nr meczuwynik
212GLKS Barycz Janków PrzygodzkiEnea Energetyk Poznań 11:2 (24:26, 25:21, 9:15)
213Enea Energetyk Poznań 1Energa MKS Kalisz2:1 (25:27, 25:18, 17:15)
214Energa MKS KaliszGLKS Barycz Janków Przygodzki2:1 (25:20, 19:25, 15:12)

16.12.2023 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 1 – przełożony na 19.12.2023

Nr meczuwynik
215Enea Energetyk Poznań 1Energa MKS Kalisz1:2 (20:25, 26:24, 11:15)
216Energa MKS KaliszGLKS Barycz Janków Przygodzki2:0 (25:13, 25:16)
217GLKS Barycz Janków PrzygodzkiEnea Energetyk Poznań 10:2 (27:29, 11:25)

13.01.2024 – gospodarz Energa MKS Kalisz

Nr meczuwynik
218Energa MKS KaliszGLKS Barycz Janków Przygodzki2:0 (25:16, 25:14)
219GLKS Barycz Janków PrzygodzkiEnea Energetyk Poznań 11:2 (25:21, 19:25, 12:15)
220Enea Energetyk Poznań 1Energa MKS Kalisz2:1 (25:23, 14:25, 15:13)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ENEA Energetyk Poznań6115116355337
2MKS Kalisz6104106344294
3GLKS Barycz Janków Przygodzki660312268336

Grupa 19 – o finał wojewódzki

KS ASBL Piła
UKS Kaniasiatka Gostyń
MLKS Orlik Miłosław

9.12.2023– gospodarz UKS Kaniasiatka Gostyń

Nr meczuwynik
221UKS Kaniasiatka GostyńMLKS Orlik Miłosław2:1 (20:25, 25:11, 15:9)
222MLKS Orlik MiłosławKS ASBL Piła0:2 (15:25, 22:25)
223KS ASBL PiłaUKS Kaniasiatka Gostyń1:2 (21:25, 25:14, 5:15)

16.12.2023 – gospodarz MLKS Orlik Miłosław

Nr meczuwynik
224MLKS Orlik MiłosławKS ASBL Piła0:2 (15:25, 15:25)
225KS ASBL PiłaUKS Kaniasiatka Gostyń2:1 (21:25, 25:19, 15:6)
226UKS Kaniasiatka GostyńMLKS Orlik Miłosław1:2 (16:25, 25:15, 8:15)

13.01.2024 – gospodarz KS ASBL Piła

Nr meczuwynik
227KS ASBL PiłaUKS Kaniasiatka Gostyń1:2 (25:12, 12:25, 14:16)
228UKS Kaniasiatka GostyńMLKS Orlik Miłosław0:2 (19:25, 18:25)
229MLKS Orlik MiłosławKS ASBL Piła2:1 (25:19, 27:29, 15:13)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS ASBL Piła69397324291
2UKS Kaniasiatka Gostyń69389303313
3MLKS Orlik Miłosław69378284307

Grupa 20 – o finał wojewódzki

TKS Siatkarz Jarocin
KKS Astra Krotoszyn
SPS BoxPro Volley Piła 2

9.12.2023– gospodarz SPS BoxPro Volley Piła 2 – przełożony na 6.01.2024

Nr meczuwynik
230SPS BoxPro Volley Piła 2TKS Siatkarz Jarocin2:1 (25:22, 19:25, 15:11)
231TKS Siatkarz JarocinKKS Astra Krotoszyn2:0 (25:19, 25:9)
232KKS Astra KrotoszynSPS BoxPro Volley Piła 22:1 (25:22, 19:25, 15:11)

16.12.2023 – gospodarz TKS Siatkarz Jarocin

Nr meczuwynik
233TKS Siatkarz JarocinKKS Astra Krotoszyn2:0 (25:23, 25:18)
234KKS Astra KrotoszynSPS BoxPro Volley Piła 21:2 (25:20, 10:25, 8:15)
235SPS BoxPro Volley Piła 2TKS Siatkarz Jarocin0:2 (21:25, 13:25)

13.01.2024 – gospodarz KKS Astra Krotoszyn

Nr meczuwynik
236KKS Astra KrotoszynSPS BoxPro Volley Piła 20:2 (16:25, 23:25)
237SPS BoxPro Volley Piła 2TKS Siatkarz Jarocin0:2 (21:25, 20:25)
238TKS Siatkarz JarocinKKS Astra Krotoszyn2:1 (25:8, 17:25, 19:17)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1TKS Siatkarz Jarocin6126121311228
2SPS BoxPro Volley Piła II68259277291
3KKS Astra Krotoszyn671411260329

Grupa 21 – o finał wojewódzki

Akademia Sportu Wronki
KS Volley Poznań 1
UKS Środa Środa Wlkp.

9.12.2023– gospodarz KS Volley Poznań 1

Nr meczuwynik
239KS Volley Poznań 1UKS Środa Środa Wlkp.2:0 (25:13, 25:13)
240UKS Środa Środa Wlkp.Akademia Sportu Wronki0:2 (10:25, 22:25)
241Akademia Sportu WronkiKS Volley Poznań 11:2 (25:22, 4:25, 9:15)

16.12.2023 – gospodarz UKS Środa Środa Wlkp.

Nr meczuwynik
242UKS Środa Środa Wlkp.Akademia Sportu Wronki0:2 (20:25, 13:25, 0:0)
243Akademia Sportu WronkiKS Volley Poznań 10:2 (17:25, 15:25, 0:0)
244KS Volley Poznań 1UKS Środa Środa Wlkp.2:0 (25:16, 25:12, 0:0)

13.01.2024 – gospodarz Akademia Sportu Wronki

Nr meczuwynik
245Akademia Sportu WronkiKS Volley Poznań 10:2 (7:25, 15:25)
246KS Volley Poznań 1UKS Środa Środa Wlkp.2:0 (25:18, 25:13)
247UKS Środa Środa Wlkp.Akademia Sportu Wronki1:2 (25:23, 19:25, 1:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS Volley Poznań6126121312177
2Akademia Sportu Wronki69377255272
3UKS Środa Środa Wlkp.660112195313

Grupa 22 – o miejsca 16-21

MUKS Jantar Kalisz
UKS ZSMS Poznań
UKS Piast Krotoszyn

9.12.2023– gospodarz UKS ZSMS Poznań

Nr meczuwynik
248UKS ZSMS PoznańMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:22, 25:11)
249MUKS Jantar KaliszUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:14, 27:25)
250UKS Piast KrotoszynUKS ZSMS Poznań0:2 (13:25, 16:25)

16.12.2023 – gospodarz MUKS Jantar Kalisz

Nr meczuwynik
251MUKS Jantar KaliszUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:10, 25:8)
252UKS Piast KrotoszynUKS ZSMS Poznań0:2 (9:25, 9:25)
253UKS ZSMS PoznańMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:16, 25:20)

13.01.2024 – gospodarz UKS Piast Krotoszyn

Nr meczuwynik
254UKS Piast KrotoszynUKS ZSMS Poznań0:2 (19:25, 24:26)
255UKS ZSMS PoznańMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:19, 25:13)
256MUKS Jantar KaliszUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:9, 25:8)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS ZSMS Poznań6126120301191
2MUKS Jantar Kalisz69366253224
3UKS Piast Krotoszyn660012164303

Grupa 23 – o miejsca 16-21

KS Volley Poznań 2
KS Siatkarz Koło
MKS Trzcianka

9.12.2023– gospodarz KS Volley Poznań 2

Nr meczuwynik
257KS Siatkarz KołoKS Volley Poznań 20:2 (20:25, 14:25)
258KS Volley Poznań 2MKS Trzcianka1:2 (15:25, 25:19, 12:15)
259MKS TrzciankaKS Siatkarz Koło2:0 (25:15, 25:13)

16.12.2023 – gospodarz KS Siatkarz Koło

Nr meczuwynik
260KS Volley Poznań 2MKS Trzcianka0:2 (12:25, 15:25)
261MKS TrzciankaKS Siatkarz Koło2:0 (25:12, 25:9)
262KS Siatkarz KołoKS Volley Poznań 20:2 (13:25, 13:25)

13.01.2024 – gospodarz MKS Trzcianka

Nr meczuwynik
263MKS TrzciankaKS Siatkarz Koło2:0 (25:8, 25:21)
264KS Siatkarz KołoKS Volley Poznań 22:0 (25:12, 25:19)
265KS Volley Poznań 2MKS Trzcianka0:2 (17:25, 4:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1MKS Trzcianka6126121309178
2KS Volley Poznań II68258231269
3KS Siatkarz Koło671210188281

Grupa 24 – o miejsca 22-27

UKS Śmigiel
UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2
UKS Szóstka Rawicz

9.12.2023– gospodarz UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2

Nr meczuwynik
266UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2UKS Śmigiel2:0 (25:15, 25:19)
267UKS ŚmigielUKS Szóstka Rawicz2:0 (25:8, 25:16)
268UKS Szóstka RawiczUKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 20:2 (16:25, 9:25)

16.12.2023 – gospodarz UKS Śmigiel

Nr meczuwynik
269UKS ŚmigielUKS Szóstka Rawicz2:0 (25:7, 25:11)
270UKS Szóstka RawiczUKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 20:2 (9:25, 8:25)
271UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2UKS Śmigiel2:1 (25:19, 15:25, 15:9)

13.01.2024 – gospodarz UKS Szóstka Rawicz

Nr meczuwynik
272UKS Szóstka RawiczUKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 20:2 (8:25, 14:25)
273UKS Lider Rokietnica/ UKS Szamotulanin Szamotuły 2UKS Śmigiel2:0 (25:18, 28:26)
274UKS ŚmigielUKS Szóstka Rawicz2:0 (25:16, 25:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II6126121308195
2UKS Śmigiel69376281231
3UKS Szóstka Rawicz660012137300

Grupa 25 – o miejsca 22-27

SKF PBS/ SP 69 Poznań
PKS Piast Poniec
SPS Sparta Złotów

9.12.2023– gospodarz PKS Piast Poniec

Nr meczuwynik
275PKS Piast PoniecSKF PBS/ SP 69 Poznań0:2 (23:25, 15:25)
276SKF PBS/ SP 69 PoznańSPS Sparta Złotów2:0 (25:21, 25:13)
277SPS Sparta ZłotówPKS Piast Poniec2:0 (25:16, 25:18)

16.12.2023 – gospodarz SKF PBS/ SP 69 Poznań

Nr meczuwynik
278SKF PBS/ SP 69 PoznańSPS Sparta Złotów0:2 (23:25, 17:25)
279SPS Sparta ZłotówPKS Piast Poniec2:0 (27:25, 25:17)
280PKS Piast PoniecSKF PBS/ SP 69 Poznań1:2 (10:25, 25:14, 8:15)

13.01.2024 – gospodarz SPS Sparta Złotów

Nr meczuwynik
281SPS Sparta ZłotówPKS Piast Poniec2:0 (25:20, 25:17)
282PKS Piast PoniecSKF PBS/ SP 69 Poznań1:2 (25:16, 20:25, 11:15)
283SKF PBS/ SP 69 PoznańSPS Sparta Złotów0:2 (12:25, 7:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SPS Sparta Złotów6115102286222
2SKF PBS / SP 69 Poznań610486269271
3PKS Piast Poniec660212250312

Grupa 26 – o miejsca 28-30

MKS Trzcianka 2
UKS Augustynki Kalisz
Enea Energetyk Poznań 2

16.12.2023– gospodarz UKS Augustynki Kalisz

Nr meczuwynik
284UKS Augustynki KaliszMKS Trzcianka 22:0 (25:17, 25:9)
285MKS Trzcianka 2Enea Energetyk Poznań 20:2 (4:25, 20:25)
286Enea Energetyk Poznań 2UKS Augustynki Kalisz2:0 (25:11, 25:9)

20.01.2024 – gospodarz MKS Trzcianka 2

Nr meczuwynik
287MKS Trzcianka 2Enea Energetyk Poznań 20:2 (16:25, 9:25)
288Enea Energetyk Poznań 2UKS Augustynki Kalisz2:0 (25:6, 25:19)
289UKS Augustynki KaliszMKS Trzcianka 20:2 (19:25, 18:25)

4.02.2024 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 2 – przełożony na 27.01.2024

Nr meczuwynik
290Enea Energetyk Poznań 2UKS Augustynki Kalisz2:0 (25:16, 25:10)
291UKS Augustynki KaliszMKS Trzcianka 20:2 (9:25, 17:25)
292MKS Trzcianka 2Enea Energetyk Poznań 20:2 (9:25, 10:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ENEA Energetyk Poznań II6126120300139
2MKS Trzcianka II68248194263
3UKS Augustynki Kalisz671210184276

Awans do finału wojewódzkiego po 3 etapie uzyskują dwa pierwsze miejsca grup 17 i 18.

ETAP 2

Gr 10 – I Liga

1 miejsce gr 1 – MLKS Orlik Miłosław
1 miejsce gr 2 – GLKS Barycz Janków Przygodzki
1 miejsce gr 3 – UKS Szamotulanin Szamotuły
1 miejsce gr 4 – UKS Kaniasiatka Gostyń
1 miejsce gr 5 – UKS Piątka Turek
1 miejsce gr 6 – MKS Kalisz
1 miejsce gr 7 – KS ASBL Piła
1 miejsce gr 8 – SPS BoxPro Volley Piła
1 miejsce gr 9 – ENEA Energetyk Poznań

1 kolejka: 28.10.2023

gospodarz MLKS Orlik Miłosław

Nr meczuwynik
94GLKS Barycz Janków PrzygodzkiMLKS Orlik Miłosław2:0 (25:12, 25:13)
95UKS Szamotulanin SzamotułyGLKS Barycz Janków Przygodzki2:0 (25:16, 25:20)
96MLKS Orlik MiłosławUKS Szamotulanin Szamotuły0:2 (10:25, 14:25)

gospodarz UKS Kaniasiatka Gostyń

Nr meczuwynik
97UKS Piątka TurekUKS Kaniasiatka Gostyń2:0 (25:10, 25:12)
98MKS KaliszUKS Piątka Turek2:0 (25:13, 25:20)
99UKS Kaniasiatka GostyńMKS Kalisz0:2 (12:25, 16:25)

gospodarz KS ASBL Piła

Nr meczuwynik
100SPS BoxPro Volley PiłaKS ASBL Piła2:0 (25:19, 25:12)
101Enea Energetyk PoznańSPS BoxPro Volley Piła2:0 (25:21, 25:17)
102KS ASBL PiłaEnea Energetyk Poznań0:2 (20:25, 13:25)

2 kolejka: 4.11.2023

gospodarz KS ASBL Piła

Nr meczuwynik
103UKS Kaniasiatka GostyńKS ASBL Piła0:2 (17:25, 10:25)
104MLKS Orlik MiłosławUKS Kaniasiatka Gostyń1:2 (20:25, 25:19, 10:15)
105KS ASBL PiłaMLKS Orlik Miłosław2:0 (25:21, 25:11)

gospodarz UKS Piątka Turek

Nr meczuwynik
106SPS BoxPro Volley PiłaUKS Piątka Turek2:0 (25:19, 25:19)
107GLKS Barycz Janków PrzygodzkiSPS BoxPro Volley Piła1:2 (25:19, 20:25, 10:15)
108UKS Piątka TurekGLKS Barycz Janków Przygodzki2:0 (25:14, 25:15)

gospodarz Enea Energetyk Poznań

Nr meczuwynik
109UKS Szamotulanin SzamotułyEnea Energetyk Poznań2:0 (25:16, 25:20)
110MKS KaliszUKS Szamotulanin Szamotuły0:2 (21:25, 18:25)
111Enea Energetyk PoznańMKS Kalisz0:2 (16:25, 22:25)

3 kolejka: 18.11.2023

gospodarz Enea Energetyk Poznań

Nr meczuwynik
112MLKS Orlik MiłosławEnea Energetyk Poznań0:2 (8:25, 5:25)
113UKS Piątka TurekMLKS Orlik Miłosław2:0 (25:21, 25:13)
114Enea Energetyk PoznańUKS Piątka Turek2:1 (25:17, 19:25, 15:9)

gospodarz MKS Kalisz

Nr meczuwynik
115GLKS Barycz Janków PrzygodzkiMKS Kalisz0:2 (19:25, 19:25)
116KS ASBL PiłaGLKS Barycz Janków Przygodzki0:2 (13:25, 8:25)
117MKS KaliszKS ASBL Piła2:0 (29:27, 25:21)

gospodarz UKS Szamotulanin Szamotuły

Nr meczuwynik
118SPS BoxPro Volley PiłaUKS Szamotulanin Szamotuły1:2 (11:25, 25:23, 8:15)
119UKS Kaniasiatka GostyńSPS BoxPro Volley Piła0:2 (10:25, 11:25)
120UKS Szamotulanin SzamotułyUKS Kaniasiatka Gostyń2:0 (25:12, 25:5)

4 kolejka: 25.11.2023

gospodarz SPS BoxPro Volley Piła

Nr meczuwynik
121MLKS Orlik MiłosławSPS BoxPro Volley Piła0:2 (15:25, 17:25)
122MKS KaliszMLKS Orlik Miłosław2:0 (25:13, 25:15)
123SPS BoxPro Volley PiłaMKS Kalisz2:1 (13:25, 25:23, 15:13)

gospodarz GLKS Barycz Janków Przygodzki

Nr meczuwynik
124UKS Kaniasiatka GostyńGLKS Barycz Janków Przygodzki0:2 (4:25, 10:25)
125Enea Energetyk PoznańUKS Kaniasiatka Gostyń2:0 (25:5, 25:9)
126GLKS Barycz Janków PrzygodzkiEnea Energetyk Poznań0:2 (21:25, 15:25)

gospodarz UKS Szamotulanin Szamotuły

Nr meczuwynik
127KS ASBL PiłaUKS Szamotulanin Szamotuły0:2 (19:25, 11:25)
128UKS Piątka TurekKS ASBL Piła2:0 (25:19, 25:15)
129UKS Szamotulanin SzamotułyUKS Piątka Turek2:0 (25:20, 25:20)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Szamotulanin Szamotuły8168161413266
2MKS Kalisz8146134404316
3ENEA Energetyk Poznań8146125383285
4SPS BoxPro Volley Piła8146136394351
5UKS Piątka Turek812498362328
6GLKS Barycz Janków Przygodzki8113710344319
7KS ASBL Piła8102412297363
8UKS Kaniasiatka Gostyń891215202405
9MLKS Orlik Miłosław880116243409

Grupa 11:

KKS Astra Krotoszyn
UKS Piast Krotoszyn
UKS 6 Rawicz

28.10.2023– gospodarz UKS 6 Rawicz

Nr meczuwynik
131KKS Astra KrotoszynUKS 6 Rawicz2:0 (25:5, 25:7)
132UKS Piast KrotoszynKKS Astra Krotoszyn0:2 (19:25, 14:25)
133UKS 6 RawiczUKS Piast Krotoszyn0:2 (9:25, 21:25)

18.11.2023 – gospodarz UKS Piast Krotoszyn

Nr meczuwynik
167KKS Astra KrotoszynUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:20, 25:14)
168UKS 6 RawiczKKS Astra Krotoszyn0:2 (8:25, 9:25)
169UKS Piast KrotoszynUKS 6 Rawicz2:0 (26:24, 25:14)

25.11.2023 – gospodarz KKS Astra Krotoszyn

Nr meczuwynik
185UKS Piast KrotoszynKKS Astra Krotoszyn0:2 (12:25, 15:25)
186UKS 6 RawiczUKS Piast Krotoszyn0:2 (17:25, 13:25)
187KKS Astra KrotoszynUKS 6 Rawicz2:0 (25:8, 25:16)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KKS Astra Krotoszyn6126120300147
2UKS Piast Krotoszyn69366245248
3UKS Szóstka Rawicz660012151301

Grupa 12:

SPS Sparta Złotów
Akademia Sportu Wronki
MKS Trzcianka

28.10.2023 – gospodarz MKS Trzcianka

Nr meczuwynik
134SPS Sparta ZłotówMKS Trzcianka2:1 (19:25, 25:10, 15:13)
135Akademia Sportu WronkiSPS Sparta Złotów2:0 (25:19, 25:18)
136MKS TrzciankaAkademia Sportu Wronki1:2 (25:22, 22:25, 8:15)

18.11.2023 – gospodarz SPS Sparta Złotów

Nr meczuwynik
170MKS TrzciankaSPS Sparta Złotów1:2 (17:25, 25:21, 16:18)
171Akademia Sportu WronkiMKS Trzcianka0:2 (23:25, 14:25)
172SPS Sparta ZłotówAkademia Sportu Wronki0:2 (12:25, 24:26)

25.11.2023 – gospodarz Akademia Sportu Wronki

Nr meczuwynik
188MKS TrzciankaAkademia Sportu Wronki1:2 (25:11, 21:25, 13:15)
189SPS Sparta ZłotówMKS Trzcianka0:2 (23:25, 14:25)
190Akademia Sportu WronkiSPS Sparta Złotów2:0 (25:22, 26:24)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Akademia Sportu Wronki6115104302283
2MKS Trzcianka68288320310
3SPS Sparta Złotów682410279308

Grupa 13:

TKS Siatkarz Jarocin
UKS Augustynki Kalisz
UKS Śmigiel
MUKS Jantar Kalisz

28.10.2023 – gospodarz UKS Śmigiel

Nr meczuwynik
136TKS Siatkarz JarocinUKS Śmigiel2:0 (25:15, 25:15)
137UKS Augustynki KaliszTKS Siatkarz Jarocin0:2 (10:25, 14:25)
138UKS ŚmigielUKS Augustynki Kalisz2:1 (15:25, 25:16, 15:12)

4.11.2023 – gospodarz UKS Augustynki Kalisz – przełożony na 5.11.2023

Nr meczuwynik
148MUKS Jantar KaliszUKS Augustynki Kalisz2:0 (25:9, 25:13)
149UKS ŚmigielMUKS Jantar Kalisz0:2 (8:25, 22:25)
150UKS Augustynki KaliszUKS Śmigiel1:2 (25:23, 13:25, 10:15)

18.11.2023 – gospodarz TKS Siatkarz Jarocin

Nr meczuwynik
173UKS ŚmigielTKS Siatkarz Jarocin2:1 (13:25, 25:22, 15:7)
174MUKS Jantar KaliszUKS Śmigiel2:0 (25:14, 25:16)
175TKS Siatkarz JarocinMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:19, 25:10)

25.11.2023 – gospodarz MUKS Jantar Kalisz

Nr meczuwynik
191UKS Augustynki KaliszMUKS Jantar Kalisz0:2 (20:25, 6:25)
192TKS Siatkarz JarocinUKS Augustynki Kalisz2:0 (25:14, 25:4)
193MUKS Jantar KaliszTKS Siatkarz Jarocin0:2 (7:25, 18:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1TKS Siatkarz Jarocin6115112304179
2MUKS Jantar Kalisz610484254208
3UKS Śmigiel69369261305
4UKS Augustynki Kalisz660212191318

Grupa 14:

UKS Środa Środa Wlkp.
UKS Piast Poniec
KS Siatkarz Koło

28.10.2023 – gospodarz KS Siatkarz Koło

Nr meczuwynik
139UKS Środa Środa Wlkp.KS Siatkarz Koło2:0 (25:15, 25:13)
140UKS Piast PoniecUKS Środa Środa Wlkp.0:2 (13:25, 8:25)
141KS Siatkarz KołoUKS Piast Poniec2:1 (21:25, 25:8, 15:11)

18.11.2023 – gospodarz UKS Piast Poniec

Nr meczuwynik
176KS Siatkarz KołoUKS Piast Poniec2:0 (25:19, 25:13)
177UKS Środa Środa Wlkp.KS Siatkarz Koło2:0 (25:12, 25:22)
178UKS Piast PoniecUKS Środa Środa Wlkp.0:2 (16:25, 18:25)

25.11.2023 – gospodarz UKS Środa Środa Wlkp.

Nr meczuwynik
194KS Siatkarz KołoUKS Środa Środa Wlkp.0:2 (14:25, 8:25)
195UKS Piast PoniecKS Siatkarz Koło0:2 (13:25, 18:25)
196UKS Środa Środa Wlkp.UKS Piast Poniec2:0 (25:12, 25:9)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Środa Środa Wlkp.6126120300160
2KS Siatkarz Koło69367245257
3PKS Piast Poniec660112183311

Grupa 15:

MKS Trzcianka 2
UKS ZSMS Poznań
UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2
SPS BoxPro Volley Piła 2

28.10.2023 – gospodarz UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2

Nr meczuwynik
142MKS Trzcianka 2UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 20:2 (5:25, 13:25)
143UKS ZSMS PoznańMKS Trzcianka 22:0 (25:13, 25:15)
144UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2UKS ZSMS Poznań1:2 (22:25, 25:21, 17:19)

4.11.2023 – gospodarz MKS Trzcianka 2

Nr meczuwynik
151SPS BoxPro Volley Piła 2MKS Trzcianka 22:0 (25:13, 25:6)
152UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2SPS BoxPro Volley Piła 20:2 (13:25, 20:25)
153MKS Trzcianka 2UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 20:2 (10:25, 13:25)

18.11.2023 – gospodarz

Nr meczuwynik
179MKS Trzcianka 2SPS BoxPro Volley Piła 20:2 (16:25, 6:25)
180UKS ZSMS PoznańMKS Trzcianka 22:0 (25:16, 25:2)
181SPS BoxPro Volley Piła 2UKS ZSMS Poznań1:2 (10:25, 25:19, 8:15)

25.11.2023 – gospodarz UKS ZSMS Poznań

Nr meczuwynik
197UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2UKS ZSMS Poznań0:2 (12:25, 13:25)
198SPS BoxPro Volley Piła 2UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 22:0 (25:19, 25:22)
199UKS ZSMS PoznańSPS BoxPro Volley Piła 21:2 (25:17, 19:25, 12:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SPS BoxPro Volley Piła II6115113300230
2UKS ZSMS Poznań6115114330235
3UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II68258263256
4MKS Trzcianka II660012128300

Grupa 16:

KS Volley Poznań 1
SKF PBS/SP 69 Poznań
KS Volley Poznań 2
Enea Energetyk Poznań 2

28.10.2023 – gospodarz KS Volley Poznań 2

Nr meczuwynik
145KS Volley Poznań 1KS Volley Poznań 22:0 (25:2, 25:1)
146SKF PBS/SP 69 PoznańKS Volley Poznań 10:2 (8:25, 17:25)
147KS Volley Poznań 2SKF PBS/SP 69 Poznań2:0 (25:9, 25:12)

4.11.2023 – gospodarz SKF PBS/SP 69 Poznań

Nr meczuwynik
164KS Volley Poznań 2SKF PBS/SP 69 Poznań2:1 (25:18, 10:25, 15:5)
165Enea Energetyk Poznań 2KS Volley Poznań 20:2 (16:25, 18:25)
166SKF PBS/SP 69 PoznańEnea Energetyk Poznań 22:0 (25:16, 25:23)

18.11.2023 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 2 – przełożony na 25.11.2023

Nr meczuwynik
200KS Volley Poznań 1Enea Energetyk Poznań 22:0 (25:11, 25:15)
201SKF PBS/SP 69 PoznańKS Volley Poznań 10:2 (10:25, 10:25)
202Enea Energetyk Poznań 2SKF PBS/SP 69 Poznań2:0 (25:14, 25:15)

25.11.2023 – gospodarz KS Volley Poznań 1 – przełożony na 18.11.2023

Nr meczuwynik
182KS Volley Poznań 2KS Volley Poznań 10:2 (3:25, 14:25)
183Enea Energetyk Poznań 2KS Volley Poznań 20:2 (5:25, 19:25)
184KS Volley Poznań 1Enea Energetyk Poznań 22:0 (25:13, 25:9)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS Volley Poznań6126120300113
2KS Volley Poznań II610485220227
3SKF PBS / SP 69 Poznań671310193289
4ENEA Energetyk Poznań II671210195279

ETAP 1

1. Kolejka: 23.09.2023

Grupa 3:

gospodarz SPS Box-Pro Volley Piła 2, pauza Enea ENERGETYK Poznań 2

Nr meczuwynik
1SPS Box-Pro Volley Piła 2MKS Trzcianka 10:2 (16:25, 16:25)
2MKS Trzcianka 1UKS Szamotulanin Szamotuły0:2 (9:25, 15:25)
3UKS Szamotulanin SzamotułySPS Box-Pro Volley Piła 22:0 (25:7, 25:14)

Grupa 7:

gospodarz SKF PBS/SP 69 Poznań,

Nr meczuwynik
4SKF PBS/SP 69 PoznańUKS ZSMS Poznań0:2 (15:25, 14:25)
5UKS ZSMS PoznańKS ASBL Piła0:2 (20:25, 21:25)
6KS ASBL PiłaSKF PBS/SP 69 Poznań2:0 (25:21, 25:17)

Grupa 8:

gospodarz UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2, pauza SPS SPARTA Złotów

Nr meczuwynik
7UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2KS Volley Poznań 22:1 (23:25, 25:23, 15:10)
8KS Volley Poznań 2SPS Box-Pro Volley Piła 10:2 (11:25, 14:25)
9SPS Box-Pro Volley Piła 1UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 22:0 (25:15, 25:12)

Grupa 9:

gospodarz MKS Trzcianka 2, pauza Enea ENERGETYK Poznań 1

Nr meczuwynik
10MKS Trzcianka 2Akademia Sportu Wronki0:2 (12:25, 9:25)
11Akademia Sportu WronkiKS Volley Poznań 10:2 (12:25, 9:25)
12KS Volley Poznań 1MKS Trzcianka 22:0 (25:3, 25:2)

Grupa 1:

30.09.2023 – gospodarz UKS Śmigiel

Nr meczuwynik
13UKS ŚmigielKKS Astra Krotoszyn0:2 (14:25, 11:25)
14KKS Astra KrotoszynMLKS Orlik Miłosław0:2 (17:25, 18:25)
15MLKS Orlik MiłosławUKS Śmigiel2:0 (25:9, 25:15)

7.10.2023 – gospodarz MLKS Orlik Miłosław

Nr meczuwynik
40MLKS Orlik MiłosławUKS Śmigiel2:0 (25:15, 25:13)
41UKS ŚmigielKKS Astra Krotoszyn0:2 (13:25, 10:25)
42KKS Astra KrotoszynMLKS Orlik Miłosław0:2 (16:25, 9:25)

14.10.20223 – gospodarz KKS Astra Krotoszyn

Nr meczuwynik
67KKS Astra KrotoszynMLKS Orlik Miłosław0:2 (24:26, 20:25)
68MLKS Orlik MiłosławUKS Śmigiel1:2 (22:25, 25:16, 10:15)
69UKS ŚmigielKKS Astra Krotoszyn0:2 (14:25, 22:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1MLKS Orlik Miłosław6115112308212
2KKS Astra Krotoszyn69366254235
3UKS Śmigiel671211192307

Grupa 2:

30.09.2023 – gospodarz UKS Szóstka Rawicz

Nr meczuwynik
16UKS Szóstka RawiczGLKS Barycz Janków Przygodzki0:2 (5:25, 4:25)
17GLKS Barycz Janków PrzygodzkiUKS ŚRODA Środa Wlkp.2:0 (25:8, 25:8)
18UKS ŚRODA Środa Wlkp.UKS Szóstka Rawicz2:0 (25:8, 25:4)

7.10.2023 – gospodarz UKS ŚRODA Środa Wlkp.

Nr meczuwynik
43UKS ŚRODA Środa Wlkp.UKS Szóstka Rawicz2:0 (25:7, 25:18)
44UKS Szóstka RawiczGLKS Barycz Janków Przygodzki0:2 (7:25, 3:25)
45GLKS Barycz Janków PrzygodzkiUKS ŚRODA Środa Wlkp.2:0 (25:17, 25:20)

14.10.20223 – gospodarz GLKS Barycz Janków Przygodzki

Nr meczuwynik
70GLKS Barycz Janków PrzygodzkiUKS ŚRODA Środa Wlkp.2:0 (25:11, 25:20)
71UKS ŚRODA Środa Wlkp.UKS Szóstka Rawicz2:0 (25:9, 25:8)
72UKS Szóstka RawiczGLKS Barycz Janków Przygodzki0:2 (3:25, 1:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1GLKS Barycz Janków Przygodzki6126120300107
2UKS Środa Środa Wlkp.69366234204
3UKS Szóstka Rawicz66001277300

Grupa 3:

30.09.2023 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 2, pauza MKS Trzcianka 1

Nr meczuwynik
19Enea Energetyk Poznań 2UKS Szamotulanin Szamotuły0:2 (5:25, 12:25)
20UKS Szamotulanin SzamotułySPS Box-Pro Volley Piła 22:0 (25:9, 25:12)
21SPS Box-Pro Volley Piła 2Enea Energetyk Poznań 22:0 (25:14, 25:21)

7.10.2023 – gospodarz MKS Trzcianka 1, pauza UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 1

Nr meczuwynik
46MKS Trzcianka 1SPS Box-Pro Volley Piła 22:0 (25:11, 25:10)
47SPS Box-Pro Volley Piła 2Enea Energetyk Poznań 22:1 (25:27, 25:12, 16:14)
48Enea Energetyk Poznań 2MKS Trzcianka 11:2 (9:25, 25:15, 8:15)

14.10.20223 – gospodarz UKS Szamotulanin Szamotuły 1, pauza SPS Box-Pro Volley Piła 2

Nr meczuwynik
73UKS Szamotulanin Szamotuły 1Enea Energetyk Poznań 22:0 (25:9, 25:4)
74Enea Energetyk Poznań 2MKS Trzcianka 10:2 (19:25, 22:25)
75MKS Trzcianka 1UKS Szamotulanin Szamotuły 10:2 (15:25, 10:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Szamotulanin Szamotuły6126120300121
2MKS Trzcianka610485254236
3SPS BoxPro Volley Piła II68249211288
4ENEA Energetyk Poznań II660212201321

Grupa 4:

30.09.2023 – gospodarz TKS Siatkarz Jarocin

Nr meczuwynik
22TKS Siatkarz JarocinUKS Kaniasiatka Gostyń2:1 (22:25, 27:25, 15:8)
23UKS Kaniasiatka GostyńPKS Piast Poniec2:0 (25:4, 25:9)
24PKS Piast PoniecTKS Siatkarz Jarocin0:2 (19:25, 11:25)

7.10.2023 – gospodarz PKS Piast Poniecprzełożony na 8.10.2023

Nr meczuwynik
49PKS Piast PoniecTKS Siatkarz Jarocin0:2 (11:25, 10:25)
50TKS Siatkarz JarocinUKS Kaniasiatka Gostyń0:2 (23:25, 17:25)
51UKS Kaniasiatka GostyńPKS Piast Poniec2:0 (25:10, 25:18)

14.10.20223 – gospodarz UKS Kaniasiatka Gostyńprzełożony na 15.10.2023

Nr meczuwynik
76UKS Kaniasiatka GostyńPKS Piast Poniec2:0 (25:23, 25:16)
77PKS Piast PoniecTKS Siatkarz Jarocin0:2 (6:25, 9:25)
78TKS Siatkarz JarocinUKS Kaniasiatka Gostyń1:2 (25:20, 18:25, 11:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Kaniasiatka Gostyń6115113318238
2TKS Siatkarz Jarocin610495308234
3PKS Piast Poniec660012146300

Grupa 5:

30.09.2023 – gospodarz UKS Piast Krotoszyn, przełożony na 1.10.2023

Nr meczuwynik
25UKS Piast KrotoszynUKS Augustynki Kalisz2:0 (25:22, 25:19)
26UKS Augustynki KaliszUKS Piątka Turek0:2 (5:25, 1:25)
27UKS Piątka TurekUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:5, 25:11)

7.10.2023 – gospodarz UKS Augustynki Kalisz

Nr meczuwynik
52UKS Augustynki KaliszUKS Piątka Turek0:2 (5:25, 8:25)
53UKS Piątka TurekUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:5, 25:3)
54UKS Piast KrotoszynUKS Augustynki Kalisz2:0 (25:16, 25:19)

14.10.20223 – gospodarz UKS Piątka Turek

Nr meczuwynik
79UKS Piątka TurekUKS Augustynki Kalisz2:0 (25:4, 25:10)
80UKS Augustynki KaliszUKS Piast Krotoszyn0:2 (21:25, 21:25)
81UKS Piast KrotoszynUKS Piątka Turek0:2 (7:25, 7:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Piątka Turek612612030071
2UKS Piast Krotoszyn69366188268
3UKS Augustynki Kalisz660012151300

Grupa 6:

30.09.2023 – gospodarz MUKS Jantar Kalisz

Nr meczuwynik
28MUKS Jantar KaliszMKS Kalisz0:2 (6:25, 8:25)
29MKS KaliszKS Siatkarz Koło2:0 (25:15, 25:5)
30KS Siatkarz KołoMUKS Jantar Kalisz0:2 (23:25, 25:27)

7.10.2023 – gospodarz KS Siatkarz Koło

Nr meczuwynik
55KS Siatkarz KołoMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:21, 25:9)
56MUKS Jantar KaliszMKS Kalisz0:2 (11:25, 2:25)
57MKS KaliszKS Siatkarz Koło2:0 (25:4, 25:13)

14.10.20223 – gospodarz Energa MKS Kalisz

Nr meczuwynik
82MKS KaliszMUKS Jantar Kalisz2:0 (25:11, 25:19)
83MUKS Jantar KaliszKS Siatkarz Koło2:0 (26:24, 25:15)
84KS Siatkarz KołoMKS Kalisz0:2 (11:25, 17:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1MKS Kalisz6126120300122
2MUKS Jantar Kalisz68248190287
3KS Siatkarz Koło671210202283

Grupa 7:

30.09.2023 – gospodarz KS ASBL Piła

Nr meczuwynik
31KS ASBL PiłaSKF PBS/SP 69 Poznań2:0 (25:19, 25:13)
32SKF PBS/SP 69 PoznańUKS ZSMS Poznań0:2 (18:25, 23:25)
33UKS ZSMS PoznańKS ASBL Piła1:2 (25:23, 17:25, 6:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS ASBL Piła48481213159
2UKS ZSMS Poznań46254189183
3SKF PBS / SP 69 Poznań44008140200

7.10.2023 – gospodarz SKS Murowana Goślina, pauza UKS ZSMS PoznańODWOŁANY!!!

Nr meczuwynik
58SKS Murowana GoślinaKS ASBL Piła
59KS ASBL PiłaSKF PBS/SP 69 Poznań
60SKF PBS/SP 69 PoznańSKS Murowana Goślina

14.10.20223 – gospodarz UKS ZSMS Poznań

Nr meczuwynik
85UKS ZSMS PoznańSKF PBS/SP 69 Poznań1:2 (24:26, 25:18, 10:15)
86SKF PBS/SP 69 PoznańKS ASBL Piła0:2 (12:25, 13:25)
87KS ASBL PiłaUKS ZSMS Poznań2:1 (17:25, 25:19, 15:12)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS ASBL Piła6126122320240
2UKS ZSMS Poznań68278304299
3SKF PBS / SP 69 Poznań671211224309

Grupa 8:

30.09.2023 – gospodarz SPS Sparta Złotów, pauza KS VOLLEY Poznań 2

Nr meczuwynik
34SPS Sparta ZłotówSPS Box-Pro Volley Piła 10:2 (9:25, 17:25)
35SPS Box-Pro Volley Piła 1UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 22:0 (25:11, 25:11)
36UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2SPS Sparta Złotów0:2 (17:25, 25:27)

7.10.2023 – gospodarz KS Volley Poznań 2, pauza SPS Box-Pro Volley Piła 1

Nr meczuwynik
61KS Volley Poznań 2UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 21:2 (25:22, 13:25, 12:15)
62UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2SPS Sparta Złotów2:0 (25:15, 25:16)
63SPS Sparta ZłotówKS Volley Poznań 22:0 (25:8, 25:17)

14.10.20223 – gospodarz SPS Box-Pro Volley Piła 1, pauza UKS Lider Rokietnica/UKS Szamotulanin Szamotuły 2

Nr meczuwynik
88SPS Box-Pro Volley Piła 1SPS Sparta Złotów2:0 (25:20, 25:9)
89SPS Sparta ZłotówKS Volley Poznań 22:0 (25:19, 25:21)
90KS Volley Poznań 2SPS Box-Pro Volley Piła 10:2 (7:25, 6:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SPS BoxPro Volley Piła6126120300142
2SPS Sparta Złotów69366238257
3UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II69368266291
4KS Volley Poznań II660212211325

Grupa 9:

30.09.2023 – gospodarz KS Volley Poznań 1, pauza MKS Trzcianka 2

Nr meczuwynik
37KS Volley Poznań 1Enea Energetyk Poznań 10:2 (22:25, 14:25)
38Enea Energetyk Poznań 1Akademia Sportu Wronki2:0 (25:6, 25:18)
39Akademia Sportu WronkiKS Volley Poznań 10:2 (18:25, 23:25)

7.10.2024 – gospodarz Akademia Sportu Wronki, pauza Enea Energetyk Poznań 1

Nr meczuwynik
64Akademia Sportu WronkiMKS Trzcianka 22:0 (25:8, 25:5)
65MKS Trzcianka 2Enea Energetyk Poznań 10:2 (1:25, 0:25)
66Enea Energetyk Poznań 1Akademia Sportu Wronki2:0 (25:18, 25:13)

14.10.20223 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 1, pauza Akademia Sportu Wronki

Nr meczuwynik
91Enea Energetyk Poznań 1KS Volley Poznan 12:0 (25:14, 25:21)
92KS Volley Poznan 1MKS Trzcianka 22:0 (25:10, 25:6)
93MKS Trzcianka 2Enea Energetyk Poznań 10:2 (2:25, 4:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ENEA Energetyk Poznań6126120300133
2KS Volley Poznań610484271183
3Akademia Sportu Wronki68248217234
4MKS Trzcianka II66001262300

Zespoły z miejsc 2,3,4 podział regionalny w drodze losowania tworzą 6 grup – Grupy 4 i 3 zespołowe. (Grupy od 11 do 16)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16. UKS ZSMS Poznań
17. MKS Trzcianka
18. MUKS Jantar Kalisz
19. KS Volley Poznań II
20. KS Siatkarz Koło
21. UKS Piast Krotoszyn
22. SPS Sparta Złotów
23. UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II
24. SKF PBS / SP 69 Poznań
25. PKS Piast Poniec
26. UKS Śmigiel
27. UKS Szóstka Rawicz
28. ENEA Energetyk Poznań II
29. MKS Trzcianka II
30. UKS Augustynki Kalisz