Juniorzy 2024

Wielkopolskie zespoły juniorów

Półfinały

Grupa 1 – Poznań

Piątek, godz. 15.00ENEA ENERGETYK POZNAŃTAURON GWARDIA WROCŁAW ACADEMY
Piątek, godz. 17.00BKS CHEMIK SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA BYDGOSZCZAKS RZESZÓW
Sobota, godz. 12.30TAURON GWARDIA WROCŁAW ACADEMYAKS RZESZÓW
Sobota, godz. 15.00ENEA ENERGETYK POZNAŃBKS CHEMIK SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA BYDGOSZCZ
Niedziela, godz. 11.00BKS CHEMIK SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA BYDGOSZCZTAURON GWARDIA WROCŁAW ACADEMY
Niedziela, godz. 13.00AKS RZESZÓWENEA ENERGETYK POZNAŃ

Ćwierćfinały

Grupa 3 – Poznań

Podgrupa A

wynik
Enea Energetyk PoznańEKS Skra Bełchatów3:0 (25:14, 25:17, 25:15)
EKS Skra BełchatówASK Kronospan Strzelce Opolskie3:0 (25:19, 25:19, 25:21)
Enea Energetyk PoznańASK Kronospan Strzelce Opolskie3:0 (25:12, 25:12, 25:14)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań2426015084
2EKS Skra Bełchatów23133121134
3ASK Kronospan Strzelce Opolskie2200697150

Podgrupa B

wynik
AZS UWM OlsztynUKS Błyskawica Budpro Szczecin3:0 (25:19, 25:18, 25:21)
UKS Błyskawica Budpro SzczecinKATS Alpat Gdynia3:0 (25:17, 25:13, 25:21)
AZS UWM OlsztynKATS Alpat Gdynia3:0 (25:6, 25:13, 25:9)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1AZS UWM Olsztyn2426015086
2UKS Błyskawica Budpro Szczecin23133133126
3KATS Alpat Gdynia2200679150

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
ASK Kronospan Strzelce OpolskieKATS Alpat Gdynia3:1 (25:23, 22:25, 25:21, 25:17)

Faza finałowa

wynik
Enea Energetyk PoznańUKS Błyskawica Budpro Szczecin3:0 (25:11, 25:16, 25:13)
EKS Skra BełchatówAZS UWM Olsztyn1:3 (23:25, 25:22, 15:25, 20:25)
EKS Skra BełchatówUKS Błyskawica Budpro Szczecin3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:22)
Enea Energetyk PoznańAZS UWM Olsztyn3:0 (25:23, 25:21, 25:17)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań36390225147
2AZS UWM Olsztyn35264233216
3EKS Skra Bełchatów34147223260
4UKS Błyskawica Budpro Szczecin33019186224

Grupa 4 – Tomaszów Mazowiecki

Podgrupa A

wynik
KS Lechia Tomaszów MazowieckiJet Service LOMS Joker Piła Powiat Pilski3:0 (25:21, 25:18, 25:16)
Jet Service LOMS Joker Piła Powiat PilskiIUKS Jedynka Poznań3:2 (16:25, 25:23, 25:23, 23:25, 15:11)
KS Lechia Tomaszów MazowieckiIUKS Jedynka Poznań3:0 (25:22, 25:20, 25:21)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS Lechia Tomaszów Mazowiecki24260150118
2Jet Service LOMS Joker Piła Powiat Pilski23135159182
3IUKS Jedynka Poznań22026170179

Podgrupa B

wynik
UKS Serbinów Biała PodlaskaSMS Ostróda1:3 (18:25, 25:17, 21:25, 16:25)
SMS OstródaTauron Norwid Częstochowa1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 18:25)
UKS Serbinów Biała PodlaskaTauron Norwid Częstochowa1:3 (16:25, 18:25, 25:22, 17:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Tauron Norwid Częstochowa24262196156
2SMS Ostróda23144172179
3UKS Serbinów Biała Podlaska22026156189

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
IUKS Jedynka PoznańUKS Serbinów Biała Podlaska1:3 (30:32, 17:25, 26:24, 25:27)

Faza finałowa

wynik
KS Lechia Tomaszów MazowieckiSMS Ostróda3:0 (25:20, 25:13, 25:17)
Jet Service LOMS Joker Piła Powiat PilskiTauron Norwid Częstochowa0:3 (23:25, 15:25, 14:25)
Jet Service LOMS Joker Piła Powiat PilskiSMS Ostróda1:3 (24:26, 25:22, 21:25, 19:25)
KS Lechia Tomaszów MazowieckiTauron Norwid Częstochowa3:2 (13:25, 23:25, 25:18, 25:21, 15:9)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS Lechia Tomaszów Mazowiecki36392251203
2Tauron Norwid Częstochowa35283272233
3SMS Ostróda34126228263
4Jet Service LOMS Joker Piła Powiat Pilski33019196248

Grupa 7 – Gdańsk

Podgrupa A

wynik
Trefl GdańskTSV Sanok3:0 (25:8, 25:21, 25:20)
TSV SanokUKS Szamotulanin Szamotuły2:3 (22:25, 25:14, 25:15, 20:25, 16:18)
Trefl GdańskUKS Szamotulanin Szamotuły3:1 (25:14, 25:20, 21:25, 25:12)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Trefl Gdańsk24261171120
2UKS Szamotulanin Szamotuły23145168204
3TSV Sanok22026157172

Podgrupa B

wynik
Aluron CMC Wybicki KielceUKS Budowlanka Toruń3:0 (25:21, 25:11, 25:22)
UKS Budowlanka ToruńMKS Andrychów0:3 (19:25, 22:25, 15:25)
Aluron CMC Wybicki KielceMKS Andrychów3:0 (25:23, 25:20, 25:21)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Aluron CMC Wybicki Kielce24260150118
2MKS Andrychów23133139141
3UKS Budowlanka Toruń22006110150

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
TSV SanokUKS Budowlanka Toruń3:0 (25:23, 33:31, 25:23)

Faza finałowa

wynik
Trefl GdańskMKS Andrychów3:0 (25:12, 25:13, 25:15)
UKS Szamotulanin SzamotułyAluron CMC Wybicki Kielce0:3 (22:25, 10:25, 25:27)
UKS Szamotulanin SzamotułyMKS Andrychów0:3 (23:25, 22:25, 18:25)
Trefl GdańskAluron CMC Wybicki Kielce3:0 (25:22, 25:12, 25:13)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Trefl Gdańsk36391246158
2Aluron CMC Wybicki Kielce35263199196
3MKS Andrychów34136179213
4UKS Szamotulanin Szamotuły33019191243