Liga Młodzików

ETAP 2

Grupa 4:

1 miejsce gr 1 – UKS SMS Joker Piła
1 miejsce z gr 3 – UKS Piątka Turek
2 miejsce z gr 2 – KPS Progress Września

4.11.2023 – gospodarz KPS Progress Września

Nr meczuwynik
37UKS SMS Joker PiłaKPS Progress Września2:0 (25:22, 25:22)
38UKS Piątka TurekUKS SMS Joker Piła0:2 (8:25, 16:25)
39KPS Progress WrześniaUKS Piątka Turek2:0 (25:22, 25:21)

25.11.2023 – gospodarz UKS SMS Joker Piła

Nr meczuwynik
40KPS Progress WrześniaUKS SMS Joker Piła0:2 (14:25, 18:25)
41UKS Piątka TurekKPS Progress Września0:2 (21:25, 27:29)
42UKS SMS Joker PiłaUKS Piątka Turek2:0 (25:10, 25:9)

2.12.2023 – gospodarz UKS Piątka Turek

Nr meczuwynik
43KPS Progress WrześniaUKS Piątka Turek2:0 (25:23, 25:10)
44UKS SMS Joker PiłaKPS Progress Września2:1 (25:17, 21:25, 15:9)
45UKS Piątka TurekUKS SMS Joker Piła0:2 (22:25, 14:25)

16.12.2023 – gospodarz KPS Progress Września

Nr meczuwynik
46UKS SMS Joker PiłaKPS Progress Września2:0 (25:12, 25:17)
47UKS Piątka TurekUKS SMS Joker Piła0:2 (14:25, 14:25
48KPS Progress WrześniaUKS Piątka Turek2:1 (25:19, 25:27, 15:10)

13.01.2024 – gospodarz UKS SMS Joker Piła

Nr meczuwynik
49KPS Progress WrześniaJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski0:2 (18:25, 15:25)
50UKS Piątka TurekKPS Progress Września2:1 (25:23, 23:25, 15:11)
51Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiUKS Piątka Turek2:0 (25:17, 25:5)

3.02.2024 – gospodarz UKS Piątka Turek

Nr meczuwynik
52KPS Progress WrześniaUKS Piątka Turek2:0 (25:16, 25:12)
53Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiKPS Progress Września2:0 (25:16, 25:17)
54UKS Piątka TurekJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski0:2 (6:25, 14:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski122412241611371
2KPS Progress Września121751215550582
3UKS Piątka Turek12131323420628

Grupa 5:

1 miejsce gr 2 – IUKS Jedynka Poznań
2 miejsce gr 1 – ENEA Energetyk Poznań II
2 miejsce gr 3 – UKS 9 Leszno

4.11.2023 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 2

Nr meczuwynik
55IUKS Jedynka PoznańEnea Energetyk Poznań 21:2 (13:25, 25:14, 17:19)
56UKS 9 LesznoIUKS Jedynka Poznań0:2 (12:25, 11:25)
57Enea Energetyk Poznań 2UKS 9 Leszno2:0 (25:11, 25:16)

25.11.2023 – gospodarz IUKS Jedynka Poznań – przełożony na 6.01.2024

Nr meczuwynik
58Enea Energetyk Poznań 2IUKS Jedynka Poznań2:0 (25:20, 26:24)
59UKS 9 LesznoEnea Energetyk Poznań 20:2 (22:25, 8:25)
60IUKS Jedynka PoznańUKS 9 Leszno2:0 (25:15, 25:13)

2.12.2023 – gospodarz UKS 9 Leszno – przełożony na 20.01.2024

Nr meczuwynik
61IUKS Jedynka PoznańUKS 9 Leszno2:0 (25:18, 25:17)
62Enea Energetyk Poznań 2IUKS Jedynka Poznań0:2 (23:25, 24:26)
63UKS 9 LesznoEnea Energetyk Poznań 20:2 (14:25, 21:25)

16.12.2023 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 2

Nr meczuwynik
64IUKS Jedynka PoznańEnea Energetyk Poznań 20:2 (18:25, 24:26)
65UKS 9 LesznoIUKS Jedynka Poznań0:2 (16:25, 9:25)
66Enea Energetyk Poznań 2UKS 9 Leszno2:0 (25:16, 25:23)

13.01.2024 – gospodarz UKS 9 Leszno

Nr meczuwynik
67IUKS Jedynka PoznańUKS 9 Leszno2:0 (25:15, 25:14)
68Enea Energetyk Poznań 2IUKS Jedynka Poznań0:2 (17:25, 19:25)
69UKS 9 LesznoEnea Energetyk Poznań 20:2 (15:25, 11:25)

3.02.2024 – gospodarz IUKS Jedynka Poznań

Nr meczuwynik
70UKS 9 LesznoEnea Energetyk Poznań 20:2 (9:25, 18:25)
71Enea Energetyk Poznań 2IUKS Jedynka Poznań2:0 (25:23, 25:13
72IUKS Jedynka PoznańUKS 9 Leszno2:0 (25:21, 25:16)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ENEA Energetyk Poznań II122210205593462
2IUKS Jedynka Poznań12208178578470
3UKS 9 Leszno12120024361600

Grupa 6:

3 miejsce gr 1 – Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
3 miejsce gr 2 – UKS SMS Joker Piła 2
4 miejsce gr 2 – ENEA Energetyk Poznań 1
3 miejsce gr 3 – UKS Piast Krotoszyn
4 miejsce gr 4 – MUKS Grom Kalisz

4.11.2023 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 1

Nr meczuwynik
73Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneENEA Energetyk Poznań 12:0 (25:23, 27:25)
74UKS SMS Joker Piła 2Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:2 (19:25, 20:25)
75ENEA Energetyk Poznań 1UKS SMS Joker Piła 22:0 (25:23, 25:17)

25.11.2023 – gospodarz Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne

Nr meczuwynik
76UKS Piast KrotoszynTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:2 (8:25, 9:25)
77MUKS Grom KaliszUKS Piast Krotoszyn0:2 (19:25, 10:25)
78Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneMUKS Grom Kalisz2:0 (25:14, 25:15)

2.12.2023 – gospodarz UKS SMS Joker Piła 2

Nr meczuwynik
79Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneUKS SMS Joker Piła 20:2 (14:25, 12:25)
80UKS Piast KrotoszynTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:2 (17:25, 15:25)
81UKS SMS Joker Piła 2UKS Piast Krotoszyn2:0 (25:8, 25:11)

16.12.2023 – gospodarz UKS Piast Krotoszyn

Nr meczuwynik
82MUKS Grom KaliszUKS Piast Krotoszyn1:2 (25:15, 10:25, 3:15)
83ENEA Energetyk Poznań 1MUKS Grom Kalisz2:0 (25:5, 25:10)
84UKS Piast KrotoszynENEA Energetyk Poznań 10:2 (13:25, 18:25)

13.01.2024 – gospodarz MUKS Grom Kalisz

Nr meczuwynik
85ENEA Energetyk Poznań 1MUKS Grom Kalisz2:0 (25:7, 25:20)
86Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski IIENEA Energetyk Poznań 10:2 (18:25, 23:25)
87MUKS Grom KaliszJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski II0:2 (15:25, 14:25)

3.02.2024 – gospodarz Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne

Nr meczuwynik
88ENEA Energetyk Poznań 1Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne2:0 (25:10, 25:14)
89Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski IIUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:19, 25:11)
90UKS Piast KrotoszynENEA Energetyk Poznań 10:2 (12:25, 13:25)
91MUKS Grom KaliszJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski II0:2 (10:25, 15:25)
92Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneMUKS Grom Kalisz2:1 (22:25, 25:13, 15:12)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ENEA Energetyk Poznań8157142398255
2Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne8146125364315
3Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski II8135106370279
4UKS Piast Krotoszyn8102413259367
5MUKS Grom Kalisz880216242417

ETAP 1

Grupa 1:

30.09.2023 – gospodarz Enea Energetyk Poznań 2

Nr meczuwynik
1Enea Energetyk Poznań 2Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.2:0 (25:22, 25:14)
2Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.UKS SMS Joker Piła 10:2 (19:25, 17:25)
3UKS SMS Joker Piła 1Enea Energetyk Poznań 22:0 (25:17, 25:23)

7.10.2024 – gospodarz SKS Murowana Goślina, pauza Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.ODWOŁANY!!!

Nr meczuwynik
10SKS Murowana GoślinaEnea Energetyk Poznań 2
11Enea Energetyk Poznań 2UKS SMS Joker Piła 1
12UKS SMS Joker Piła 1SKS Murowana Goślina

14.10.20223 – gospodarz Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.

Nr meczuwynik
19Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.Enea Energetyk Poznań 20:2 (6:25, 20:25)
20Enea Energetyk Poznań 2UKS SMS Joker Piła 12:0 (25:23, 28:26)
21UKS SMS Joker Piła 1Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.2:0 (25:18, 25:15)

21.10.20223 – gospodarz UKS SMS Joker Piła 1,

Nr meczuwynik
28UKS SMS Joker Piła 1Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.2:1 (22:25, 25:13, 15:10)
29Tarnovia Volleyball Tarnowo Podg.Enea Energetyk Poznań 20:2 (22:25, 11:25)
30Enea Energetyk Poznań 2UKS SMS Joker Piła 11:2 (25:23, 22:25, 10:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS SMS Joker Piła6115104324267
2ENEA Energetyk Poznań II610494300257
3Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne660112212312

Grupa 2:

30.09.2023 – gospodarz UKS SMS Joker Piła 2, pauza Enea ENERGETYK Poznań 1

Nr meczuwynik
4UKS SMS Joker Piła 2IUKS Jedynka Poznań0:2 (19:25, 17:25)
5IUKS Jedynka PoznańKPS Progress Września2:0 (25:13, 25:14)
6KPS Progress WrześniaUKS SMS Joker Piła 22:0) (25:21, 25:9

7.10.2024 – gospodarz KPS Progress Września, pauza IUKS Jedynka Poznań

Nr meczuwynik
13KPS Progress WrześniaEnea Energetyk Poznań 12:0 (25:9, 25:18)
14Enea Energetyk Poznań 1UKS SMS Joker Piła 20:2 (15:25, 20:25)
15UKS SMS Joker Piła 2KPS Progress Września0:2 (19:25, 19:25)

14.10.20223 – gospodarz IUKS Jedynka Poznań, pauza KPS Progress Września

Nr meczuwynik
22IUKS Jedynka PoznańEnea Energertyk Poznań 12:0 (25:12, 25:11)
23Enea Energertyk Poznań 1UKS SMS Joker Piła 20:2 (19:25, 17:25)
24UKS SMS Joker Piła 2IUKS Jedynka Poznań0:2 (17:25, 25:27)

21.10.2023 – gospodarz: Enea Energetyk Poznań 1, pauza

Nr meczuwynik
31Enea Energetyk Poznań 1IUKS Jedynka Poznań0:2 (13:25, 14:25)
32IUKS Jedynka PoznańKPS Progress Września2:0 (25:20, 25:19)
33KPS Progress WrześniaEnea Energetyk Poznań 12:0 (25:11, 25:16)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1IUKS Jedynka Poznań6126120302194
2KPS Progress Września610484266222
3UKS SMS Joker Piła II68248246273
4ENEA Energetyk Poznań660012175300

Grupa 3:

30.09.2023 – gospodarz UKS 9 Leszno, pauza UKS PIĄTKA Turek

Nr meczuwynik
7UKS 9 LesznoUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:7, 25:18)
8UKS Piast KrotoszynMUKS Grom Kalisz2:0 (25:7, 25:18)
9MUKS Grom KaliszUKS 9 Leszno0:2 (14:25, 15:25)

7.10.2024 – gospodarz UKS Piątka Turek, pauza UKS 9 Leszno

Nr meczuwynik
16UKS Piątka TurekMUKS Grom Kalisz2:0 (25:6, 25:5)
17MUKS Grom KaliszUKS Piast Krotoszyn2:1 (22:25, 34:32, 15:12)
18UKS Piast KrotoszynUKS Piątka Turek0:2 (16:25, 7:25)

14.10.20223 – gospodarz UKS Piast Krotoszyn, pauza MUKS Grom Kalisz

Nr meczuwynik
25UKS Piast KrotoszynUKS 9 Leszno0:2 (7:25, 15:25)
26UKS 9 LesznoUKS Piątka Turek2:0 (25:17, 25:19)
27UKS Piątka TurekUKS Piast Krotoszyn2:0 (25:14, 25:19)

21.10.2023 – gospodarz MUKS Grom Kalisz, pauza UKS Piast Krotoszyn

Nr meczuwynik
34MUKS Grom KaliszUKS Piątka Turek0:2 (8:25, 14:25)
35UKS Piątka TurekUKS 9 Leszno2:0 (25:13, 25:22)
36UKS 9 LesznoMUKS Grom Kalisz2:0 (25:10, 25:12)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Piątka Turek6115102286174
2UKS 9 Leszno6115102285184
3UKS Piast Krotoszyn671310222298
4MUKS Grom Kalisz671211182319

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. ENEA Energetyk Poznań
8. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
9. Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski II
10. UKS Piast Krotoszyn
11. MUKS Grom Kalisz