Kadetki 2024

FINAŁ – Konstantynów Łódzki

Grupa 1

Środa, godz. 10.00GKS Wieżyca 2011 StężycaPogoń Proszowice
Środa, godz. 12.30KS AZS AWF WrocławUMKS WAN MOS Wola Warszawa
Czwartek, godz. 10.00Pogoń ProszowiceUMKS WAN MOS Wola Warszawa
Czwartek, godz. 12.30GKS Wieżyca 2011 StężycaKS AZS AWF Wrocław
Piątek, godz. 10.00KS AZS AWF WrocławPogoń Proszowice
Piątek, godz. 12.30UMKS WAN MOS Wola WarszawaGKS Wieżyca 2011 Stężyca
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1
2
3
4

Grupa 2

Środa, godz. 16.00Energa MKS SMS Kalisz#Volley Wrocław
Środa, godz. 18.30UKS Lider Konstantynów ŁódzkiSMS Ostrów Łaskovia Łask
Czwartek, godz. 16.00#Volley WrocławSMS Ostrów Łaskovia Łask
Czwartek, godz. 18.30Energa MKS SMS KaliszUKS Lider Konstantynów Łódzki
Piątek, godz. 16.00UKS Lider Konstantynów Łódzki#Volley Wrocław
Piątek, godz. 18.30SMS Ostrów Łaskovia ŁaskEnerga MKS SMS Kalisz
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1
2
3
4

Mecz o 7 miejsce:

wynik

Mecz o 5 miejsce:

wynik

Półfinały:

wynik

Mecz o 3 miejsce:

wynik

FINAŁ:

wynik

1/2 Finału

Grupa 1 – Kalisz

Piątek, 16.00Energa MKS SMS KaliszPogoń Proszowice3:0 (25:22, 25:11, 25:17)
Piątek, 18.30SPS Sparta ZłotówLTS Legionovia Legionowo3:2 (25:23, 25:23, 20:25, 19:25, 19:17)
SobotaPogoń ProszowiceLTS Legionovia Legionowo3:2 (21:25, 25:22, 22:25, 25:19, 15:10)
SobotaEnerga MKS SMS KaliszSPS Sparta Złotów3:1 (25:13, 25:23, 13:25, 25:13)
NiedzielaSPS Sparta ZłotówPogoń Proszowice1:3 (25:20, 18:25, 14:25, 22:25)
NiedzielaLTS Legionovia LegionowoEnerga MKS SMS Kalisz1:3 (26:24, 23:25, 21:25, 18:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Energa MKS SMS Kalisz36692262212
2Pogoń Proszowice35266253255
3SPS Sparta Złotów34158261296
4LTS Legionovia Legionowo33059302315

Grupa 2 – Warszawa

PiątekUMKS WAN MOS Wola WarszawaUKS Lider Konstantynów Łódzki3:0 (25:13, 25:11, 25:11)
PiątekUKS Szamotulanin SzamotułySMS Solna Wieliczka3:2 (19:25, 25:14, 15:25, 25:19, 15:8)
SobotaUKS Lider Konstantynów ŁódzkiSMS Solna Wieliczka3:2 (25:23, 16:25, 27:29, 25:23, 15:6)
SobotaUMKS WAN MOS Wola WarszawaUKS Szamotulanin Szamotuły3:2 (25:20, 20:25, 25:15, 23:25, 15:10)
NiedzielaUKS Szamotulanin SzamotułyUKS Lider Konstantynów Łódzki2:3 (25:16, 21:25, 22:25, 25:21, 11:15)
NiedzielaSMS Solna WieliczkaUMKS WAN MOS Wola Warszawa1:3 (12:25, 25:18, 20:25, 17:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UMKS WAN MOS Wola Warszawa36393276205
2UKS Lider Konstantynów Łódzki35267245285
3UKS Szamotulanin Szamotuły34178299301
4SMS Solna Wieliczka33059271300

Grupa 3 – Wrocław

Piątek, godz. 15.00KS AZS-AWF WrocławBKS Stal Bielsko-Biała3:1 (25:18, 23:25, 29:27, 26:24)
Piątek, godz. 17.30ENEA Energetyk PoznańSMS Ostrów Łaskovia Łask1:3 (25:19, 26:24, 24:26, 25:17)
Sobota, godz. 15.00BKS Stal Bielsko-BiałaENEA Energetyk Poznań0:3 (19:25, 15:25, 20:25)
Sobota, godz. 17.30KS AZS-AWF WrocławSMS Ostrów Łaskovia Łask2:3 (19:25, 25:22, 25:19, 24:26, 8:15)
Niedziela, godz. 10.00SMS Ostrów Łaskovia ŁaskBKS Stal Bielsko-Biała3:0 (27:25, 25:15, 25:23)
Niedziela, godz. 12.30ENEA Energetyk PoznańKS AZS-AWF Wrocław1:3 (14:25, 20:25, 25:22, 16:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SMS Ostrów Łaskovia Łask36393284250
2KS AZS-AWF Wrocław35285301276
3ENEA Energetyk Poznań34156236251
4BKS Stal Bielsko-Biała33019211255

1/4 Finału

Grupa 4 – Poznań

PiątekEnea Energetyk PoznańMKS Polonia Świdnica3:0 (25:15, 25:12, 25:14)
PiątekKS Pałac BydgoszczUKS Szamotulanin Szamotuły2:3 (25:23, 26:24, 24:26, 18:25, 13:15)
SobotaMKS Polonia ŚwidnicaUKS Szamotulanin Szamotuły0:3 (17:25, 15:25, 16:25)
SobotaEnea Energetyk PoznańKS Pałac Bydgoszcz3:2 (23:25, 25:20, 15:25, 25:15, 15:7)
NiedzielaKS Pałac BydgoszczMKS Polonia Świdnica3:0 (25:16, 25:13, 25:21)
NiedzielaUKS Szamotulanin SzamotułyEnea Energetyk Poznań1:3 (18:25, 20:25, 25:19, 20:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań36393272216
2UKS Szamotulanin Szamotuły35275271248
3KS Pałac Bydgoszcz34176273266
4MKS Polonia Świdnica33009139225

Grupa 5 – Wieliczka

PiątekSMS Solna WieliczkaGedania Gdańsk SA3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
PiątekUKS Volley 34 ŁódźSPS Sparta Złotów2:3 (9:25, 25:15, 20:25, 25:22, 7:15)
SobotaGedania Gdańsk SASPS Sparta Złotów0:3 (14:25, 19:25, 19:25)
SobotaSMS Solna WieliczkaUKS Volley 34 Łódź3:0 (25:18, 25:21, 25:10)
NiedzielaUKS Volley 34 ŁódźGedania Gdańsk SA3:2 (22:25, 25:22, 25:20, 12:25, 15:10)
NiedzielaSPS Sparta ZłotówSMS Solna Wieliczka2:3 (18:25, 25:12, 25:23, 18:25, 13:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SMS Solna Wieliczka36392250208
2SPS Sparta Złotów35285276238
3UKS Volley 34 Łódź34158234279
4Gedania Gdańsk SA33029241249

Grupa 8 – Świecie

PiątekMUKS Joker ŚwiecieUKS Lider Konstantynów Łódzki1:3 (25:13, 19:25, 12:25, 21:25)
PiątekEnerga MKS SMS KaliszUKS Varsovia Warszawa3:0 (25:18, 25:22, 25:23)
SobotaUKS Lider Konstantynów ŁódzkiUKS Varsovia Warszawa3:0 (26:24, 25:13, 25:8)
SobotaMUKS Joker ŚwiecieEnerga MKS SMS Kalisz2:3 (25:21, 25:22, 16:25, 16:25, 8:15)
NiedzielaEnerga MKS SMS KaliszUKS Lider Konstantynów Łódzki3:1 (15:25, 25:14, 26:24, 25:21)
NiedzielaUKS Varsovia WarszawaMUKS Joker Świecie3:2 (22:25, 25:19, 25:19, 23:25, 15:6)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Energa MKS SMS Kalisz36393274237
2UKS Lider Konstantynów Łódzki35274248213
3UKS Varsovia Warszawa34138218245
4MUKS Joker Świecie33059261306

1/8 Finału

Grupa 1 – Police

PiątekUKS SMS PoliceUKS Świt Drzonków3:0 (25:21, 25:14, 25:18)
PiątekUKS Gdyńska Akademia SiatkówkiSPS Sparta Złotów0:3 (23:25, 16:25, 17:25)
SobotaUKS Świt DrzonkówSPS Sparta Złotów0:3 (12:25,10:25,8:25)
SobotaUKS SMS PoliceUKS Gdyńska Akademia Siatkówki0:3 (24:26, 13:25, 12:25)
NiedzielaUKS Gdyńska Akademia SiatkówkiUKS Świt Drzonków3:0 (25:21, 25:23, 25:12)
NiedzielaSPS Sparta ZłotówUKS SMS Police3:0 (25:16, 25:23, 25:12)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SPS Sparta Złotów36390225137
2UKS Gdyńska Akademia Siatkówki35263207190
3UKS SMS Police34136185204
4UKS Świt Drzonków33009139225

Grupa 2 – Stężyca

PiątekGKS “Wieżyca 2011” Politechnika Gdańska StężycaPSPS Chemik Police3:0 (25:4, 25:11, 25:8)
PiątekEnerga MKS KaliszMLKS Volley Gubin3:0 (25:11, 25:8, 25:18)
SobotaPSPS Chemik PoliceMLKS Volley Gubin1:3 (12:25, 15:25, 25:16, 18:25)
SobotaGKS “Wieżyca 2011” Politechnika Gdańska StężycaEnerga MKS Kalisz3:1 (12:25, 25:20, 25:21, 25:23)
NiedzielaEnerga MKS KaliszPSPS Chemik Police3:0 (25:5, 25:1, 25:5)
NiedzielaMLKS Volley GubinGKS “Wieżyca 2011” Politechnika Gdańska Stężyca0:3 (7:25, 13:25, 6:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1GKS “Wieżyca 2011” Politechnika Gdańska Stężyca36391237138
2Energa MKS Kalisz35273239135
3MLKS Volley Gubin34137154220
4PSPS Chemik Police33019104241

Grupa 3 – Poznań

PiątekEnea Energetyk PoznańGedania Gdańsk SA3:1 (25:7, 25:18, 22:25, 25:14)
PiątekUKS Ares Nowa SólKS Stocznia M&W Darłowo3:0 (25:15, 25:19, 25:12)
SobotaGedania Gdańsk SAKS Stocznia M&W Darłowo3:0 (25:11, 25:18, 25:7)
SobotaEnea Energetyk PoznańUKS Ares Nowa Sól3:0 (25:21, 25:9, 25:11)
NiedzielaUKS Ares Nowa SólGedania Gdańsk SA0:3 (24:26, 23:25, 11:25)
NiedzielaKS Stocznia M&W DarłowoEnea Energetyk Poznań0:3 (15:25, 12:25, 7:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań36391247139
2Gedania Gdańsk SA35273215191
3UKS Ares Nowa Sól34136174197
4KS Stocznia M&W Darłowo33009116225

Grupa 4 – Kożuchów

PiątekUKS SG KożuchówUKS Szamotulanin Szamotuły0:3 (16:25, 19:25, 24:26)
PiątekUKS Pomorzanie Pogodno SzczecinUKS AS Trefl Gdańsk0:3 (20:25, 19:25, 16:25)
SobotaUKS Szamotulanin SzamotułyUKS AS Trefl Gdańsk3:2 (25:17, 25:11, 14:25, 22:25, 15:12)
SobotaUKS SG KożuchówUKS Pomorzanie Pogodno Szczecin3:0 (25:13, 25:11, 25:15)
NiedzielaUKS Pomorzanie Pogodno SzczecinUKS Szamotulanin Szamotuły0:3 (23:25, 15:25, 13:25)
NiedzielaUKS AS Trefl GdańskUKS SG Kożuchów0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Szamotulanin Szamotuły36392252200
2UKS SG Kożuchów35263292172
2UKS AS Trefl Gdańsk34156222231
4UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin33009145225

Grupa 9 – Wrocław

PiątekKS AZS-AWF WrocławSPS Volley Piła3:0 (25:18, 25:12, 25:20)
PiątekUKS LIDER Konstantynów ŁódzkiTS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec3:1 (25:22, 18:25, 25:23, 25:19)
SobotaSPS Volley PiłaTS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec0:3 (23:25, 14:25, 26:28)
SobotaKS AZS-AWF WrocławUKS LIDER Konstantynów Łódzki3:0 (25:15, 25:22, 25:20)
NiedzielaUKS LIDER Konstantynów ŁódzkiSPS Volley Piła3:1 (25:14, 22:25, 25:14, 25:23)
NiedzielaTS Stal Śrubiarnia/SMS ŻywiecKS AZS-AWF Wrocław1:3 (25:23, 14:25, 18:25, 19:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1KS AZS-AWF Wrocław36391248183
2UKS LIDER Konstantynów Łódzki35265247240
3TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec34156243254
4SPS Volley Piła33019189250