III Liga Mężczyzn

Półfinały o II Ligę

Grupa 1 – Trzebiatów

gospodarzgośćwynik
UKS Jedynka RedaTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:3 (24:26,18:25, 21:25)
SUS Travel Elephant TrzebiatówLZS Gminy Dragacz3:0 (25:13, 25:20, 25:16)
LZS Gminy DragaczTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
SUS Travel Elephant TrzebiatówUKS Jedynka Reda3:0 (25:23, 25:12, 25:22)
UKS Jedynka RedaLZS Gminy Dragacz3:0 (25:11, 25:15, 32:30)
Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneSUS Travel Elephant Trzebiatów0:3 (22:25, 23:25, 22:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SUS Travel Elephant Trzebiatów36390225174
2Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne35263218181
3UKS Jedynka Reda34136203207
4LZS Gminy Dragacz33009148232

Grupa 3 – Belsk Duży

gospodarzgośćwynik
UKS Centrum AugustówKS Wifama Łódź1:3 (22:25, 17:25, 26:24, 14:25)
GKS Zamek GołańczProNutiva SKK Belsk Duży0:3 (23:25, 14:25, 20:25)
UKS Centrum AugustówGKS Zamek Gołańcz1:3 (16:25, 22:25, 25:20, 21:25)
KS Wifama ŁódźProNutiva SKK Belsk Duży0:3 (18:25, 17:25, 15:25)
GKS Zamek GołańczKS Wifama Łódź3:0 (25:20, 31:29, 25:22)
ProNutiva SKK Belsk DużyUKS Centrum Augustów3:1 (24:26, 25:20, 25:18, 25:18)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ProNutiva SKK Belsk Duży36391249189
2GKS Zamek Gołańcz35264233230
3KS Wifama Łódź34137220235
3UKS Centrum Augustów33013245293

ETAP 2

1/4 finału
(o miejsca 1-8)

20.01.2024 – pierwsze mecze

Nr meczugospodarzgośćwynik
99KS Volley ŻerkówENEA Energetyk Poznań1:3 (25:19, 22:25, 23:25, 23:25)
100KKS Astra KrotoszynZamek Gołańcz1:3 (25:23, 16:25, 22:25, 21:25)
101Volley kost-pol.pl WieleńSPS Volley Opatówek0:3 (23:25, 14:25, 21:25)
102 – 13.01.2024ENEA Energetyk Poznań IITarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:3 (22:25, 27:29, 14:25)

3.02.2024 – rewanże

Nr meczugospodarzgośćwynik
106ENEA Energetyk PoznańKS Volley Żerków3:0 (25:15, 25:19, 25:20)
107Zamek GołańczKKS Astra Krotoszyn3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:18)
108SPS Volley OpatówekVolley kost-pol.pl Wieleń3:1 (23:25, 25:16, 25:13, 25:18)
109Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneENEA Energetyk Poznań II3:0 (25:12, 25:15, 25:22)

1/2 finału
(o miejsca 1-4)

17.02.2024 – pierwsze mecze

Nr meczugospodarzgośćwynik
113SPS Volley OpatówekENEA Energetyk Poznań2:3 (21:25, 25:12, 28:30, 25:19, 12:15)
114Zamek GołańczTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:3 (20:25, 18:25, 15:25)

O miejsca 5-8

Nr meczugospodarzgośćwynik
115KS Volley ŻerkówVolley kost-pol.pl Wieleń3:2 (21:25, 17:25, 25:22, 25:21, 15:10)
116Enea Energetyk Poznań 2KKS Astra KrotoszynODWOŁANY

2.03.2024 – rewanże

Nr meczugospodarzgośćwynik
120ENEA Energetyk PoznańSPS Volley Opatówek3:2 (25:22, 25:20, 19:25, 26:28, 15:11)
121Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneZamek Gołańcz3:0 (25:19, 25:19, 25:20)

O miejsca 5-8

Nr meczugospodarzgośćwynik
122Volley kost-pol.pl WieleńKS Volley Żerków3:1 (23:25, 25:16, 25:23, 25:21)
123 – 24.02.2024KKS Astra KrotoszynEnea Energetyk Poznań 23:1 (25:19, 21:25, 25:22, 29:27)

O 3 miejsce

16.03.2024 – pierwszy mecz przełożony na 12.03.2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
132SPS Volley OpatówekZamek Gołańcz2:3 (19:25, 25:19, 25:16, 17:25, 11:15)

FINAŁ

17.03.2024 – pierwszy mecz

Nr meczugospodarzgośćwynik
133ENEA Energetyk PoznańTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne0:3 (19:25, 23:25, 15:25)

O 3 miejsce

23.03.2024 – rewanż

Nr meczugospodarzgośćwynik
136Zamek GołańczSPS Volley Opatówek2:3 (23:25, 25:17, 25:23, 17:25, 9:15)
złoty set 15:10

FINAŁ

24.03.2024 – rewanż

Nr meczugospodarzgośćwynik
137Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneENEA Energetyk Poznań3:1 (25:20, 25:19, 20:25, 25:23)

O miejsca 9-14,
3.02.2024 – jeden turniej
Godpodarz: Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski

System: W grupach zespoły grają systemem każdy z każdym trzy sety bez względu na wynik.
Zespoły z miejsc 1, zagrają o miejsca 9-10, z drugich o miejsca 11-12, z trzecich o miejsca 13-14.

Grupa 3

Nr meczugospodarzgośćwynik
103TSK Orzeł OsiekJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski 21:2 (18:25, 21:25, 25:21)
104Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski 2MUKS Czarni Kępno3:0 (25:23, 25:19, 25:14)
105MUKS Czarni KępnoTSK Orzeł Osiek2:1 (19:25, 25:20, 25:22)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski II25251146120
2MUKS Czarni Kępno22124125142
3TSK Orzeł Osiek22024131140

Grupa 4

Nr meczugospodarzgośćwynik
110UKS Szamotulanin SzamotułyJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski 10:3 (18:25, 17:25, 17:25)
111Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski 1LUKS Wilki Wilczyn2:1 (25:20, 25:15, 28:30)
112LUKS Wilki WilczynUKS Szamotulanin Szamotuły0:3 (16:25, 19:25, 18:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski25251153117
2UKS Szamotulanin Szamotuły23133127128
3LUKS Wilki Wilczyn21015118153
Nr meczugospodarzgośćwynik
117Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski IIJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski2:0 (25:23, 25:21)
118MUKS Czarni KępnoUKS Szamotulanin Szamotułyo miejsca 11-12
119TSK Orzeł OsiekLUKS Wilki Wilczyno miejsca 13-14

ETAP 1

GRUPA 1

UKS SMS Joker Piła 1
Enea ENERGETYK Poznań 2
Volley kost-pol.pl Wieleń
TSK Orzeł Osiek
Zamek Gołańcz
Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 2 – UKS Szamotulanin Szamotuły
Enea ENERGETYK Poznań 1
UKS SMS Joker Piła 2

1. kolejka: 23-09-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
1 (28.09.2023)UKS SMS Joker Piła 1UKS SMS Joker Piła 23:2 (25:13, 21:25, 23:25, 25:13, 15:5)
2Enea ENERGETYK Poznań 2Enea ENERGETYK Poznań 12:3 (22:25, 26:28, 27:25, 26:24, 10:15)
3Volley kost-pol.pl WieleńUKS Szamotulanin Szamotuły3:1 (25:15, 23:25, 25:18, 25:22)
4TSK Orzeł OsiekZamek Gołańcz2:3 (20:25, 18:25, 25:19, 25:16, 11:15)

2. kolejka: 30-09-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
5UKS SMS Joker Piła 2Zamek Gołańcz1:3 (24:26, 30:32, 25:22, 21:25)
6UKS Szamotulanin SzamotułyTSK Orzeł Osiek0:3 (14:25 16:25 11:25)
7Enea ENERGETYK Poznań 1Volley kost-pol.pl Wieleń1:3 (18:25, 26:28, 25:21, 24:26)
8UKS SMS Joker Piła 1Enea ENERGETYK Poznań 22:3 (25:16, 18:25, 25:23, 18:25, 12:15)

3. kolejka: 7-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
9Enea ENERGETYK Poznań 2UKS SMS Joker Piła 23:1 (25:14, 16:25, 25:18, 28:26)
10Volley kost-pol.pl WieleńUKS SMS Joker Piła 13:1 (25:21, 22:25, 25:18, 25:19)
11TSK Orzeł OsiekEnea ENERGETYK Poznań 11:3 (27:25, 20:25, 21:25, 21:25)
12Zamek GołańczUKS Szamotulanin Szamotuły3:0 (27:25, 25:18, 25:14)

4. kolejka: 14-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
13UKS SMS Joker Piła 2UKS Szamotulanin Szamotuły3:2 (17:25, 27:25, 25:12, 27:29, 15:8)
14Enea ENERGETYK Poznań 1Zamek Gołańcz0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
15UKS SMS Joker Piła 1TSK Orzeł Osiek3:2 (25:22, 24:26, 25:14, 23:25, 15:12)
16Enea ENERGETYK Poznań 2Volley kost-pol.pl Wieleń2:3 (22:25, 25:19, 21:25, 25:23, 13:15)

5. kolejka: 21-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
17Volley kost-pol.pl WieleńUKS SMS Joker Piła 23:2 (18:25, 25:14, 22:25, 25:17, 15:10)
18TSK Orzeł OsiekEnea ENERGETYK Poznań 23:0 (25:14, 25:17, 25:17)
19Zamek GołańczUKS SMS Joker Piła 10:3 (24:26, 21:25, 18:25)
20UKS Szamotulanin SzamotułyEnea ENERGETYK Poznań 10:3 (23:25, 22:25, 10:25)

6. kolejka: 28-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
21Enea ENERGETYK Poznań 1UKS SMS Joker Piła 23:0 (25:23, 25:11, 25:20)
22UKS SMS Joker Piła 1UKS Szamotulanin Szamotuły3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
23Enea ENERGETYK Poznań 2Zamek Gołańcz2:3 (25:18, 16:25, 16:25, 25:23, 12:15)
24Volley kost-pol.pl WieleńTSK Orzeł Osiek3:1 (25:23, 20:25, 25:19, 25:23)

7. kolejka: 4-11-2023 – ostatnia I rundy

Nr meczugospodarzgośćwynik
25TSK Orzeł OsiekUKS SMS Joker Piła 21:3 (30:28, 16:25, 21:25, 19:25)
26Zamek GołańczVolley kost-pol.pl Wieleń3:0 (25:16, 25:21, 25:21)
27UKS Szamotulanin SzamotułyEnea ENERGETYK Poznań 22:3 (28:30, 22:25, 25:23, 25:16, 22:24)
28UKS SMS Joker Piła 1Enea ENERGETYK Poznań 11:3 (20:25, 25:23, 22:25, 15:25)

8. kolejka: 11-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
29UKS SMS Joker Piła 2UKS SMS Joker Piła 10:3 (18:25, 14:25, 14:25)
30Enea ENERGETYK Poznań 1Enea ENERGETYK Poznań 23:0 (25:20, 25:17, 25:17)
31UKS Szamotulanin SzamotułyVolley kost-pol.pl Wieleń1:3 (15:25, 25:17, 21:25, 23:25)
32Zamek GołańczTSK Orzeł Osiek1:3 (25:23, 24:26, 23:25, 20:25)

9. kolejka: 18-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
33Zamek GołańczUKS SMS Joker Piła 23:0 (25:15, 25:14, 25:23)
34TSK Orzeł OsiekUKS Szamotulanin Szamotuły3:0 (25:7, 25:15, 25:15)
35Volley kost-pol.pl WieleńEnea ENERGETYK Poznań 13:2 (16:25, 15:25, 25:17, 25:23, 18:16)
36Enea ENERGETYK Poznań 2UKS SMS Joker Piła 13:1 (25:15, 25:15, 20:25, 25:21)

10. kolejka: 25-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
37UKS SMS Joker Piła 2Enea ENERGETYK Poznań 20:3 (14:25, 11:25, 17:25)
38UKS SMS Joker Piła 1Volley kost-pol.pl Wieleń0:3 (23:25, 28:30, 21:25)
39Enea ENERGETYK Poznań 1TSK Orzeł Osiek3:1 (25:16, 25:21, 19:25, 25:13)
40UKS Szamotulanin SzamotułyZamek Gołańcz2:3 (27:29, 25:23, 27:29, 25:19, 7:15)

11. kolejka: 2-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
41UKS Szamotulanin SzamotułyUKS SMS Joker Piła 21:3 (25:22, 13:25, 22:25, 18:25)
42Zamek GołańczEnea ENERGETYK Poznań 10:3 (21:25, 25:27, 21:25)
43TSK Orzeł OsiekUKS SMS Joker Piła 13:1 (23:25, 25:14, 25:18, 25:19)
44Volley kost-pol.pl WieleńEnea ENERGETYK Poznań 22:3 (20:25, 25:21, 25:22, 16:25, 12:15)

12. kolejka: 9-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
45UKS SMS Joker Piła 2Volley kost-pol.pl Wieleń3:0 (25:23, 26:24, 25:19)
46Enea ENERGETYK Poznań 2TSK Orzeł Osiek3:0 (25:21, 25:18, 25:17)
47UKS SMS Joker Piła 1Zamek Gołańcz3:2 (25:19, 18:25, 25:20, 20:25, 15:11)
48Enea ENERGETYK Poznań 1UKS Szamotulanin Szamotuły3:1 (18:25, 25:18, 25:14, 25:18)

13. kolejka: 16-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
49UKS SMS Joker Piła 2Enea ENERGETYK Poznań 10:3 (13:25, 14:25, 20:25)
50UKS Szamotulanin SzamotułyUKS SMS Joker Piła 13:0 (25:23, 25:21, 25:22)
51Zamek GołańczEnea ENERGETYK Poznań 23:0 (25:23, 25:16, 25:18)
52TSK Orzeł OsiekVolley kost-pol.pl Wieleń2:3 (24:26, 18:25, 25:18, 25:17, 6:15)

14. kolejka: 6-01-2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
53UKS SMS Joker Piła 2TSK Orzeł Osiek3:1 (25:22, 22:25, 25:14, 25:21)
54Volley kost-pol.pl WieleńZamek Gołańcz1:3 (15:25, 25:20, 24:26, 23:25)
55Enea ENERGETYK Poznań 2UKS Szamotulanin Szamotuły3:1 (25:21, 24:26, 25:17, 25:20)
56Enea ENERGETYK Poznań 1UKS SMS Joker Piła 1
3:0
 (25:18, 25:14, 25:19)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ENEA Energetyk Poznań143311361512131034
2Zamek Gołańcz142810332012211130
3Volley kost-pol.pl Wieleń142710332512831258
4ENEA Energetyk Poznań II14248302712381214
5TSK Orzeł Osiek14185262911961171
6UKS SMS Joker Piła14166243011541167
7UKS SMS Joker Piła II14165213210801199
8UKS Szamotulanin Szamotuły1461143910541266

Grupa 2

KS Volley Żerków
SPS Volley Opatówek
KKS Astra Krotoszyn
LUKS Wilki Wilczyn
MUKS Jantar Kalisz
Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1
MUKS Czarni Kępno

1. kolejka: 23-09-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
KS Volley ŻerkówPauzuje
57SPS Volley OpatówekMUKS Czarni Kępno3:0 (25:13, 25:14, 25:19)
58KKS Astra KrotoszynTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 10:3 (16:25, 15:25, 20:25)
59LUKS Wilki WilczynMUKS Jantar Kalisz

2. kolejka: 30-09-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
PauzujeMUKS Jantar Kalisz
60Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1LUKS Wilki Wilczyn
3:0 (25:9, 25:19, 25:14)
61MUKS Czarni KępnoKKS Astra Krotoszyn1:3 (27:25, 19:25, 21:25, 23:25)
62KS Volley ŻerkówSPS Volley Opatówek3:2 (25:22, 26:28, 18:25, 27:25, 24:22)

3. kolejka: 7-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
SPS Volley OpatówekPauzuje
63KKS Astra KrotoszynKS Volley Żerków2:3 (25:18, 25:20, 24:26, 24:26, 11:15)
64LUKS Wilki WilczynMUKS Czarni Kępno3:1 (26:24, 25:23, 23:25, 25:17)
65MUKS Jantar KaliszTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1

4. kolejka: 14-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
PauzujeTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1
66MUKS Czarni KępnoMUKS Jantar Kalisz
67KS Volley ŻerkówLUKS Wilki Wilczyn3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
68SPS Volley OpatówekKKS Astra Krotoszyn3:0 (25:18, 25:16, 25:19)

5. kolejka: 21-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
KKS Astra KrotoszynPauzuje
69 – 19.10.2023LUKS Wilki WilczynSPS Volley Opatówek0:3 (17:25, 19:25, 16:25)
70MUKS Jantar KaliszKS Volley Żerków
71MUKS Czarni KępnoTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 10:3 (17:25, 14:25, 12:25)

6. kolejka: 28-10-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
PauzujeMUKS Czarni Kępno
72KS Volley ŻerkówTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 11:3 (19:25, 25:19, 22:25, 21:25)
73SPS Volley OpatówekMUKS Jantar Kalisz
74KKS Astra KrotoszynLUKS Wilki Wilczyn3:0 (25:19, 25:21, 25:21)

7. kolejka: 4-11-2023 – ostatnia I rundy

Nr meczugospodarzgośćwynik
LUKS Wilki WilczynPauzuje
75MUKS Jantar KaliszKKS Astra Krotoszyn
76Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1SPS Volley Opatówek3:2 (15:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:7)
77KS Volley ŻerkówMUKS Czarni Kępno3:2 (19:25, 25:20, 25:17, 23:25, 15:12)

8. kolejka: 11-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
PauzujeKS Volley Żerków
78MUKS Czarni KępnoSPS Volley Opatówek0:3 (12:25, 19:25, 20:25)
79Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1KKS Astra Krotoszyn3:1 (25:20, 25:14, 23:25, 25:18)
80MUKS Jantar KaliszLUKS Wilki Wilczyn

9. kolejka: 18-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
MUKS Jantar KaliszPauzuje
81LUKS Wilki WilczynTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 11:3 (25:15, 13:25, 18:25, 23:25)
82KKS Astra KrotoszynMUKS Czarni Kępno3:0 (25:23, 25:20, 25:20)
83SPS Volley OpatówekKS Volley Żerków3:2 (21:25, 23:25, 25:22, 25:16, 15:13)

10. kolejka: 25-11-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
PauzujeSPS Volley Opatówek
84KS Volley ŻerkówKKS Astra Krotoszyn3:2 (25:16, 22:25, 18:25, 25:23, 16:14)
85MUKS Czarni KępnoLUKS Wilki Wilczyn0:3 (22:25, 18:25, 21:25)
86Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1MUKS Jantar Kalisz

11. kolejka: 2-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1Pauzuje
87MUKS Jantar KaliszMUKS Czarni Kępno
88LUKS Wilki WilczynKS Volley Żerków3:0 (25:20, 29:27, 25:19)
89KKS Astra KrotoszynSPS Volley Opatówek0:3 (14:25, 19:25, 19:25)

12. kolejka: 9-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
PauzujeKKS Astra Krotoszyn
90SPS Volley OpatówekLUKS Wilki Wilczyn3:0 (25:14, 25:12, 25:18)
91KS Volley ŻerkówMUKS Jantar Kalisz
92Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1MUKS Czarni Kępno3:0 (25:14, 25:13, 25:14)

13. kolejka: 16-12-2023

Nr meczugospodarzgośćwynik
MUKS Czarni KępnoPauzuje
93Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1KS Volley Żerków3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
94MUKS Jantar KaliszSPS Volley Opatówek
95LUKS Wilki WilczynKKS Astra Krotoszyn1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 17:25)

14. kolejka: 6-01-2024

Nr meczugospodarzgośćwynik
PauzujeLUKS Wilki Wilczyn
96KKS Astra KrotoszynMUKS Jantar Kalisz
97SPS Volley OpatówekTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 10:3 (22:25, 14:25, 19:25)
98MUKS Czarni KępnoKS Volley Żerków3:2 (23:25, 18:25, 27:25, 25:19, 15:13)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne102910305837632
2SPS Volley Opatówek102272511837699
3KKS Astra Krotoszyn101441720791833
4KS Volley Żerków101352023930958
5LUKS Wilki Wilczyn10931122676777
6MUKS Czarni Kępno1031729691863

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
2. ENEA Energetyk Poznań
3. SPS Volley Opatówek
4. Zamek Gołańcz
5. KKS Astra Krotoszyn
6. Volley kost-pol.pl Wieleń
7. ENEA Energetyk Poznań II
8. KS Volley Żerków
9. Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski II
10. Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski
11. MUKS Czarni Kępno / UKS Szamotulanin Szamotuły
13. LUKS Wilki Wilczyn / TSK Orzeł Osiek