Juniorki 2024

Wielkopolskie zespoły juniorek

Półfinały

Grupa 2 – Żywiec

Piątek, godz. 16.00TS Stal Śrubiarnia SMS ŻywiecŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
Piątek, godz. 18.30UKS SMS PoliceUKS Szamotulanin Szamotuły
Sobota, godz. 16.00ŁKS Siatkówka Żeńska ŁódźUKS Szamotulanin Szamotuły
Sobota, godz. 18.30TS Stal Śrubiarnia SMS ŻywiecUKS SMS Police
Niedziela, godz. 10.00UKS SMS PoliceŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
Niedziela, godz. 12.30UKS Szamotulanin SzamotułyTS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec

Grupa 3 – Wieliczka

Piątek, godz. 16.00SMS Solna WieliczkaUMKS WAN MOS Wola Warszawa
Piątek, godz. 18.30UKS Chemik SMS OlsztynENEA Energetyk Poznań
Sobota, godz. 16.00UMKS WAN MOS Wola WarszawaENEA Energetyk Poznań
Sobota, godz. 18.30SMS Solna WieliczkaUKS Chemik SMS Olsztyn
Niedziela, godz. 10.00UKS Chemik SMS OlsztynUMKS WAN MOS Wola Warszawa
Niedziela, godz. 12.30ENEA Energetyk PoznańSMS Solna Wieliczka

Ćwierćfinały

Grupa 1 – Police

Podgrupa A

wynik
UKS SMS PoliceUKS Green Volley Ełk3:0 (25:11, 25:9, 25:7)
UKS Green Volley EłkMKS Dąbrowa Górnicza0:3 (10:25, 20:25, 17:25)
UKS SMS PoliceMKS Dąbrowa Górnicza3:0 (25:6, 25:18, 25:6)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS SMS Police2426015057
2MKS Dąbrowa Górnicza23133105122
3UKS Green Volley Ełk2200674150

Podgrupa B

wynik
Enea Energetyk PoznańSMS Ostrów Łaskovia Łask3:0 (25:15, 25:18, 25:13)
SMS Ostrów Łaskovia ŁaskGedania Gdańsk3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
Enea Energetyk PoznańGedania Gdańsk3:0 (25:12, 25:10, 25:10)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań2426015078
2SMS Ostrów Łaskovia Łask23133121122
3Gedania Gdańsk2200679150

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
UKS Green Volley EłkGedania Gdańsk1:3 (17:25, 25:20, 16:25, 13:25)

Faza finałowa

wynik
UKS SMS PoliceSMS Ostrów Łaskovia Łask3:1 (29:27, 25:20, 25:27, 25:16)
MKS Dąbrowa GórniczaEnea Energetyk Poznań0:3 (13:25, 5:25, 12:25)
MKS Dąbrowa GórniczaSMS Ostrów Łaskovia Łask0:3 (18:25, 15:25, 16:25)
UKS SMS PoliceEnea Energetyk Poznań0:3 (12:25, 16:25, 17:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań36390225131
2UKS SMS Police35264224195
3SMS Ostrów Łaskovia Łask34146211228
4MKS Dąbrowa Górnicza33009119225

Grupa 4 – Kożuchów

Podgrupa A

wynik
UKS SG KożuchówMKS Silesia Volley Mysłowice1:3 (26:24, 21:25, 16:25, 15:25)
MKS Silesia Volley MysłowiceSMS Ostróda3:0 (25:16, 25:10, 25:10)
UKS SG KożuchówSMS Ostróda3:0 (25:13, 25:20, 25:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1MKS Silesia Volley Mysłowice24261174114
2UKS SG Kożuchów23143153147
3SMS Ostróda2200684150

Podgrupa B

wynik
MKS V LO Developres RzeszówUKS Atena KSG Warszawa1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 22:25)
UKS Atena KSG WarszawaUKS Piątka Turek3:0 (25:18, 25:23, 26:24)
MKS V LO Developres RzeszówUKS Piątka Turek2:3 (22:25, 25:21, 10:25, 25:14, 6:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Atena KSG Warszawa24261173147
2UKS Piątka Turek23135165164
3MKS V LO Developres Rzeszów22036170197

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
SMS OstródaMKS V LO Developres Rzeszów1:3 (17:25, 25:22, 23:25, 24:26)

Faza finałowa

wynik
MKS Silesia Volley MysłowiceUKS Piątka Turek3:1 (25:13, 25:21, 22:25, 25:19)
UKS SG KożuchówUKS Atena KSG Warszawa0:3 (19:25, 19:25, 20:25)
UKS SG KożuchówUKS Piątka Turek0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
MKS Silesia Volley MysłowiceUKS Atena KSG Warszawa1:3 (20:25, 25:20, 14:25, 20:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Atena KSG Warszawa36391246202
2MKS Silesia Volley Mysłowice35275275251
3UKS Piątka Turek34146218221
4UKS SG Kożuchów33019183250

Grupa 6 – Sejny

Podgrupa A

wynik
SAS SejnyUKS AS Trefl Gdańsk0:3 (20:25, 10:25, 8:25)
UKS AS Trefl GdańskCES Vega MOSiR Stalowa Wola3:1 (25:10, 25:9, 22:25, 25:14)
SAS SejnyCES Vega MOSiR Stalowa Wola3:2 (19:25, 25:15, 25:16, 23:25, 15:9)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS AS Trefl Gdańsk2426117296
2SAS Sejny23135145165
3CES Vega MOSiR Stalowa Wola22036148204

Podgrupa B

wynik
UKS Chemik SMS OlsztynUKS Szamotulanin Szamotuły1:3 (19:25, 25:20, 15:25, 21:25)
UKS Szamotulanin SzamotułyAS AZS AWF Wrocław3:0 (25:19, 25:12, 25:15)
UKS Chemik SMS OlsztynAS AZS AWF Wrocław3:0 (25:22, 25:13, 25:16)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Szamotulanin Szamotuły24261170126
2UKS Chemik SMS Olsztyn23143155146
3AS AZS AWF Wrocław2200697150

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
CES Vega MOSiR Stalowa WolaAS AZS AWF Wrocław0:3 (14:25, 16:25, 21:25)

Faza finałowa

wynik
UKS AS Trefl GdańskUKS Chemik SMS Olsztyn0:3 (14:25, 22:25, 20:25)
SAS SejnyUKS Szamotulanin Szamotuły0:3 (16:25, 20:25, 18:25)
SAS SejnyUKS Chemik SMS Olsztyn0:3 (14:25, 15:25, 22:25)
UKS AS Trefl GdańskUKS Szamotulanin Szamotuły0:3 (22:25, 22:25, 11:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Szamotulanin Szamotuły36391245189
2UKS Chemik SMS Olsztyn35273225202
3UKS AS Trefl Gdańsk34136186188
4SAS Sejny33009143225

Grupa 7 – Wrocław

Podgrupa A

wynik
Volley WrocławPogoń Proszowice3:0 (25:18, 25:15, 25:17)
Pogoń ProszowiceUKS ZSMS Poznań3:2 (28:30, 25:21, 21:25, 25:17, 15:12)
Volley WrocławUKS ZSMS Poznań3:0 (25:12, 25:15, 25:20)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Volley Wrocław2426015097
2Pogoń Proszowice23135164180
3UKS ZSMS Poznań22026152189

Podgrupa B

wynik
TS Stal Śrubiarnia SMS ŻywiecMUKS Joker Świecie3:0 (25:20, 25:18, 25:13)
MUKS Joker ŚwiecieKPS Świdnica3:0 (25:21, 25:17, 25:14)
TS Stal Śrubiarnia SMS ŻywiecKPS Świdnica3:0 (25:5, 25:16, 25:9)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1TS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec2426015081
2MUKS Joker Świecie23133126127
3KPS Świdnica2200682150

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
UKS ZSMS PoznańKPS Świdnica3:0 (25:12, 25:13, 25:6)

Faza finałowa

wynik
Volley WrocławMUKS Joker Świecie3:0 (25:23, 25:15,25:19)
Pogoń ProszowiceTS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec0:3 (25:27, 19:25, 14:25)
Pogoń ProszowiceMUKS Joker Świecie2:3 (22:25, 25:23, 23:25, 25:17, 10:15)
Volley WrocławTS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec2:3 (18:25, 26:24, 25:16, 22:25, 9:15)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1TS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec36392257209
2Volley Wrocław35283250212
3MUKS Joker Świecie34138213255
4Pogoń Proszowice33029213257

Grupa 8 – Stężyca

Podgrupa A

wynik
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska StężycaKarpaty MOSiR Krosno3:0 (25:7, 25:14, 25:7)
Karpaty MOSiR KrosnoTPS Lublin0:3 (22:25, 23:25, 19:25)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska StężycaTPS Lublin3:0 (25:12, 25:9, 25:9)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca2426015058
2TPS Lublin23133105139
3Karpaty MOSiR Krosno2200692150

Podgrupa B

wynik
MUKS LO 47 Budowlani ŁódźMKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych3:0 (25:12, 25:9, 25:21)
MKS Chełmiec Wodociągi WałbrzychSPS Sparta Złotów2:3 (25:22, 25:18, 18:25, 23:25, 15:17)
MUKS LO 47 Budowlani ŁódźSPS Sparta Złotów3:0 (26:24, 25:23, 25:20)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1MUKS LO 47 Budowlani Łódź24260151109
2SPS Sparta Złotów23135174182
3MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych22026148182

O miejsce 5-6 w turnieju

wynik
Karpaty MOSiR KrosnoMKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych0:3 (21:25, 11:25, 23:25)

Faza finałowa

wynik
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska StężycaSPS Sparta Złotów3:0 (25:12, 25:21, 25:9)
TPS LublinMUKS LO 47 Budowlani Łódź0:3 (19:25, 16:25, 12:25)
TPS LublinSPS Sparta Złotów0:3 (14:25, 17:25, 19:25)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska StężycaMUKS LO 47 Budowlani Łódź3:0 (25:22, 25:18, 25:18)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca36390225130
2MUKS LO 47 Budowlani Łódź35263209189
3SPS Sparta Złotów34136184201
4TPS Lublin33009127225