Kadeci 2024

FINAŁ – Kętrzyn

Grupa 1

Środa, godz. 10.00Trefl Gdańsk SAAT Jastrzębski Węgiel
Środa, godz. 12.30KS Metro Family WarszawaENEA Energetyk Poznań
Czwartek, godz. 10.00AT Jastrzębski WęgielENEA Energetyk Poznań
Czwartek, godz. 12.30Trefl Gdańsk SAKS Metro Family Warszawa
Piątek, godz. 10.00KS Metro Family WarszawaAT Jastrzębski Węgiel
Piątek, godz. 12.30ENEA Energetyk PoznańTrefl Gdańsk SA
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1
2
3
4

Grupa 2

Środa, godz. 16.00UMKS MOS Wola WarszawaUKS MKS MDK Warszawa
Środa, godz. 18.30Eco Team AZS Stoelzle CzęstochowaAKS Rzeszów
Czwartek, godz. 16.00UKS MKS MDK WarszawaAKS Rzeszów
Czwartek, godz. 18.30UMKS MOS Wola WarszawaEco Team AZS Stoelzle Częstochowa
Piątek, godz. 16.00Eco Team AZS Stoelzle CzęstochowaUKS MKS MDK Warszawa
Piątek, godz. 18.30AKS RzeszówUMKS MOS Wola Warszawa
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1
2
3
4

Mecz o 7 miejsce:

wynik

Mecz o 5 miejsce:

wynik

Półfinały:

wynik

Mecz o 3 miejsce:

wynik

FINAŁ:

wynik

1/2 Finału

Grupa 2 – Poznań

PiątekENEA Energetyk PoznańKPS Chełmiec Wałbrzych3:0 (25:13, 25:20, 25:20)
PiątekJet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiUMKS MKS MDK Warszawa1:3 (16:25, 25:14, 20:25, 15:25)
SobotaKPS Chełmiec WałbrzychUMKS MKS MDK Warszawa0:3 (24:26, 22:25, 16:25)
SobotaENEA Energetyk PoznańJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
NiedzielaJet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiKPS Chełmiec Wałbrzych3:2 (22:25, 23:25, 25:16, 25:16, 15:5)
NiedzielaUMKS MKS MDK WarszawaENEA Energetyk Poznań1:3 (25:18, 12:25, 19:25, 20:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1ENEA Energetyk Poznań36691243193
2UMKS MKS MDK Warszawa35274241231
3Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski34148250251
4KPS Chełmiec Wałbrzych33029202261

1/4 Finału

Grupa 5 – Poznań

PiątekEnea Energetyk PoznańUKS Iskra Warszawa3:0 (25:20, 25:22, 25:21)
PiątekLTS Feniks LeżajskUKS ZSMS Trzynastka Zielona Góra0:3 (18:25, 14:25, 21:25)
SobotaUKS Iskra WarszawaUKS ZSMS Trzynastka Zielona Góra3:1 (25:23, 25:21, 12:25, 25:20)
SobotaEnea Energetyk PoznańLTS Feniks Leżajsk3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
NiedzielaLTS Feniks LeżajskUKS Iskra Warszawa0:3 (21:25, 13:25, 12:25)
NiedzielaUKS ZSMS Trzynastka Zielona GóraEnea Energetyk Poznań0:3 (14:25, 13:25, 21:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań36390225170
2UKS Iskra Warszawa35264225210
3UKS ZSMS Trzynastka Zielona Góra34146212215
4LTS Feniks Leżajsk332009158225

Grupa 6 – Szamotuły

PiątekUKS Szamotulanin SzamotułyKPS Chełmiec Wałbrzych2:3 (18:25, 25:23, 14:25, 25:18, 8:15)
PiątekToms MAS Astra Nowa SólAkademia Talentów Jastrzębski Węgiel0:3 (6:25, 11:25, 14:25)
SobotaKPS Chełmiec WałbrzychAkademia Talentów Jastrzębski Węgiel0:3 (14:25, 17:25, 19:25)
SobotaUKS Szamotulanin SzamotułyToms MAS Astra Nowa Sól3:2 (25:18, 11:25, 21:25, 25:22, 15:13)
NiedzielaToms MAS Astra Nowa SólKPS Chełmiec Wałbrzych0:3 (19:25, 19:25, 12:25)
NiedzielaAkademia Talentów Jastrzębski WęgielUKS Szamotulanin Szamotuły3:0 (25:23, 25:20, 25:14)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel36390225138
2KPS Chełmiec Wałbrzych35265231216
3UKS Szamotulanin Szamotuły34158245284
4Toms MAS Astra Nowa Sól33029184247

Grupa 7 – Warszawa

PiątekUMKS MOS Wola Tramwaje WarszawskieIM Rekord Volley Jelcz-Laskowice3:0 (25:17, 25:18, 25:16)
PiątekJet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiKS Wifama Łódź3:1 (25:20, 25:15, 24:26, 25:15)
SobotaIM Rekord Volley Jelcz-LaskowiceKS Wifama Łódź2:3 (19:25, 27:25, 22:25, 25:23, 13:15)
SobotaUMKS MOS Wola Tramwaje WarszawskieJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski3:1 (25:17, 17:25, 25:20, 25:21)
NiedzielaJet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiIM Rekord Volley Jelcz-Laskowice3:0 (25:17, 25:19, 25:16)
NiedzielaKS Wifama ŁódźUMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie0:3 (17:25, 15:25, 22:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie36391242188
2Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski35274257220
3KS Wifama Łódź34148243280
4IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice33029209263

Grupa 8 – Gdańsk

PiątekTrefl GdańskSKFiS KaEmKa Starogard Gdański3:0 (25:15, 25:15, 25:9)
PiątekIUKS Jedynka PoznańBKS Chemik SM Bydgoszcz1:3 (19:25, 11:25, 26:24, 22:25)
SobotaSKFiS KaEmKa Starogard GdańskiBKS Chemik SM Bydgoszcz0:3 (18:25, 19:25, 22:25)
SobotaTrefl GdańskIUKS Jedynka Poznań3:0 (25:7, 25:12, 25:12)
NiedzielaIUKS Jedynka PoznańSKFiS KaEmKa Starogard Gdański3:0 (25:23, 25:23, 25:20)
NiedzielaBKS Chemik SM BydgoszczTrefl Gdańsk0:3 (16:25:13:25, 19:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Trefl Gdańsk36390225118
2BKS Chemik SM Bydgoszcz35264222212
3IUKS Jedynka Poznań34146184240
4SKFiS KaEmKa Starogard Gdański33009164225

1/8 Finału

Grupa 1 – Koszalin

PiątekSTS Kospel/AS 13 KoszalinGSZS/KS Atak Gorzów Wielkopolski3:0 (25:21, 25:15, 25:11)
PiątekSKFiS KaEmKa Starogard GdańskiUKS Szamotulanin Szamotuły1:3 (22:25, 25:22, 24:26, 21:25)
SobotaGSZS/KS Atak Gorzów WielkopolskiUKS Szamotulanin Szamotuły1:3 (18:25, 19:25, 26:24, 15:25)
SobotaSTS Kospel/AS 13 KoszalinSKFiS KaEmKa Starogard Gdański1:3 (25:22, 17:25, 22:25, 12:25)
NiedzielaSKFiS KaEmKa Starogard GdańskiGSZS/KS Atak Gorzów Wielkopolski3:0 (25:21, 25:15, 25:19)
NiedzielaUKS Szamotulanin SzamotułySTS Kospel/AS 13 Koszalin3:0 (25:18, 25:17, 25:22)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS Szamotulanin Szamotuły36392272227
2SKFiS KaEmKa Starogard Gdański35274264229
3STS Kospel/AS 13 Koszalin34146208219
4GSZS/KS Atak Gorzów Wielkopolski33019180249

Grupa 2 – Gdańsk

PiątekTrefl GdańskMKS Gryf Szczecinek3:0 (25:5, 25:12, 25:17)
PiątekJet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiUKS Jedynka Międzyrzecz3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
SobotaJet Service LOMS Joker Piła – Powiat PilskiMKS Gryf Szczecinek3:0 (25:5, 25:14, 25:12)
SobotaUKS Jedynka MiędzyrzeczTrefl Gdańsk3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
NiedzielaMKS Gryf SzczecinekUKS Jedynka Międzyrzecz1:3 (21:25, 14:25, 25:22, 22:25)
NiedzielaTrefl GdańskJet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski3:0 (25:13, 25:19, 25:13)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Trefl Gdańsk36390225129
2Jet Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski35263195153
3UKS Jedynka Międzyrzecz34137194232
4MKS Gryf Szczecinek33019147247

Grupa 3 – Poznań

PiątekEnea Energetyk PoznańSPS Lębork3:0 (25:13, 25:15, 25:10)
PiątekToms MAS Astra Nowa SólZSM Stocznia Darłowo3:2 (17:25, 22:25, 25:11, 26:24, 15:11)
SobotaSPS LęborkZSM Stocznia Darłowo3:1 (25:21, 12:25, 25:21, 25:21)
SobotaEnea Energetyk PoznańToms MAS Astra Nowa Sól3:1 (25:15, 22:25, 25:17, 25:13)
NiedzielaToms MAS Astra Nowa SólSPS Lębork3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
NiedzielaZSM Stocznia DarłowoEnea Energetyk Poznań0:3 (8:25, 19:25, 17:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1Enea Energetyk Poznań36391247152
2Toms MAS Astra Nowa Sól35275250245
3SPS Lębork34137177238
4ZSM Stocznia Darłowo33039228267

Grupa 4 – Zielona Góra

PiątekUKS ZSMS Trzyna-stka Zielona GóraIUKS Jedynka Poznań3:1 (25:20, 25:20, 19:25, 25:14)
PiątekMKS Mieszko Połczyn-ZdrójGKS Stoczniowiec Gdańsk0:3 (16:25, 22:25,15:25)
SobotaIUKS Jedynka PoznańGKS Stoczniowiec Gdańsk3:2 (23:25, 21:25, 25:23, 25:14, 15:10)
SobotaUKS ZSMS Trzyna-stka Zielona GóraMKS Mieszko Połczyn-Zdrój3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
NiedzielaMKS Mieszko Połczyn-ZdrójIUKS Jedynka Poznań0:3 (25:22, 25:18, 25:18)
NiedzielaGKS Stoczniowiec GdańskUKS ZSMS Trzyna-stka Zielona Góra1:3 (25:22, 16:25, 16:25, 26:28)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS ZSMS Trzyna-stka Zielona Góra36392269209
2IUKS Jedynka Poznań35275263249
3GKS Stoczniowiec Gdańsk34166255262
4MKS Mieszko Połczyn-Zdrój33009158225

Grupa 6 – Olsztyn

PiątekAZS UWM OlsztynMUKS Jantar Kalisz3:0 (25:13, 25:13, 25:22)
PiątekBAS REA BiałystokUMKS MKS MDK Warszawa0:3 (22:25, 14:25, 16:25)
SobotaMUKS Jantar KaliszUMKS MKS MDK Warszawa0:3 (16:25, 17:25, 17:25)
SobotaAZS UWM OlsztynBAS REA Białystok3:0 (25:14, 25:9, 25:14)
NiedzielaBAS REA BiałystokMUKS Jantar Kalisz3:2 (25:13, 25:19, 19:25, 24:26, 15:9)
NiedzielaUMKS MKS MDK WarszawaAZS UWM Olsztyn0:3 (15:25, 13:25, 13:25)
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1AZS UWM Olsztyn36390225126
2UMKS MKS MDK Warszawa35263191177
3BAS REA Białystok34138197242
4MUKS Jantar Kalisz33029190258