AktualnościMini Siatkówka

Zagraj z nami podczas finału Kindera w Katowicach.

Już za tydzień Wielki Finał Kinder Joy of Moving, czyli ogólnopolski finał zmagań w mini siatkówce. W tym roku turniej odbędzie się w Katowicach, a Wielkopolska Siatkówka będzie oprawiać ten turniej muzycznie. Stąd propozycja, abyśmy razem stworzyli muzyczną playlistę na to wydarzenie.

Kinder Joy of Moving to największe siatkarski event. Udział w turnieju na przestrzeni trzech dni weźmie 384 zespołów w kategoriach singli, dwójek, trójek i czwórek mini siatkówki, co daje szaloną liczbę 1536 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Oczywiście wśród nich będą tam nasi reprezentanci.

Jak pewnie większość z Was wie, a jeśli nie to przypomnimy, że Wielkopolska Siatkówka to nie tylko serwis siatkarski, gdzie możecie przeczytać o tym co się dzieje w siatkówce w Wielkopolsce i transmisje z wszelakich wydarzeń, ale także zajmujemy się organizacją czy oprawą wydarzeń sportowych. Tylko w poprzednim roku działaliśmy podczas młodzieżowych finałów województwa Wielkopolskiego, oprawialiśmy Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Łodzi, gdzie awans do Paryża wywalczyły polskie siatkarki, pracowaliśmy przy Plaży Open w Łodzi, Igrzyskach Europejskich w Krakowie, 12 lat gościmy podczas Memoriału Arkadiusza Gołasia, prowadziliśmy mecze w I Lidze Kobiet dla Enea Klubu Siatkarskiego Piły czy komentowaliśmy Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Konstantynowie Łódzkim dla Polskiej Siatkówki.
Przed nami kolejne ważne wydarzenie, jakim będzie finał Kindera w Katowicach, gdzie będziemy odpowiedzialni za oprawę muzyczną tego turnieju.

I tutaj zwracamy się do Was z propozycją, abyśmy wspólnie stworzyli muzyczną playlistę, dzięki której nasze zespoły będą czuć się lepiej lub po prostu jak u siebie i pomoże nam ona wygrać medale dla Wielkopolski. Skoro Wielkopolska Siatkówka robi to święto siatkarskie muzycznie, czemu nie zrobić tego pod nuty zespołów z Wielkopolski? Oczywiście wszystko utrzymujemy w wielkiej tajemnicy ????

Dlatego jeśli macie jakieś swoje playlisty lub ulubione piosenki wyślijcie je do nas, a my zadbamy, aby wybrzmiały z głośników podczas tego wielkiego turnieju.
Zapraszamy Was do kontaktu za pomocą naszego maila: kontakt@wielkopolskasiatkowka.com.pl, Instagrama lub Facebooka Wielkopolska Siatkówka lub zostawcie propozycje w komentarzu pod tekstem.
Im szybciej tym lepiej, abyśmy zdążyli wszystko przygotować.

A tak przedstawia się lista naszych reprezentantów:

Single:

Dziewczęta:
GLKS Barycz Janków Przygodzki 5, KS Volley Poznań 1, GLKS Barycz Janków Przygodzki 2
Chłopcy:
IUKS Jedynka Poznań 3, UKS 9 Leszno 2, UKS 9 Leszno 1

Dwójki:

Dziewczęta:
UKS Hetman Sobieski Poznań 1, GLKS Barycz Janków Przygodzki, UKS 9 Leszno 1
Chłopcy:
IUKS Jedynka Poznań 1, IUKS Jedynka Poznań 2, SPS Słupca 1

Trójki:

Dziewczęta:
UKS Kaniasiatka Gostyń 1, KS Volley Poznań 1, Enea Energetyk Poznań 1
Chłopcy:
UKS Piast Krotoszyn 1, Enea Energetyk Poznań 1, UKS 9 Leszno 1

Czwórki:

Dziewczęta:
UKS 9 Leszno 1, KS Volley Poznań 1, KPS Progress Września 3/SP-1 1
Chłopcy:
UKS 9 Leszno 1, MUKS Amber Grom Kalisz 1, IUKS Jedynka Poznań 1

Zagrajmy razem i wygrajmy razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *