AktualnościMini Siatkówka

Charytatywny turniej mini siatkówki w niedzielę.

Masz ochotę zobaczyć start F-16 z wieży kontroli lotów? A może chcesz pośmigać porsche? M.in. takie nagrody będzie można zgarnąć podczas niedzielnego turnieju mini siatkówki organizowanego w najbliższy weekend przez KS Volley Poznań w Puszczykowie.

A takie “fanty” będzie można wylicytować podczas niedzielnego turnieju mini siatkówki o Puchar Burmistrza Puszczykowa. Wszystkie pieniądze zebrane podczas licytacji będą przeznaczone na rzecz przyjaciółki klubu Volley Poznań – Danusi Majcher. Wszystkie możliwe licytacje znajdziecie na poniższym plakacie.

Jeśli chodzi o aspekt sportowy, to turniej odbędzie się w kategorii “trójek” dziewcząt mini siatkówki, a organizatorzy zaprosili całą czołówkę krajową. Śmiało można stwierdzić, że wyższy poziom ma tylko finał ogólnopolski Kinder Joy of moving, który odbywa się w Gliwicach. W Puszczykowie zobaczymy następujące zespoły:

SMS Police
UKS Jasieniak Gdańsk
JKS SMS Jastrzębie
KS Metro Warszawa
MKS Dwójka Zawiercie
Wataha Lubin
UKS Świt Drzonków
UKS Kaniasiatka Gostyń
UKS Hetman Sobieski Poznań
ECO Uni Opole
Glinka Academy UKS Śmigiel
MKS Trzcianka
MKS Polonia Świdnica
UKS Lider Rokietnica
SPS Zbąszynek
STS Kospel Koszalin
KS Volley Poznań

Ponadto w trakcie turnieju czekać będzie wiele atrakcji towarzyszących. Organizatorzy obiecują, że to wydarzenie nikogo nie zawiedzie. I dość ważne przesłanie od organizatorów: “Bądźcie z nami i nie zapominajcie, że cel dla którego gramy jest ważniejszy niż jakiekolwiek trofeum. Pomóżmy razem i zmieńmy czyjeś życie na lepsze“.