AktualnościMłodziczkaMłodzik

Ćwierćfinały MP młodziczek i młodzików.

Cztery zespoły młodziczek i trzy młodzików rozpoczynają dziś boje w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików. Na wielkopolskiej ziemi odbędzie się jeden turniej, ale z udziałem dwóch naszych drużyn. Poniżej plan wszystkich turniejów, gdzie grają nasi.

Mowa o Kaliszu, gdzie obok gospodyń z Energii MKS-u Kalisz wystąpi brązowy medalista MP z poprzedniego sezonu – Szamotulanin Szamotuły. Stawkę uzupełniają UKS “Volley 34” Łódź i Stal Śrubiarnia Żywiec. Poniżej plan meczów na tym turnieju:

Brązowy medalista mistrzostw Wielkopolski młodziczek – UKS Piątka Turek na swój ćwierćfinał pojechała do Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie gospodarzem będzie miejscowy Dargfil. Obok naszych zawodniczek i gospodyń wystąpią także Stal Grudziądz i MKS V LO Developres Rzeszów. Plan turnieju wygląda następująco:

Sobota 1 kwietnia
godz. 10.00: MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – MKS V LO Developres Rzeszów.
godz. 12.00. UKS Piątka Turek – KS Stal Grudziądz
godz. 16.00 KS Stal Grudziądz – MKS V LO Developres Rzeszów
godz. 18.00 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – UKS Piątka Turek.
Niedziela 2 kwietnia:
godz. 10.00 MKS V LO Developres Rzeszów – UKS Piątka Turek
godz. 12.00 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – KS Stal Grudziądz

Nasz czwarty reprezentant – Enea Energetyk Poznań pojechał w górskie klimaty do Nowego Sącza. Sandecja Dunajec będzie przyjmować gości w swoich pięknych okolicznościach przyrody, a oprócz poznanianek będą nimi MKS Dąbrowa Górnicza i AMPS Kołobrzeg/Chemik Police. Poniżej plan meczów:

Trzy zespoły młodzików reprezentują nasze województwo. Mistrz Wielkopolski – LOMS Joker Piła Powiat Pilski wyjechał na turniej, którego gospodarzem będzie Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel. Stawkę drużyn uzupełniają Avia Świdnik i Mieszko Połczyn Zdrój. Tak prezentuje się plan turnieju:

Sobota 01.04.2023 r.
10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – MKS Mieszko Połczyn Zdrój
40 min po zakończeniu pierwszego meczu MKS Avia Świdnik – LOMS Joker Piła Powiat Pilski
17:00 MKS Mieszko Połczyn Zdrój – LOMS Joker Piła Powiat Pilski
40 min po zakończonym meczu Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – MKS Avia Świdnik
Niedziela 02.04.2023 r
10:00 MKS Avia Świdnik – MKS Mieszko Połczyn Zdrój
40 min po zakończeniu pierwszego meczu LOMS Joker Piła Powiat Pilski – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Wicemistrz Wielkopolski – Enea Energetyk Poznań pojechał na swój ćwierćfinał do Ostródy, gdzie obok miejscowego SMS-u rywalizować będą UKS MDK Warszawa i GKPS Gorlice. Poniżej plan meczów:

Nasz trzeci przedstawiciel – MUKS Grom Kalisz pojechał do Starogardu Gdańskiego, gdzie gospodarzem będzie miejscowa KaEmKa. Dodatkowo na tym turnieju będziemy mogli zobaczyć Lechię Tomaszów Mazowiecki i Dunajec Nowy Sącz. A program tego turnieju wygląda następująco:

Za wszystkich naszych przedstawicieli trzymamy kciuki i mamy nadzieję, do zobaczenia w półfinałach.

Chcesz być na bieżąco z siatkówką w Wielkopolsce? Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *