Aktualności

Enea Energetyk Poznań bez punktu w meczu z Mielcem

Pierwszoligowe siatkarki w sobotę 13.11.2021 rozegrały mecz wyjazdowy w Mielcu. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść gospodarza. Poznanianki po 8. kolejce zajmują 5 miejsce w tabeli i na koncie mają 14 punktów.

Mecz był wyrównany, o wygranej Mielca zadecydowało mniej popełnionych błędów i skuteczniejsze wykorzystanie piłek w kontrataku. Jednak warto zaznaczyć, że był to mecz na wysokim poziomie, z długimi i ciekawymi wymianami. – mówi Martyna Gorzkiewicz

Martyna spędziła 4 sezony w Mielcu, zapytana, jak jej się grało, czy mecz miał inny charakter emocjonalny, rozgrywająca bardzo pozytywnie wypowiedziała się na temat tamtejszych kibiców. – W Mielcu grałam 4 lata, więc miałam okazję zobaczyć się z kibicami, do których mam ogromny sentyment. Jak zawsze przyjęli mnie bardzo serdecznie, otrzymałam parę upominków oraz dużo ciepłych słów. Jednak przyznam, że towarzyszył mi troszkę większy przedmeczowy stres niż zazwyczaj ze względu na to, iż właściwie większość ludzi z mieleckich trybun znam. Jednak w momencie, kiedy zaczyna się mecz mam w zwyczaju „odcinać” się od wszystkiego i skupiać się na graniu- tak było i w tym przypadku. – podkreśla Martyna, rozgrywająca Enea Energetyka Poznań.

Poznanianki najbliższy mecz rozegrają w Poznaniu z MKS SAN Pajda Jarosław, 20.11.2021 o godzinie 16:00 w hali UAM, ul. Zagajnikowa 9.

Głównym sponsorem pierwszoligowe zespołu jest firma Enea. Udział w rozgrywkach 1 ligi siatkówki kobiet klub zawdzięcza także sponsorowi strategicznemu, którym jest Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania – oraz współpracy partnerów: Catering dietetyczny Żryj Zdrowo oraz Fabryka Formy.

Informacja prasowa.

fot. lepszyPoznań Piotr Rychter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *