Aktualności

Enea Energetyk Poznań przywozi 3 punkty

30.10.2021 siatkarki klubu Enea Energetyk Poznań rozegrały mecz wyjazdowy z beniaminkiem 1 ligi siatkówki kobiet – Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki.

W ostatnim meczu domowym z Karpatami Krosno poznanianki pokazały się z bardzo pewnej strony nie dając wyjść przeciwnikowi z 20 punktów. – Mecz z Krosnem pokazał, że jesteśmy silnym zespołem, zmotywowanym do wygrywania za 3 punkty. W sobotę jedziemy do Aleksandrowa Łódzkiego i chcemy wynik z Krosnem powtórzyć – podkreśla kapitan zespołu Weronika Fojucik. Mecz w Aleksandrowie Łódzkim rozpoczął się od wygranego seta dla gospodarza (23:25). Kolejne trzy odsłony były na korzyść energetycznych (25:20, 25:16, 25:11) i pozwoliły zespołowi cieszyć się z 3 punktów dopisanych do tabeli. MVP spotkania została przyjmująca Agata Plaga, która mecz zakończyła spektakularnym asem serwisowym.

Następne spotkanie odbędzie się 6.11.2021 o godz. 20:00 w hali UAM przy ul. Zagajnikowej 9 w Poznaniu. Enea Energetyk Poznań zmierzy się z zespołem BAS Białystok.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *