AktualnościMini Siatkówka

Finał KINDER Joy of moving konkurs

Wielkimi krokami zbliża się finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Organizatorzy przygotowali wyjątkowy konkurs dla uczestników.

O rozgrywkach KINDER Joy of moving pisaliśmy tutaj. Niedawno organizatorzy ogłosili bardzo fajny konkurs, który z pewnością będzie okazją, aby kreatywnością wykazały się kluby biorące udział w wielkim finale. Należy zaprojektować herb swojego zespołu. Praca może być wykonana dowolną techniką i musi mieć wymiary 86 cm x 61 cm. Pracę należy zabrać ze sobą do Gliwic i pozostawić wraz z formularzem zgłoszeniowym w Biurze Zawodów. Wybór najlepszej pracy będzie należał do komisji, którą wskażą organizatorzy. Największe szanse ma najbardziej oryginalny pomysł.

Dla przypomnienia nasze województwo będą reprezentować kluby:

UKS 9 Leszno „3” chłopców + „3” dziewcząt

KS Volley Poznań „2” dziewcząt + „4” dziewcząt

UKS Kaniasiatka Gostyń – „2” dziewcząt

UKS Hetman Sobieski – „3” dziewcząt

UKS Szamotulanin Szamotuły – „4” dziewcząt

UKS Piast Krotoszyn – „2” chłopców

Enea Energetyk Poznań – „2” chłopców

IUKS Jedynka Poznań – „3” chłopców

Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne – „4” chłopców

KPS Progress Września – „4” chłopców

Patrząc na aktywność i pomysłowość w mediach społecznościowych naszych przedstawicieli Wielkopolska ma dużą szansę na zwycięstwo. A do wygrania zestaw MiBand dla drużyny.

A więc do dzieła zawodnicy, zawodniczki, trenerzy i trenerki, rodzice i sponsorzy! A może i kibice? Macie jakieś pomysły, którymi chcielibyście wesprzeć swoje ulubione kluby?

Regulamin i formularz do pobrania na stronie https://minisiatkowka.pl/konkurs-zaprojektuj-herb-swojego-zespolu/

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy