AktualnościMłodziczka

Finał Młodziczek na Wielkopolskiej Siatkówce.

Już tylko półtora tygodnia do Finału Mistrzostw Polski Młodziczek, które odbędą się w Szamotułach. Wszystkie mecze będziemy transmitować na naszym kanale YouTube Wielkopolskiej Siatkówki, a dla przyjezdnych gości mamy specjalną propozycję przy współpracy z hotelem Best Western Hotel Edison i Restauracją Lumiere. . Rezerwując pokój pod numerem telefonu 61 814 27 51 lub 505 433 959 na hasło “Wielkopolska Siatkówka” otrzymacie Państwo specjalną cenę.

Tradycją się już staje, że jeśli UKS Szamotulanin Szamotuły awansuje do finałów Mistrzostw Polski, to stara się o organizację takiego turnieju. Było tak, gdy w najważniejszym turnieju sezonu zagrali kadeci, będzie tak w przypadku młodziczek. I tradycją też jest, że dzięki naszej współpracy z klubem z Szamotuł, wszystkie mecze będzie można zobaczyć na kanale YouTube Wielkopolskiej Siatkówki.

Podczas finałów kadetów, szamotulanie osiągnęli historyczny sukces i zostali wicemistrzami Polski ulegając tylko Jastrzębskiemu Węglowi, a za plecami zostawiając takie potęgi siatkarskie jak Metro Warszawa czy Resovię Rzeszów. Miejmy nadzieję, że podobny rezultat osiągną młodziczki Szamotulanina.

Do Szamotuł zjadą następujące zespoły: SMS Ostrów Łaskowia Łask – drugie miejsce w półfinale u siebie za Szamotulaninem, UKS Pomorzanie Szczecin i UKS Lider Konstantynów Łódzki – z półfinału w Szczecinie, SMS Solna Wieliczka i KS Pałac Bydgoszcz – z turnieju w Bydgoszczy i MOS Metro Warszawa oraz MUKS Sparta Warszawa, które awans wywalczyły w Opolu. Wkrótce na naszej stronie szersza prezentacja wszystkich drużyn.

A jak finał, to z pewnością do Szamotuł zjadą się nie tylko zespoły, ale także i podróżujący za nimi wierni kibice. Pamiętamy atmosferę jaka towarzyszyła finałowi kadetów i rzeszę dopingujących fanów każdego zespołu. Bez wątpienia teraz będzie podobnie. Turniej rozpocznie się w czwartek, 21. kwietnia i potrwa do niedzieli, kiedy to poznamy medalistów oraz poszczególne miejsca na zakończenie sezonu.

Dlatego wychodzimy do Was ze specjalną propozycją. Przez te dni, trzeba przecież będzie gdzieś spać. Najlepiej w jakimś fajnym miejscu, żeby oprócz sportowych emocji z turnieju, wywieźć też pozytywne wrażenia. I tu gorąco polecamy hotel Best Western Hotel Edison, oddalony od Szamotuł o ok. 25 minut drogi. Świetna lokalizacja nad malowniczym jeziorem, komfortowe pokoje i wyśmienita kuchnia w Restauracja Lumiere.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *