Aktualności

Legendy Wielkopolskiej Siatkówki – Kazimierz Fabin, część 3.

Nie ma co ukrywać, że rozmowa z trenerem Kazimierzem Fabinem była długa. Ilość treści, ciekawostek i siatkarskich historii była na tyle obfita i ciekawa, że postanowiliśmy podzielić ją na części. Prezentujemy trzecią – ostatnią. A w niej Kasia Bagrowska oraz najnowsze czasy, czyli praca w Szamotulaninie. Partnerem cyklu jest Hotel Liberte 33, Libelta 33 Poznań.

W dwóch poprzednich odcinkach mogliście usłyszeć o początkach pracy w Energetyku Poznań oraz jak trudne to były czasy dla klubu – pierwsza część do zobaczenia tutaj. Potem nasz gość – trener Kazimierz Fabin opowiadał m.in. o współpracy z reprezentantkami Polski – Agnieszką Korneluk (Kąkolewską) czy Marleną Kowalewską (Pleśnierowicz) oraz trenerem Nicolą Vettorim. Drugi odcinek do zobaczenia tutaj.

Dziś publikujemy trzecią część. W niej pojawia się Katarzyna Bagrowska, obecnie zawodniczka Developresu Rzeszów, która przypomni bardzo ciekawą historię podczas pracy z trenerem Fabinem. Wejdziemy również w czasy współczesne, czyli okres pracy trenera w Szamotulaninie Szamotułach i zdobyciu brązowego medalu Mistrzostw Polski Młodziczek.
Zapraszamy:

A to wszystko w pięknych progach Hotelu Liberte 33 w Poznaniu przy ul. Libelta 33.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *