Aktualności

Liberté 33 – Miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić partnera Wielkopolskiej Siatkówki jakim jest Hotel Liberté 33 i restauracja L33 Bistro&Bar.

Hotel Liberté 33 zlokalizowany jest w centrum Poznania przy ul. Libelta 33 i mieści się w dwóch różnych stylistycznie budynkach. W okazałej, klimatycznej Willi, której historia sięga 1920 roku, rozmieszczonych zostało 16 pokoi oraz 1 apartament na poddaszu, recepcja hotelowa, dwie sale konferencyjne i L33 Bistro&Bar – unikatowa restauracja w londyńskim stylu połączona z wyjątkowym barem, który oprócz klasycznych alkoholi proponuje też bogatą selekcję ginów i toników z całego świata oraz koktajle w najlepszym wydaniu.

Pozostałe 43 pokoje oraz liczne atrakcje dodatkowe, takie jak Wine Bar Foodwine serwujący wyśmienite wina w asyście autorskich tapasów, kameralna sauna, dobrze wyposażona sala fitness oraz podziemny garaż znajdują się w Nowej Oficynie.

Hotel Liberté 33 oferuje 2 eleganckie i jasne sale biznesowe oraz klimatyczne Foyer, które powstały z myślą o organizacji wyjątkowych przedsięwzięć. W tych przestrzeniach znajdują się profesjonalne sprzęty multimedialne, m.in. projektory, ekrany oraz systemy nagłośnieniowe i szybka, bezprzewodowa sieć Internetu. Ponadto każda przestrzeń jest bardzo ustawna i ma możliwość zaciemnienia oraz jest klimatyzowana.

Styl architektoniczny obiektu to połączenie klasycyzmu, neobaroku oraz modernizmu. W rezultacie Hotel Liberté 33 zachwyca wyjątkowymi wnętrzami, a także niecodzienną atmosferą. Hotel Liberté 33 został utrzymany w 4-gwiazdkowym standardzie, a jego kolejnym atutem jest niezwykle korzystna lokalizacja, albowiem znajduje się w odległości 1,5 km od dworca PKP, a co za tym idzie, również od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podobny dystans dzieli Hotel od Starego Rynku czy też od Starego Browaru.

Poznań, ul. Libelta 33, www.liberte33hotel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *