AktualnościJuniorJuniorka

Nagrody wielkopolskiej siatkówki w finałach wielkopolskich juniorów i juniorek

Po raz pierwszy w naszej historii udało nam się pozyskać sponsorów, aby ufundować nagrody na finałach wojewódzkich rozgrywek młodzieżowych. Nie byłoby to możliwe bez sponsorów: marki Husska i FairPlayce.

Husska to marka oferująca naturalnie oddychające pościele i wypełnienia. Pościel stworzona jest z włókien eukaliptusa i bawełny organicznej, a wypełnienia z kapoku zwanym wegańskim puchem i eukaliptusa. W takim otoczeniu sen to zupełnie nowa jakość. Produkty są wegańskie, hipoalergiczne, łagodne dla skóry, odprowadzają wilgoć, wytrzymałe, przez co można z nich korzystać przez długi czas, a przy tym cudownie estetycznie. Spróbujcie jednego produktu a z pewnością będziecie chcieli dokupić resztę. A z tym problemu nie ma, bo Husska pozwala na skompletowanie dowolnej kombinacji kolorów i wzorów dostosowaną do wnętrza, preferencji użytkownika i nastroju. https://www.husska.com/pl_PL/

A przed snem proponujemy aktywność w FairPlayce – Parku Rekreacyjno-Sportowym. Miejsce to jest znane z fantastycznej infrastruktury i przyjemnej atmosfery. Można się tu zrelaksować grając w badmintona, squash, tenis stołowy czy ziemny, uczestnicząc w zajęciach jogi czy aerobiku a także korzystając z siłowni czy zajęć spinningu. Jedni ćwiczą, a inni wolą bardziej spokojnie. Dla tych drugich polecamy restaurację, gdzie w przyjemnej atmosferze można zjeść smaczny posiłek, poczytać książkę czy też podglądać grających.https://www.fairplayce.pl/

Bardzo chcieliśmy mieć swój udział w uhonorowaniu sportowców. Dzięki tym wspaniałym sponsorom, którzy ufundowali nagrody mogliśmy wyróżnić zawodniczkę i zawodnika w kategorii, która sami wymyśliliśmy. No bo pod względem sportowym to są lepsi specjaliści od nas, którzy wybrali najlepsze zawodniczki i zawodników na poszczególnych pozycjach. A my stworzyliśmy kategorię „dla oka” czyli dla najbardziej efektownej siatkarki i najbardziej efektownego siatkarza.

W kategorii juniorek najbardziej zapamiętaliśmy Zosię Sobanty z MKS Kalisz, która otrzymała prezent na dobry, regenerujący sen marki Husska.

Z chłopaków zachwycił nas Bartek Ostój z Enea Energetyk Poznań, który będzie miał okazję skorzystać z oferty firmy FairPlayce.

fot. Piotr Rychter Lepszy Poznań

Jeszcze raz bardzo dziękujemy sponsorom i mamy nadzieję, że nagrody przez nich ufundowane spodobały się wybranym przez nas sportowcom.