AktualnościZarząd WZPS

Oferty na organizację finałów wojewódzkich.

Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej rozpoczął przyjmowanie wniosków na organizację finałów wojewódzkich. Oferty dotyczą na razie juniorek, juniorów, kadetek i kadetów. Termin składania mija 9. stycznia, a poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy.

Zawsze i wszędzie podkreślamy, że warto być organizatorem finału wojewódzkiego. I to z kilku powodów. Aspekt sportowy, czyli w przypadku gdy gospodarz gra w finale, mecze przed własną publicznością zawsze pomagają grającym. Jest to również doskonała okazja, aby zaprezentować swoich sponsorów czy partnerów przed szerszą widownią niż cotygodniowe występy przed zwykle tą samą publicznością. To także możliwość ugoszczenia kibiców drużyn przyjezdnych. Pokazać im swoją gościnność, a może i czasem dać zarobić lokalnym przedsiębiorcom. Turnieje nie są jednodniowe, więc ci najzagorzalsi często skorzystają z hotelu, restauracji czy sklepów w mieście organizatora.

Ale przede wszystkim to możliwość zobaczenia najlepszych siatkarek i siatkarek i to często w Polsce. Wielkopolska to absolutna czołówka w rankingu młodzieżowych Mistrzostw Polski. W kadetach i juniorach zajmujemy trzecie miejsce, ale wśród kadetek i juniorek od dawna Wielkopolska nie ma sobie równych. Z małą przerwą w finałach wojewódzkich niezmiennie uczestniczymy od 2007 lub 2008 roku. Pamiętamy występy w tych turniejach Marię Stenzel, Agnieszkę Korneluk (wtedy Kąkolewską), Martynę Grajber czy Marlenę Kowalewską (Pleśnierowicz). I pewnie przy głębszej analizie padło by więcej nazwisk. W obecnych kadrach również mamy reprezentantów kadr młodzieżowych, których nie możemy oglądać systematycznie w fazach eliminacyjnych, bo są uczniami SMS-ów, ale na finały już wrócą do swoich klubów macierzystych.

Sam formularz jest standardowy. Trzeba uzupełnić podstawowe dane jak wielkość hali, proponowane zakwaterowanie dla zespołów przyjezdnych, sprawdzić na jakie i w jakiej cenie wyżywienie mogą liczyć. Dodatkowe opcje to działania promocyjne wydarzenia i tu jak zawsze organizatorzy dostają od nas pomoc, bo na naszej stronie zawsze zapowiedź każdego finału przygotowujemy. Jakby ktoś był zainteresowany pomożemy też przy organizacji takiego finału w postaci przeprowadzenia transmisji na żywo na naszym kanale YouTube czy oprawie spikerskiej i/lub muzycznej.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9. stycznia do tego czasu należy przesłać swoją ofertę, którą Zarząd rozpatrzy na posiedzeniu 11. stycznia. Mamy nadzieję, że do tego czasu rozstrzygną się już losy potencjalnych drużyn grających w finałach wojewódzkich, bo tradycją się już staje, że kluby organizację warunkują udziału swojego zespoły w finale. I często zdarza się, że w oficjalnym terminie chętnych brak, a po wyłonieniu finalistów nagle spływają.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej.

W oficjalnym komunikacie jak to już bywa w anonsach WZPS-u nie ma informacji gdzie takie oferty składać, zatem domyślać się możemy, że do biura WZPS pod adresem: biuro@wzps.poznan.pl

Terminy turniejów:

KategoriaTermin
JUNIOR26-28.01.2024
JUNIORKA26-28.01.2024
KADET16-18.02.2024
KADETKA16-18.02.2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *