Aktualności

PZPS z nowym partnerem. Paulina Maj-Erwardt na oficjalnej prezentacji.

Już od ładnych kilkunastu lat siatkówka jest drugim, jeśli nie pierwszym najpopularniejszym sportem w Polsce. Ważne jest, aby wykorzystać ten potencjał pozyskując nowych partnerów. Komunikacja, praca w zespole, aktywność, pomysłowość, rozwój siatkówki – to słowa jakie usłyszeliśmy od Pauliny Maj-Erwardt podczas oficjalnej prezentacji nowego partnera PZPS.

Polska siatkówka to marka sama w sobie. Mamy świetnych siatkarzy i siatkarki, jedną z najmocniejszych lig na świecie, najlepszych kibiców na świecie i dobrych włodarzy. Bo przecież znamy związki, które chociaż zawiadują bardzo popularnymi dyscyplinami to sponsorzy nie walą drzwiami i oknami a zdarza się, że odchodzą. A z siatkówką  w Polsce firmy chcą się promować. Kolejnym partnerem PZPS-u została marka Rexona.

Nie będziemy się tu rozpisywać o firmie, o produktach, bo chyba wszyscy kojarzą produkty tej marki. Prezentacja nowego partnera transmitowana była na kanale YouTube Polskiej Siatkówki. Obecni byli przedstawiciele firmy,  ze strony PZPS był prezes Sebastian Świderski, zobaczyliśmy także Pawła Zagumnego oraz naszą Paulinę Maj-Erwardt.. Imprezę prowadzili Joanna Kaczor-Bednarska, która świetnie komentuje mecze na antenie Polsatu Sport oraz Łukasz Kadziewicz, środkowy reprezentacji Polski  znany z poczucia humoru i swobodnego stylu życia.

Przyjemnie się to oglądało, wspomnienia byłych reprezentantów Polski, także Paulina Maj-Erwardt wraz z Joanną Kaczor-Bednarską przypomniały czasy, gdy wspólnie występowały na parkiecie.

Osoby zaproszone na prezentację nie były przypadkowe. Miały symbolizować pewność siebie, najwyższe standardy i wyznaczać trendy. Paulina świetnie wpisuje się w te ramy. Pomysłowość, energia, nowoczesność, komunikacja, zaufanie.

Dobrze mieć ją w naszym województwie. I chciałby się wykorzystać te wszystkie atuty dla dobra Wielkopolski. Szacunek i zaufanie ze strony środowiska siatkarskiego dla Pauliny to kolejne potwierdzenie, jak jest szanowaną osobą w środowisku siatkarskim.

Wszystko to znajdziecie w naszym kanale, gdzie w pigułkę złożyliśmy wypowiedzi Pauliny Maj-Erwardt, która mamy nadzieję już wkrótce zrobi z Wielkopolski najważniejsze województwo na siatkarskiej mapie Polski.