Aktualności

Wszystkiego najlepszego dla założyciela naszego portalu!

Wczoraj czyli 8 listopada swoje okrągłe urodziny obchodził założyciel naszego portalu Piotr Duszyński. Dostał mnóstwo życzeń, a dziś będą tylko te od nas.

Przez ponad rok dzięki profesjonalnym artykułom i aktualizowanym wynikom udało się pozyskać ponad 3 tysiące odbiorców. Lekkość pisania i sprawność zadawania pytań z pewnością jest kwestią ukończonych studiów, ale także talentu.  

Piotrek to nie tylko dziennikarz. To także sędzia siatkarski, którego decyzje bardzo rzadko są podważane przez trenerów, zawodników i zawodniczki. Znaczy się ma nosa do sędziowania, a naukę dmuchania w gwizdek rozpoczął przed osiągnięciem wieku dojrzałości, pierwsze szlify zdobywając na boiskach piłkarskich.

Jest znany także jako DJ Dushi, prowadząc oprawy muzyczne podczas dużych imprez sportowych – nie tylko siatkarskich. Na mniejszych wydarzeniach to „człowiek-orkiestra”: muzyka, komentarz, transmisja. Co prawda fali, lambady ani konkursów nie przeprowadzi, ale dobrą muzykę, niezłą transmisję, a przede wszystkim profesjonalny komentarz – zawsze. Uwaga!!! Póki co terminów brak, ale już można się zapisywać na przyszły rok.

Hobbistycznie warzy piwo. I to nie byle jakie! Co gotowanie to inny skład; dziś Porter, jutro Pils, a czasami wyjdzie coś autorskiego „no-name” co bywa najlepsze. Przetestowane!

Jak już wejdzie do kuchni to nie tylko napoje. Specjalnością do niedawna był kurczak curry, ale portfolio się poszerza: zupa tajska, tatar, przeróżne sałatki czy zapiekanki, wątróbka w musztardzie czy… sernik to pychota.

W wolnym czasie czasami coś przeczyta – szczególnie książki o piłkarzach i trenerach piłkarskich, posłucha programów na YouTube – głównie piłkarskich, ale i Mazurek z RMF musi zostać odsłuchany, pogra w gierki na komórce. Fan „Katastrofy w przestworzach” – może miał zostać pilotem?

Jak może to wyjeżdża – do Egiptu na odpoczynek i pławienie się w basenie, ale stadiony piłkarskie to miejsca, które zwiedza jak tylko jest taka okazja.

Życzymy zdrowia, lekkiego pióra i samych sukcesów!