Aktualności

Życzenia noworoczne

Ponad rok temu reaktywowana została strona wielkopolska siatkówka. Portal założony pod koniec pierwszej dekady XXI wieku przez Damiana Gapińskiego, wtedy jeszcze prezesa FKS-u Poznań, później wybranego dwa razy Prezesa WZPS. Wtedy strona była także oficjalnym serwisem i kanałem informacyjnym Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, pierwszą i najlepszą w Polsce. Po jego śmierci portal zniknął. Po kilku latach postanowiliśmy wznowić życie portalu.

Misją strony jest przede wszystkim promowanie wielkopolskiej społeczności siatkarskiej, informowanie o rozgrywkach i wydarzeniach, przedstawianie wielkopolskich klubów siatkarskich. Na naszej stronie znajdziecie aktualne wyniki, informacje o systemie rozgrywek, a na kanale YouTube wywiady z zawodniczkami i zawodnikami, trenerami i działaczami oraz transmisje z wybranych meczów czy turniejów.

W ciągu ostatniego roku prowadziliśmy na żywo konferencję prasową przed XVI Memoriał Arkadiusza Gołasia, w którym brały udział czołowe męskie kluby europejskie, na naszym kanale YouTube transmitowaliśmy międzynarodowy żeński turniej Amica Cup, a także turniej finałowy Mistrzostw Polski Kadetów.

Nasz fanpage obserwuje prawie 4 tysiące użytkowników, a w ciągu roku strona odwiedzona była ponad 70 tysięcy razy. Taki wynik przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Bardzo dziękujemy naszym czytelnikom i widzom za tak wspaniały wynik.

Dopinguje nas to do jeszcze większego wysiłku, aby informacje były aktualne, poparte ciekawym materiałem. Zarobkujemy na etacie, a prowadzenie strony internetowej i fanpage’a to nasze hobby, które poprzez Was, naszych czytelników sprawia, że staramy się być coraz bardziej profesjonalni.

Jeśli macie jakieś pomysły czy propozycje, co chcielibyście u nas znaleźć, czym jeszcze moglibyśmy Was zachęcić do odwiedzania serwisu zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dla Was i Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze.

Mamy nadzieję w tym roku zaskoczyć Was nowymi pomysłami oraz transmisjami na naszym kanale.

Wszystkim naszym czytelnikom życzymy wspaniałego 2022 roku, niech spełniają się marzenia, realizują pomysły, klubowe budżety będą stabilne i bądźmy zdrowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *