Aktualności

“Dokumenty do pobrania” w naszym serwisie.

Pytało nas o to sporo osób, a że staramy się dopasowywać do naszych czytelników, dlatego uruchomiliśmy zakładkę “Dokumenty do pobrania”. To krok ku temu, by nasz serwis był jeszcze bardziej kompletny, a to nie koniec.

Ogólnie to ta zakładka bardziej chyba będzie służyć sztabom treningowym czy działaczom klubowym i podzieliliśmy ją na trzy części. W pierwszej – ogólnej znajdziecie kartki na ustawienie, wzór uproszczonego protokołu i tabele Bergera na różną ilość zespołów.

Druga to dokumenty dotyczące rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Regulaminy czy wniosek o przełożenie meczu.
W trzeciej dokumenty związane z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

Chodziło po prostu o to, żebyście na naszej stronie znaleźli wszystko czego potrzeba. Znając życie strona będzie aktualizowana, jeśli uznamy lub nam podpowiecie, że coś jeszcze powinno się tam znaleźć. Żeby zobaczyć co tam do tej pory umieściliśmy wystarczy kliknąć TUTAJ.

W planach mamy jeszcze jedną zakładkę, która ma być funkcjonalna i też pochodzi z sugestii czytelników, ale nie będziemy jeszcze zdradzać co to będzie, żeby ktoś nas nie uprzedził. Poza tym ciągle w zespole trwa burza mózgów jak się do tego dobrać i jak to ogarnąć technicznie, ale myślimy, że może być całkiem interesująca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *