AktualnościMini SiatkówkaMłodziczka

KS Volley Poznań w trakcie przygotowań do sezonu.

Volley Poznań to klub, który zadebiutuje w oficjalnych rozgrywkach w Wielkopolsce. Do Ligi Młodziczek klub zgłosił dwa zespoły, dodatkowo uczestniczyć będzie w rozgrywkach mini siatkówki.

Siatkarki KS Volley Poznań w dniach 7-9 lipca uczestniczyły w Ogólnopolskim Finale Mistrzostw Polski w mini siatkówce w kategorii dwójek i czwórek zajmując odpowiednio bardzo wysokie siódme miejsce w kategorii dwójek oraz trzynaste w kategorii czwórek.

Był to nasz pierwszy występ w Ogólnopolskim Finale Mistrzostw Polski w mini siatkówce. Osiągnięte rezultaty oceniamy pozytywnie – mówi trener koordynator KS Volley Poznań Przemysław Wodzień.

W dniach 15-20 lipca siatkarki KS Volley Poznań pojechały na pierwsze przedsezonowe zgrupowanie do Sierakowa.
W dniach 20-27 sierpnia zawodniczki klubu pojadą na drugie przedsezonowe zgrupowanie do Pucka. Wyjazd ten współfinansowany będzie ze środków Wydziału Sportu Miasta Poznania.

Po powrocie z Pucka dalszy ciąg przygotowań kontynuowany będzie na własnych obiektach, a 9 września młodziczki klubu zagrają na turnieju w Pile.
Przypominamy, że w sezonie 2023/2024 klub wystawi do rozgrywek WZPS dwa zespoły młodziczek oraz mini siatkarki.

W cyklu ciągłym prowadzony jest nabór do klubu. Zawodniczki zainteresowane grą w klubie zapraszamy do kontaktu z klubem pod nr tel. 500508742.

Autor: Paweł Kwaśny
Fot: Piotr Wesołowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *