Aktualności

Fenomen LALS-u.

Ostatni wpis w tym roku (chyba) dedykujemy Lubońskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Od początku zmagań w tym sezonie informowaliśmy Was co się dzieje w największej amatorskiej lidze siatkówki w Polsce. Jako podsumowanie niech posłuży rozmowa z organizatorem – Piotrem Osiadłym.

O liczbach LALS-u już wspominaliśmy wielokrotnie. Ale LALS to nie tylko regularny sezon, który trwa w okresie rozgrywek związkowych w Wielkopolsce, ale także różne inne nazwijmy to dodatki. To także odnoga plażowa, ale też rozegrane po raz pierwszy Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Amatorskich Lig Siatkarskich, które zostały rozegrane w połowie grudnia.
Ponadto wokół LALS-u mnóstwo się dzieje, co możecie zaobserwować na fanpage’u link TUTAJ. I nie chodzi już o same rozgrywki, bo można też wzbogacić się o fajne nagrody będąc kibicem (nawet tym z doskoku). Zabawa w typera czy zagadki “Gdzie jest piłka”.

A poniżej rozmowa z organizatorem Piotrem Osiadłym:

Jeden komentarz do “Fenomen LALS-u.

  • LALS to projekt, który się sprawdził pod każdym względem. Organizacja, poziom, zaangażowanie uczestników wszystko 10/10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *