Aktualności

Guardian Clinic w Koninie – leczy się tam czołówka polskich sportowców!

Sport to splendor, radość, zwycięstwa i porażki, zdrowy tryb życia i lepsze wychowanie dzieci i młodzieży, które dzięki treningom lepiej się rozwijają, mają obycie wśród rówieśników czy czasem spełniają marzenia. Ale czasem to także kontuzje, z którym trzeba się zmagać i odpowiednio leczyć. A jednym z najlepszych miejsc w Polsce do naprawiania ciała jest konińska klinika Guardian Clinic, którą odwiedziliśmy.

Klinika działa od marca ubiegłego roku. W największym skrócie klinika świadczy usługi w zakresie ortopedii, neurochirurgi, laryngologii czy fizjoterapii. Pełen zakres świadczeń znajdziecie w dalszej części tekstu. Dlaczego się tam udaliśmy? Bo co raz w mediach społecznościowych widzieliśmy jak to czołowi sportowcy w Polsce – również ci zagraniczni – przekazują swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych, że swoje urazy leczą właśnie w Guardian Clinic. Najświeższym “nabytkiem” kliniki w Koninie jest reprezentantka Polski i złota medalistka ostatniego sezonu Tauron Ligi – Zuzanna Górecka.

Guardian Clinic znajduje się w Koninie. Co ważne, mimo że leczy się tam czołówka sportowców, to może się tam zgłosić każdy, kto ma problemy ze zdrowiem i schorzeniami, w których specjalizuje się klinika. Zapewnia kompleksową diagnostykę i leczenie, a także swobodny dostęp do wykwalifikowanych specjalistów. Usługi medyczne z różnych dziedzin realizowane są na wysokim poziomie – dotyczy to zarówno specjalistycznej wiedzy lekarskiej, jak i relacji z pacjentem. Opieka medyczna w prywatnej klinice w Koninie jest pełna zrozumienia, empatii i jasnych informacji dotyczących stanu zdrowia zgłaszającej się osoby.
Każdy pacjent, który zgłosi się do Guardian Clinic może liczyć na pełne bezpieczeństwo, indywidualne podejście, a także troskliwą opiekę zaangażowanego personelu. Prywatna klinika to miejsca godne zaufania, w którym na pierwszym miejscu zawsze jest pacjent i jego dobro. Dzięki stałej współpracy ortopedów, neurochirurgów, techników, a także rehabilitantów stale monitoruje postępy w leczeniu i na bieżąco dostosowuje metody leczenia do potrzeb każdego pacjenta.

Poniżej nasze krótkie nagranie z wizyty w konińskiej klinice i zarejestrowane rozmowy z pacjentami, których spotkaliśmy:

Zakres usług Guardian Clinic w Koninie:

  • ortopedia
  • neurochirurgia
  • laryngologia
  • fizjoterapia, fizykoterapia
  • osteopatia
  • diagnostyka obrazowa

Wiedza, wieloletnie doświadczenie specjalistów Guardian Clinic oraz wysokiej jakości aparatura pozwalają zdiagnozować najbardziej skomplikowane przypadki w krótkim czasie, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na późniejszy okres leczenia i rekonwalescencji pacjenta. Lekarze oraz fizjoterapeuci pracujący w klinice zajmują się pacjentami po urazach, kontuzjach sportowych, operacjach oraz z różnymi dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, mięśni i stawów. 
W prywatnym ośrodku medycznym Guardian Clinic przeprowadzane są konsultacje lekarskie z zakresu ortopedii, neurologii i laryngologii, dzięki czemu możliwa jest profilaktyka narządów, postawienie diagnozy, wprowadzenie leczenia zachowawczego bądź wdrożenie opieki rehabilitacyjnej. Oprócz porad lekarskich w ośrodku medycznym Guardian Clinic przeprowadzane są operacje ortopedyczne, neurochirurgiczne i laryngologiczne.
Ośrodek medyczny wykonuje również badania z zakresu diagnostyki obrazowej: USG narządów ruchu, rezonans magnetyczny i rentgen. Dzięki wspomnianym metodom, lekarz może zidentyfikować i ocenić poziom zmian, które powstały na skutek urazów i dobrać odpowiednie do schorzenia leczenie.
Prywatny szpital w Koninie świadczy także usługi osteopatyczne oraz fizjoterapeutyczne. Pacjenci mogą skorzystać z fizykoterapii oraz rehabilitacji pod okiem trenerów przygotowania motorycznego, którzy dostosowują zabiegi do indywidualnych potrzeb. Na fizjoterapię składają się przede wszystkim działania z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii oraz terapii manualnej.
Guardian Clinic oferuje także prywatne zabiegi odnowy biologicznej, które wspomagają regenerację organizmu i mogą przyczynić się do jego hartowania. W szpitalu można skorzystać z medycznej aromaterapii, sauny na podczerwień, kabiny do kriostymulacji oraz komory hiperbarycznej.

OPERACJE ORTOPEDYCZNE, NEUROCHIRURGICZNE, LARYNGOLOGICZNE
Konferencja trenerów tenisa

Szczegółowe informacje oraz pełen zakres świadczonych usług na stronie kliniki – Guardian Clinic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *