Aktualności

“Jak chcesz to widzieć”? Wyraź swoją opinię.

Zawsze podkreślamy, że Wielkopolska Siatkówka jest dla czytelników. Widzimy też jak dużą popularnością cieszą się zakładki z wynikami i terminarzami. Pytamy Was zatem: Jak chcecie to widzieć?

Systemy gier szczególnie w kategoriach młodzieżowych są solidnie rozbudowane. Pierwszy etap, drugi, trzeci, w kategoriach młodziczek i młodzików w poprzednich sezonach dochodziło czasem do siedmiu. Obecnie w naszej zakładce “Wyniki” wygląda to tak, że po prostu każdy etap jest dodawany i widoczny po następnym. Aby znaleźć interesujący Was wynik często musicie “przescrollować” sporo materiału, aby znaleźć to co się dzieje aktualnie.

I tutaj chcemy zapytać Was o opinię, jak chcecie, aby strony z wynikami wyglądały? Opcja pierwsza, to zostawiamy jak jest i każdy etap będzie dodawany pod zakończonym. Opcja druga to na samym początku “podnosimy” aktualny etap, a ten zakończony spada na dół. A może macie inne propozycje? Weź udział w ankiecie i wybieraj jak ma działać nasza strona.

20
Jak chcesz to widzieć?

Ankieta zakończona

Na głosy czekamy do końca piątku. W ankiecie dajemy Wam dwie opcje do wyboru, ale jeśli macie inne propozycje, to nasz mail kontakt@wielkopolskasiatkowka.pl lub formularz kontaktowy na naszej stronie jest do Waszej dyspozycji lub zostaw komentarz pod wpisem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *