AktualnościIII liga MężczyznJuniorJuniorka MłodszaMłodziczkaMłodzik

Rozkład jazdy na nadchodzący weekend.

Kontynuujemy naszą tradycję i przedstawiamy plan gier z miejscami i godzinami na sobotę i niedzielę. I i II liga w rozgrywkach centralnych, III Liga Mężczyzn, młodziczki i młodzicy, a w niedzielę kadetki i juniorzy.

SOBOTA

Swój marsz do Tauron Ligi Enea Energetyk Poznań będzie kontynuował w Poznaniu. O godzinie 17 w hali UAM przy ul. Zagajnikowej podopieczne Marcina Patyka zmierzą się z beniaminkiem Sokołem Mogilno. Poznanianki są na szczycie tabeli, Sokół po pierwszym historycznym zwycięstwie po tiebreaku z pierwszej kolejce.

Wszyscy nasi reprezentanci w II Lidze Mężczyzn grają na wyjeździe, za to panie na tym szczeblu rozegrają cztery mecze na naszej, wielkopolskiej ziemi.:

2. kolejka: 08-10-2022

gospodarzgośćgodz.miejsce
GLKS Barycz Janków PrzygodzkiBIOFARM Szamotulanin Szamotuły16.00SP Przygodzice, ul. Wysocka 2
UKS ZSMS PoznańŁKS Siatkówka Żeńska17.00Osiedle Tysiąclecia 43, 61-255 Poznań Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
Klub Siatkarski PiłaUKŻPS COCCODRILLO Kościan18.00Piła, ul. Żeromskiego 90
Energetyk II PoznańLibero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki15.30Poznań, Grunwaldzka 1

III Liga Mężczyzn i program trzeciej kolejki:

3. kolejka: 8-10-2022, gr. 1
Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
7ENEA ENERGETYK Poznań 2LUKS WILKI Wilczyn18.00Poznań, Spychalskiego 36 Hala B “Chwiałka”
8OSK ZEFIR Ostrów Wlkp.ENEA ENERGETYK Poznań 117.00Raszków ul. Pogrzybów 1a Hala Sportowa w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
9KS VOLLEY TurekSPS VOLLEY Opatówek16.00Turek, ul. Parkowa 3
3. kolejka: 8-10-2022, gr. 2
Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
7LOMS JOKER Piła – Powiat PilskiUKS Szamotulanin Szamotułyprzełożony na 28.10
8Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneKS Volley Almar Wieleń16.00ul. Nowa 60, 62-080 Tarnowo Podgórne Hala przy ZST
9GKS Zamek GołańczTSK Orzeł Osiek17.00Walki Młodych 35 Hala przy Zespole Szkół

W Lidze Młodzików trwa ciąg dalszy etapu pierwszego, który przypisze uczestniczące w nim zespoły do poszczególnych lig w drugim etapie.

Gr. 1

3 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz IUKS Jedynka Poznań, pauza Enea Energetyk Poznań 2

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
19Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneIUKS Jedynka Poznań
20MUKS Jantar KaliszTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
21IUKS Jedynka PoznańMUKS Jantar Kalisz10.00Poznań, os. Bolesława Śmiałego 107 Poznań, os. Bolesława Śmiałego 107

Gr. 2

3 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz UKS Piątka Turek, pauza SKS Murowana Goślina

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
22UKS Piast KrotoszynUKS Piątka Turek
23JOKER Piła – Powiat PilskiUKS Piast Krotoszyn
24UKS Piątka TurekJOKER Piła – Powiat Pilski17.00Turek, ul. Parkowa 3

Gr. 3

3 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz MUKS Grom Kalisz

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
25KPS Progress WrześniaMUKS Grom Kalisz
26Enea Energetyk Poznań 1KPS Progress Września
27MUKS Grom KaliszEnea Energetyk Poznań 110.00Kalisz ul. Podmiejska 9A SP 18 KALISZ

Podobnie sytuacja ma się w Lidze Młodziczek:

Gr. 1

3 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz KS ASBL Piła, pauza MKS Trzcianka

Nr meczugodz.miejsce
31SPS Sparta ZłotówKS ASBL Piła 1
32UKS ZSMS PoznańSPS Sparta Złotów
33KS ASBL Piła 1UKS ZSMS Poznań10.00Piła, Żeromskiego 90 MOSIR

Gr. 2

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz SKF PBS Poznań

Nr meczugodz.miejsce
34SKF PBS PoznańUKS PUMA Komorniki9.30Poznań ul. Jana Pawła II nr 28 CS Politechniki Poznańskiej
35UKS PUMA KomornikiUKS Szamotulanin Szamotuły
36UKS Szamotulanin SzamotułySKF PBS Poznań

Gr. 3

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin 2

Nr meczugodz.miejsce
37ENEA Energetyk Poznań 1UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin 210.00Szamotuły ul.A.Mickiewicza 4 Hala Nałęcz
38KS ASBL Piła 2ENEA Energetyk Poznań 1
39UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin 2KS ASBL Piła 2

Gr. 4

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz ENEA Energetyk Poznań 2

Nr meczugodz.miejsce
40ENEA Energetyk Poznań 2LZS Piast Kobylnica9.30Poznań ul.Grunwaldzka 1
41LZS Piast KobylnicaSPS – BOX – PRO – VOLLEY Piła
42SPS – BOX – PRO – VOLLEY PiłaENEA Energetyk Poznań 2

Gr. 5

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz UKS Olimp Września

Nr meczugodz.miejsce
43UKS Piątka TurekUKS Olimp Września
44KS Siatkarz KołoUKS Piątka Turek
45UKS Olimp WrześniaKS Siatkarz Koło10.0062-300 Września, ul.Słowackiego 41 SSP 6 Września

Gr. 6

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz UKS 17 Kalisz

Nr meczugodz.miejsce
46UKS 17 KaliszGLKS Barycz Janków Przyg.10.00ul Wyszyńskiego 3b Kalisz ul. Wyszyńskiego 3b
47GLKS Barycz Janków Przyg.UKS Środa Środa Wlkp.
48UKS Środa Środa Wlkp.UKS 17 Kalisz

Gr. 7

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz MUKS Jantar Kalisz

Nr meczugodz.miejsce
49MKS Kalisz 2MUKS Jantar Kalisz
50UKS Kaniasiatka GostyńMKS Kalisz 2
51MUKS Jantar KaliszUKS Kaniasiatka Gostyń10.0062- 800 Kalisz ul. Łódzka 19 O.S.Ri R

Gr. 8

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz UKS Piast Krotoszyn

Nr meczugodz.miejsce
52UKS Piast KrotoszynKKS Astra Krotoszyn10.00Krotoszyn, ul. Jagiełły 4 Hala sportowa przy SP nr 7 w Krotoszynie
53KKS Astra KrotoszynTKS Siatkarz Jarocin
54TKS Siatkarz JarocinUKS Piast Krotoszyn

Gr. 9

2 kolejka: 8.10.2022 – gospodarz KS Volley Turek

Nr meczugodz.miejsce
55MKS Kalisz 1KS Volley Turek
56MLKS Orlik MiłosławMKS Kalisz 1
57KS Volley TurekMLKS Orlik Miłosław10.00Turek, ul. Parkowa 3

NIEDZIELA

LIGA JUNIORÓW

Grupa 3:

1 kolejka: 9.10.2022

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
9LOMS JOKER Piła – Powiat PilskiIUKS JEDYNKA Poznań11.0064-920 Piła, ul. Wincentego Pola 11 Powiatowa Hala Sportowa
10ENEA Energetyk Poznań 2ENEA Energetyk Poznań 112.00Poznań, Spychalskiego 36 Hala B “Chwiałka”

Grupa 4:

1 kolejka: 9.10.2022

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
11KPS PROGRESS WrześniaUKS SZAMOTULANIN Szamotuły11.00Hala przy SSP 3 we Wrześni, ul. Kosynierów 32 (wejście od ul. Wojska Polskiego)
12MKS JarocinMUKS JANTAR Kalisz11.00Jarocin ul. Sportowa 6 Hala spółki Jarocin SPORT

Liga Kadetek

Gr. E

2 kolejka: 9.10.2022

2 kolejka: 9.10.2022

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
21UKS PIĄTKA TUREKMKS Kalisz10.00Turek, ul. Parkowa 3
22Enea Energetyk PoznańUKŻPS Kościan10.00Poznań, Grunwaldzka 1 Hala Klubowa Energetyk Poznań

Grupa F:

1 kolejka: 9.10.2022

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
23TKS Siatkarz JarocinSPS Sparta Złotów11.00ul. Franciszkańska 2, 63-200 Jarocin sala gimnastyczna ZSP nr 2
24MUKS JANTAR KaliszSPS BOX-PRO-VOLLEY Piła11.0062 -800 Kalisz ul. Łódzka 19 O.S.Ri R

Grupa G:

1 kolejka: 9.10.2022

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
25UKS ZSMS PoznańUKS 9 Leszno10.30Osiedle Tysiąclecia 43, 61-255 Poznań Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
26UKS OLIMP WrześniaMKS Trzcianka11.0062-300 Września, ul.Słowackiego 41 SSP 6 Września

Grupa H:

1 kolejka: 9.10.2022

Nr meczugospodarzgośćgodz.miejsce
28KTPS KoninUKS KANIASIATKA Gostyńul. Popiełuszki 2a , 62-510 Konin Hala MOSiR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *