Aktualności

Kapitalne zwycięstwo Enea Energetyka Poznań

W sobotę 19 lutego br. pierwszoligowe siatkarki wygrały 3:1 z drużyną ITA TOOLS Stal Mielec. Poznańskie siatkarki rozegrały kapitalne spotkanie i sprawiły kibicom wielką radość wygrywając spotkanie, w którym nie były faworytem. MVP meczu została wybrana atakująca Martyna Szczepuła, która rozegrała swój pierwszy mecz po powrocie z kontuzji.

W pierwszym secie przyjezdne narzuciły swoje tempo i wygrały pierwszego seta do 21. Od tego momentu poznańskie siatkarki zaczęły grać fenomenalnie w systemie blok – obrona, a na skrzydłach dominowały Martyna Szczepuła, Weronika Fojucik i Agata Plaga i dzięki temu popularne EnergetykGIRLS wygrały kolejne odsłony do 21, 13 i 17.

fot. lepszyPoznan Piotr Rychter

Przez całe spotkanie byłyśmy pozytywnie naładowane i wierzyłyśmy, że możemy wygrać z Mielcem, bo uważam, że możemy wygrać z każdym. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Pokazałyśmy to dzisiaj na boisku i możemy wszyscy być z nas zadowoleni! – podkreśliła po meczu Martyna Szczepuła

fot. lepszyPoznan Piotr Rychter

Poznańskie siatkarki czeka ciężki tydzień meczowy. W środę 23 lutego wyjeżdżają do Krosna, żeby dzień później o 18:00 rozegrać spotkanie z Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno. Od razu po meczu zespół uda się do Jarosławia i 25 lutego o godz. 13:00 zmierzą się z drużyna MKS SAN-Pajda Jarosław.

fot. lepszyPoznan Piotr Rychter

Informacja prasowa Enea Energetyk Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *