AktualnościMłodzik

PKS Piast Poniec – gospodarzem finału młodzików.

Organizatorem turnieju finałowego w Wielkopolsce w kategorii młodzika będzie PKS Piast Poniec. Znamy rozkład gier, w których spotkają się najlepsze zespoły tego sezonu.

Do rozgrywek młodzików zgłosiło się 17 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy 3-zespołowe i dwie grupy 4-zespołowe. Najlepsi z tych grup grali w I lidze, ci którym poszło trochę gorzej w II, a do tej pory najsłabsi walczyli między sobą w III lidze. W kolejnych etapach odbywały się turnieje, w których zespoły z niższych lig spotykały się z tymi wyżej, a kto wypadł najlepiej mógł pograć z pierwszoligowcami. I dopiero w minioną niedzielę poznaliśmy komplet finalistów.

Porównując skład finału z ubiegłym rokiem zauważamy tylko jedną zmianę – miejsce MUKS Jantar Kalisz zajął PKS Piast Poniec. Tytułu bronić będzie IUKS Jedynka Poznań, która w ubiegłym sezonie wraz z Enea Energetykiem Poznań grała w finale Mistrzostw Polski. Chrapkę na wysoką lokatę ma także UKS Piast Krotoszyn oraz UKS SMS Joker Piła. O niespodziankę pokuszą się piąty w ubiegłym sezonie UKS Szamotulanin Szamotuły oraz debiutant z Ponieca.

Poniżej szczegółowa rozpiska meczów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *