Aktualności

Legendy Wielkopolskiej Siatkówki – Krzysztof Ratajczak część 2.

Przedstawiamy drugą część rozmowy z Krzysztofem Ratajczakiem, dziennikarzem Radia Poznań, byłym prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, działaczem społecznikiem sportu. W tej części opowiedział m.in. o pracy przy największych imprezach sportowych w regionie i na świecie. Dużo fajnych treści.

W pierwszej części, którą możecie obejrzeć klikając tutaj nasz gość opowiedział w jaki sposób i co skłoniło go do objęcia prezesury w Wielkopolskim Związku Piłki Siatkowej, ale też o historii siatkówki w naszym województwie. To tak w skrócie, choć ciekawych opowieści było bardzo dużo.

W drugiej części wyszliśmy poza nasze województwo i zapytaliśmy Krzysztofa Ratajczaka o rolę i obowiązki komisarza technicznego w Polskiej Lidze Siatkówki, którym jest już kilka lat. Szczególnie interesujące są jego historie z pracy dziennikarskiej przy największych imprezach sportowych na świecie, które obsługiwał: Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czy Mistrzostwa Europy. Tematów jest dużo więcej, ale nie będziemy wszystkiego opisywać, tylko odsyłamy do rozmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *