Aktualności

Memoriał Arka Gołasia ponownie zagra z WOŚP

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I ponownie z WOŚP zagra Memoriał Arka Gołasia.

Wiele instytucji, celebrytów, organizacji dodaje swoją cegiełkę do tego największego w świecie przedsięwzięcia. Jurek Owsiak ze swoim sztabem potrafi zjednoczyć i zaktywizować cały świat. A że Fundacja Arka Gołasia od wielu lat wspiera na turniejach potrzebujące dzieciaki, to pewnikiem było, że i podczas tegorocznego finału zagra z WOŚP.

Już za niewiele ponad pół roku odbędzie się XIX Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia w Zalasewie. A że jest to najlepiej zorganizowany turniej w Polsce, to chętnych do udziału nie brakuje. Co roku organizatorzy zapraszają uznane kluby nie tylko z polskiej ligi. Niespodzianką jest skład na tegoroczne granie. Ale już teraz pojawia się okazja, aby zdobyć dwa VIP-owskie bilety. Przez dwa dni będziecie mogli zasiąść w strefie VIP, zjeść posiłek w towarzystwie siatkarzy i zrobić wspólne fotki, a nawet porozmawiać. Taką szansę mają tylko sponsorzy, a teraz także zwycięzca licytacji.

Licytacja już trwa i tylko od Was zależy na jakiej kwocie się zakończy. Zapraszamy do licytowania! Link do aukcji tutaj