Aktualności

Poznaliśmy pary półfinałowe Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Dwa polskie, jeden niemiecki i jeden ukraiński zespół wystąpią w tym roku w XVII Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia. Dziś poznaliśmy pary półfinałowe największego wielkopolskiego święta siatkówki halowej.

W dniach 23-25 września w Zalasewie pod Swarzędzem odbędzie się siedemnasta edycja Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. Organizatorzy w tym roku zaprosili do udziału: Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Aluron CMC Wartę Zawiercie, Berlin Recycling Volleys oraz Barkom Każany Lwów. – Memoriał Gołasia to niepowtarzalna okazja dla wielkopolskich kibiców siatkówki do podziwiania na żywo najlepszych zawodników na świecie – mówi burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek. – Zapraszam wszystkich mieszkańców Swarzędza i okolic do udziału w tej imprezie – dodaje.     

Pary półfinałowe

Zanim zawodnicy wybiegną na boisko hali w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie, odbędą się tam warsztaty dla dzieci z powiatu poznańskiego. Pierwszy półfinał zaplanowano na sobotę 24 września na godzinę 14:45. Zmierzą się w nim dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz wicemistrz Ukrainy – Barkom Każany Lwów. Dla debiutujących w przyszłym sezonie w PlusLidze reprezentantów naszych sąsiadów to najlepszy możliwy test przed startem rozgrywek o mistrzostwo Polski. Faworytem do awansu do półfinału jest ekipa z z województwa opolskiego. Czy goście będą w stanie sprawić niespodziankę? Przekonamy się już wkrótce.

W drugim półfinale zmierzą się ze sobą trzecia drużyna PlusLigi – Aluron CMC Warta Zawiercie i ćwierćfinalista Ligi Mistrzów oraz wielokrotny mistrz Niemiec – Berlin Recycling Volleys. Mecz ten zaplanowano na godzinę 17:30. W tej rywalizacji trudno wskazać faworyta. Boisko zweryfikuje kto awansuje do meczu o tytuł XVII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Bilety są już dostępne

Wejściówki na imprezę są już dostępne w sprzedaży. Można je nabyć w serwisie Ticketos.pl pod linkiem – https://ticketos.pl/event/4650/xvii-agrobex-memorial-arkadiusza-golasia. Do wyboru są karnety dwudniowe lub na pojedyncze dni. – Zapraszam serdecznie na XVII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia – mówi Ania Sumelka, organizatorka turnieju. – Już po parach półfinałowych widać, że czekają nas nieprawdopodobne emocje – dodaje.  

Kontakt:                                                                                                                  

Jacek Kubiak

Prezes Fundacji Memoriału Arkadiusza Gołasia                                      

biuro@memorialgolasia.pl, kom 782 381 986

Fot. Piotr Rychter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *