Aktualności

Trwa nabór do Lubońskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Do 30. czerwca trwa nabór do największej amatorskiej ligi siatkarskiej w Polsce, czyli Lubońskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W poprzednim sezonie w rozgrywkach wzięło udział 56 drużyn i około 800 zawodników. Już wiemy, że w tym roku te liczby będą pobite.

Na niecałe cztery tygodnie przed zakończeniem naboru do rozgrywek już zgłosiło się 67 drużyn. A to przecież pewnie jeszcze nie koniec, bo dalej można się zgłaszać. Aby to zrobić, trzeba wypełnić formularz, który jest dostępny TUTAJ. Warto też się zaznajomić w regulaminem z tego LINKU.

Aktualna lista zgłoszeń prezentuje się następująco:

I teraz o czym warto pamiętać.
Żadna z uczestniczących w minionym sezonie drużyn, nie ma zgłoszenia w kolejnym sezonie z “automatu”. Trzeba to zrobić ponownie. W ligach męskich planowany jest podział na ligi od pierwszej do trzeciej w zależności od ilości zgłoszonych zespołów. U pań mają być dwie ligi, również w zależności od ilości zgłoszeń. Ma również powstać liga mikstów, warunkiem to zgłoszenie minimum sześciu drużyn, co jak widać na powyższych grafikach zostało już spełnione.

Rozgrywki mają wystartować we wrześniu, kiedy to zostaną rozegrane turnieje eliminacyjne do II ligi mężczyzn (dwa miejsca) oraz I ligi kobiet (jedno miejsce).

W przypadku wszelkich pytań kierujemy na profil facebook’owy LALS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *