Aktualności

Wszystkie terminarze dostępne.

Troszkę to trwało, ale się udało. Wszystkie terminarze rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej są już dostępne na naszej stronie.

Walczyliśmy z czasem łącząc obowiązki zawodowe, z nagraniami naszych wspaniałych gości do cyklu “Legendy Wielkopolskiej Siatkówki” i co trwało jeszcze dłużej montażem filmów (kto nie widział może nadrobić zaległości klikając tutaj) i staraliśmy się, aby terminarze w naszym serwisie pojawiły się przed startem rozgrywek. I oficjalnie możemy powiedzieć, że się udało. Większość przedstawia szczegółowe drabinki od pierwszych kolejek po finały wojewódzkie i miejsca o dalsze mecze.
W niektórych przypadkach było to niemożliwe, bo niekiedy Wydział Gier skoncentrował się tylko na początkowych etapach. Tak jest w przypadku juniorek i młodzików.

Mamy też zaktualizowany terminarz po wycofaniu się z rywalizacji jeszcze przed startem sezonu zespołu SKF PBS Poznań w kategorii kadetek oraz zmiany gospodarzy w grupie 7 w kategorii młodziczek. I przy tej ostatniej kategorii bijemy się w piersi. Umieściliśmy tam tylko pierwszy etap ze względu na największą ilość zespołów i mnogość turniejów. Ale ta faza rozgrywana będzie prawie przez cały październik, więc mamy troszkę czasu na uzupełnienie dalszej części sezonu, co będziemy systematycznie czynić.

Najważniejsze, że długo wyczekiwany sezon halowy startuje już w najbliższy weekend meczem Krispolu Września w 1. lidze w sobotę oraz turniejami eliminacyjnymi kadetów w niedzielę. Szczegóły przedstawimy pewnie bliżej weekendu. A tymczasem zachęcamy do zajrzenia w zakładkę wyniki na nadchodzący sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *