Aktualności

XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia tuż tuż

Już tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia największej imprezy siatkarskiej tego roku w Wielkopolsce. Jak już wiecie z naszych poprzednich wpisów do Zalasewa zjeżdża klubowa petarda: Sir Safety Perugia, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Projekt Warszawa i Aluron CMC Warta Zawiercie.

Prezentację polskich drużyn uczestniczących w turnieju możecie zobaczyć tutaj. Z kolei gości z Włoch, opisaliśmy tutaj. Cały program turnieju dostępny tutaj. To tyle, jeśli chodzi o “odświeżenie” wiadomości, aby być w pełni przygotowanym do turnieju.

Po zakończonych Mistrzostwach Europy wiemy na pewno, że w Zalasewie pojawią się medaliści Euro Championatu. Będzie ich dokładnie 8: dwóch złotych i sześciu brązowych. Nazwiska zaprezentujemy później.

Organizatorzy potwierdzili, że na trybunach hali SP2 w Zalasewie zasiądzie komplet widzów. Wszystkie wejściówki, zgodnie zresztą z oczekiwaniami rozeszły się jak świeżutkie bułeczki. Kto jednak będzie chciał uczestniczyć w turnieju, będzie mógł to zrobić dzięki sportowym antenom Polsatu. Po raz pierwszy Polsat Sport będzie na żywo transmitował mecze z Memoriału. Nieoficjalnie możemy dodać, że nie będzie to ostatni raz, bo współpraca ma być kontynuowana w kolejnych latach.

Bywalcy Memoriały Arkadiusza Gołasia wiedzą, że oprócz sportowych emocji i znakomitej zabawy na trybunach, turniej to też pomoc potrzebującym. Podczas turnieju przeprowadzane są liczne aukcje z których dochód jest przeznaczony na cele charytatywne. W tym roku wszystkie środki zebrane podczas licytacji charytatywnych przeznaczone będą dla Agnieszki Michlic. Wspaniała sędzia międzynarodowa, która niejednokrotnie prowadziła Memoriałowe mecze walczy z chorobą. Wśród gadżetów jakie będzie można wylicytować podczas turnieju są między innymi koszulka Wilfredo Leona, złotej reprezentacji Polski U19 oraz inne wspaniałe sportowe (i nie tylko;) pamiątki. Liczymy na Waszą hojność jak zawsze zresztą.
Na zdjęciu wykorzystanym w grafice Pani Agnieszka podpisuje piłkę podczas Memoriału, która następnie została wylicytowana przez kibiców. Tym razem to Ona potrzebuje naszego wsparcia. Pokażmy, że umiemy pomagać tak samo jak Ona.

Kolejne informację już wkrótce!

Widzimy się zatem od godziny 11.30 w najbliższą sobotę w Zalasewie lub od 12.30 w Polsacie Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *