Aktualności

Zagraj w nocnym turnieju w Mosinie!

Podobno wyjątkowo długa majóweczka się udała, grille mocno dymiły i trzeba wrócić do formy. Mamy dla Was idealną propozycję. 27 maja w Mosinie odbędzie się nocny turniej o Puchar Burmistrza Gminy Mosina. Forma turnieju open, czyli dla małych i dużych, grubych i chudych, wysokich czy niskich, kobiet czy mężczyzn. Zapisz się i zagraj!

To już druga edycja tego turnieju. Tegoroczny odbędzie się 27. maja i wystartuje o godzinie 20. Maksymalna ilość drużyn, która może zagrać to 12 zespołów. Kategoria Open, więc organizatorzy zapraszają absolutnie wszystkich. Termin zgłoszeń upływa 20. maja, kiedy to zostaną ogłoszone dokładne systemy rozgrywania meczów. Wiemy, że do dyspozycji uczestników będą trzy boiska. Koszt wpisowego to 25 zł od zawodnika.

Dla najlepszych trzech drużyn statuetki oraz nagrody rzeczowe. Również najlepsi zawodnicy zostaną podobnie wyróżnieni. Nic tylko grać!

Wszystkie szczegóły na Facebooku w specjalnie utworzonym wydarzeniu. Wystarczy kliknąć TUTAJ lub zasięgnąć informacji u Dominika Janika – kontakt na poniższym plakacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *