Aktualności

Zapraszamy na konferencję prasową XVIII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od najważniejszego wydarzenia siatkarskiego w Wielkopolsce – XVIII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. Do Zalasewa po raz kolejny przyjadą najlepsi siatkarze świata, by sprawdzić się tuż przed startem Plus Ligi, ale przede wszystkim oddać hołd tragicznie zmarłemu reprezentantowi Polski. Już w czwartek odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, którą już tradycyjnie będziemy transmitować na naszym kanale YouTube. Zadaj pytanie, a my je przekażemy.

Kilka lat temu, gdy przyjeżdżałem na kolejny już dla mnie Memoriał Arkadiusza Gołasia z Holandii, gdzie wówczas mieszkałem, mogłem z dumą ogłosić: Sold Out, wyprzedane. Tym razem sytuacja się powtarza i na żaden dzień XVIII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia biletów już nie ma. I zaskoczenia nie ma w tym żadnego, biorąc pod uwagę atmosferę panującą na turnieju, ale też i jego poziom sportowy. W promieniu kilkuset kilometrów Wielkopolanie nie mają okazji oglądać siatkówki na tak wysokim poziomie.

Nie inaczej będzie w tym roku. Do Zalasewa zawitają: stały uczestnik Ligi Mistrzów Berlin Recycling Volleys, wielokrotny Mistrz Polski – Skra Bełchatów, która z pewnością będzie chciała odrodzić się po poprzednim kryzysowym sezonie, piąta drużyna poprzedniego sezonu Plus Ligi – Projekt Warszawa oraz najlepsza drużyna w Europie od trzech sezonów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Warto także dodać, że każda ekipa naszpikowana jest siatkarskimi gwiazdami i przyszłymi olimpijczykami. Czy czegoś więcej potrzeba?

W czwartek o godzinie 14 odbędzie się oficjalna konferencja prasowa poprzedzająca XVIII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia. Zaproszeni goście, którzy wezmą w niej udział: Marian Szkudlarek – burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz, Piotr Graban – trener Projektu Warszawa, Andrzej Wrona – kapitan Projektu Warszawa, Bartłomiej Bołądź – atakujący Projektu Warszawa i reprezentacji Polski, który kilka dni temu wywalczył awans na Igrzyska Olimpijskie do Paryża oraz Jacek Kubiak – Prezes Fundacji Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Konferencję będzie można zobaczyć na naszym kanale YouTube – Wielkopolska Siatkówka. A jeśli macie jakieś pytania możecie je zadać za naszym pośrednictwem i my je przekażemy. Można to zrobić tutaj, przez zakładkę “kontakt”, mailowo na adres kontakt@wielkopolskasiatkowka.com.pl lub w komentarzu pod postem na Facebook’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *