Aktualności

Zostań współautorem kalendarza Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej!

Temat niekoniecznie związany z siatkówką, ale czemu nie? Dlaczego na kalendarzu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego nie może być elementów siatkówki? Wszystko tylko i wyłącznie w Waszej wyobraźni.

Poznański Szkolny Związek Sportowy przygotowuje się do realizacji nowego kalendarza na kolejny rok szkolny szkolny. W związku z brakiem organizacji zawodów przez pandemię, co skutkuje brakiem zdjęć wykonywanych na turniejach, chcielibyśmy państwa zaprosić do konkursu plastycznego. Jeżeli wśród państwa, są jacyś uzdolnieni młodzi ludzie, chcący być współautorem kalendarza PIMS oraz, aby Wasza praca znalazła się na ścianach we wszystkich szkołach na terenie miasta Poznania, zapraszamy do przesyłania prac.

Konkurs jest przeznaczony do dzieci i młodzieży uczącej się na terenie miasta Poznania. Dotyczy to zarówno najmłodszych uczniów z klas 1-ych szkoły podstawowej jak i ostatnich klas w szkole średniej.

Jako Wielkopolska Siatkówka przyłączamy się do akcji, żeby informacja dotarła do jak największej ilości osób, chcąc, aby każdy uczeń szkoły mógł wziąć udział w konkursie plastycznym.
W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do państwa dyspozycji i będziemy odpowiadać na wszystkie pytania pod adresem e-mail: biuro@szs.poznan.pl

Nadesłane przez Poznański Szkolny Związek Sportowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *