AktualnościMłodzik

Joker i Energetyk zawalczą o złoto w młodzikach.

Za nami dwa dni turnieju finałowego młodzików. Tylko dwa zespoły są niepokonane i w niedzielę w bezpośrednim starciu zmierzą się o złoty medal. Również o brązowym medalu zadecyduje mecz drużyn, które obecnie są na miejscach trzecim i czwartym.

Chyba można się było tego spodziewać, że gospodarze turnieju finału wojewódzkiego młodzików, czyli LOMS Joker Piła i Enea Energetyk Piła powalczą o mistrzostwo. Do tej pory żadna z tych drużyn nie przegrała, a do tego nie straciła jeszcze seta. W ostatnim meczu turnieju odbędzie się starcie tytanów, czyli bezpośredni pojedynek tych dwóch drużyn, który zadecyduje która z nich sięgnie po puchar mistrzowski. Początek meczu o godzinie 13.

Napisalibyśmy, że niespodzianką jest postawa Jedynki Poznań, ale tak nie napiszemy, bo znów zostaniemy sprowadzeni do pionu przez sztab Jedynki, że to przecież wszystko zgodnie z planem. A nam jedynie chodzi o to, że przecież jak sami trenerzy klubu z Poznania zaznaczali, że ten finał ma być tylko ograniem zawodników, bo to młodszy rocznik. Jeśli ogrywaniem ma być zdobywanie medali, to strach pomyśleć, co będzie jeśli nastawieniem na turniej będzie już gra o trofea. Po dwóch dniach Jedynka jest na trzecim miejscu i ma punkt przewagi nad Jantarem Kalisz. W niedzielę w pierwszym meczu turnieju o godzinie 10 dojdzie właśnie do pojedynku tych drużyn. Stawką brązowy medal.

W meczu o godzinie 11.30 zagrają Grom Kalisz z Tarnovią Volleyball Tarnowo Podgórne. Stawką tego meczu będzie piąte miejsce w naszym województwie.

Wszystkie wyniki i aktualna tabela finału młodzików do zobaczenia tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *