Aktualności

KS Piła zaczyna bój o I ligę!

Już dziś KS Piła, który fazę zasadniczą II ligi przeszedł jak burza, tornado, huragan lub inne nieprzewidywalne zjawisko pogodowe, zaczyna zmagania o I ligę. To pierwsza faza – półfinałowa, po której trzeba jeszcze bić się będzie w finale.

Ani przez jeden moment tego sezonu nikt nie miał wątpliwości, że KS Piła będzie głównym kandydatem do walki o I ligę. Tradycje siatkówki w Pile zresztą nakazują, aby w tym mieście była siatkówka na solidnym poziomie.
W piątek KS Piła zaczyna granie na poważnie, bo od turnieju półfinałowego, którego będzie gospodarzem. Oprócz naszych siatkarek na parkiecie zobaczymy również AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański (II miejsce z gr. 2), Miejski Klub Sportowy “Silesia” (zwycięzca grupy III) i KS Marba Sędziszów Małopolski (II miejsce z grupy IV).

Harmonogram turnieju wygląda następująco:

Piątek:

  • 17:30 KS Piła – KS Marba Sędziszów Małopolski 
  • AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański – MKS “Silesia” 

Sobota:

  • 15:00 KS Marba Sędziszów Małopolski – MKS “Silesia” 
  • KS Piła – AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański

Niedziela:

  • 11:30 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański – KS Marba Sędziszów Małopolski
  • MKS “Silesia” – KS Piła

Drugi mecz 45 min. po zakończeniu pierwszego.

Na koniec jak to ostatnio mamy w zwyczaju zachęcamy do wsparcia Wielkopolskiej Siatkówki. Oddajemy nasz los w Wasze ręce i to Wy podejmujecie decyzje czy Wielkopolska Siatkówka ma dalej trwać na lokalnym podwórku. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *