AktualnościMłodziczka

Kto zostanie Mistrzem Polski Młodziczek? Zagłosuj!

Kolejną tradycją Wielkopolskiej Siatkówki jest zabawa w postaci typowania/głosowania na zwycięzcę. Uruchomiliśmy dla Was sondę, w której możecie zagłosować na Mistrza Polski.

Na naszych łamach możecie już poznać uczestników Finału Mistrzostw Polski Młodziczek. Dlatego czas, aby wytypować Waszym zdaniem tę drużynę, która w niedzielę zawiesi złote medale. Zabawę zamykamy w czwartek o godzinie 10, gdy rozbrzmi gwizdek na rozpoczęcie pierwszego meczu. Zatem start! Która drużyna ma najwięcej kibiców?

298
Kto zostanie Mistrzem Polski Młodziczek?

Głosowanie się zakończyło

Przypominamy, że wszystkie mecze transmitowane będą na kanale Youtube Wielkopolska Siatkówka. Zachęcamy do subskrybowania kanału, żeby żaden mecz, wywiad czy inny materiał Wam nie uciekł.

A dla wszystkich, którzy szukają najlepszego miejsca na pobyt przy okazji tego święta siatkówki, polecamy hotel Best Western Hotel Edison, oddalony od Szamotuł o ok. 25 minut drogi. Świetna lokalizacja nad malowniczym jeziorem, komfortowe pokoje i wyśmienita kuchnia w Restauracja Lumiere. Na hasło Wielkopolska Siatkówka, dostaniecie specjalny rabat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *