Aktualności

Legendy Wielkopolskiej Siatkówki – Kazimierz Fabin, część 2.

Pierwsza część rozmowy z trenerem Kazimierzem Fabinem została odebrana niezwykle pozytywnie. Czas zatem na drugą, a w niej Nicola Vettori i Agnieszka Korneluk. Partnerem cyklu jest Hotel Liberte 33, Libelta 33 Poznań.

Trzeba przyznać, że trener Kazimierz Fabin nie był łatwym rozmówcą. Osoby, z którymi rozmawiamy możemy podzielić na dwie kategorie: oszczędnych, czyli po zadaniu pytania odpowiadają tak/nie bez potrzeby rozwinięcia swoich myśli lub takich, którzy mówią dużo i obrazowo. Do tych drugich z pewnością zaliczamy Kazimierza Fabina. Jego wiedza historyczna jest tak dużo, że na zadane pytanie potrafił zrobić kilka wrzutek, które początkowego zagadnienia nie dotyczyły. Ale to właśnie “robi klimat” tej rozmowy.

W tej części dalej koncentrujemy się na Jego czasach w Energetyku Poznań. Już nie w okresie kryzysu tego klubu, ale gdy zaczął się odbudowywać i gdy przewijały się tam poważne dla dzisiejszej siatkówki nazwiska. Zobaczycie tu wstawki od reprezentacyjnego trenera Nicoli Vettoriego czy Agnieszki Korneluk (w filmie jeszcze jako Agnieszce Kąkolewskiej). Zapraszamy!

I pamiętajcie o trzech zasadach YouTuba: lajkujcie, komentujcie, subskrybujcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *