AktualnościMłodziczkaMłodzik

Zaglądamy do lig młodzików i młodziczek.

Więcej przekładek niż meczów w Lidze Młodzików, ale młodziczki zagrały wszystkie zaplanowane mecze. W I lidze rządzi MKS Kalisz, a my byliśmy z naszymi kamerami w odwiedzinach na III lidze.

Zacznijmy od Ligi Młodzików i omówienia rozegranych meczów w tej kolejce. A zatem: Jantar Kalisz dwukrotnie pokonał SKS Murowaną Goślinę. Dziękujemy za uwagę.
Tak. Reszta meczów została przełożona, co ilustrują poniższe tabelki dostępne również w naszej zakładce wyniki, gdzie znajdziecie też terminarze i tabele. Dla leniwych wystarczy kliknać tutaj.

I Liga
Nr meczuwynik
85MUKS Grom KaliszENEA Energetyk Poznańprzełożony na 23.11
86ENEA Energetyk PoznańMUKS Grom Kaliszprzełożony na 23.11
87MUKS Jantar KaliszSKS Murowana Goślina2:0 (25:17, 25:17)
88SKS Murowana GoślinaMUKS Jantar Kalisz0:2 (13:25, 16:25)
89LOMS Joker Piła Powiat PilskiIUKS Jedynka Poznańprzełożony na 23.11
90IUKS Jedynka PoznańLOMS Joker Piła Powiat Pilskiprzełożony na 23.11
II Liga
Nr meczuwynik
91pauzaKPS Progress Września
92KPS Progress Wrześniapauza
93Tarnovia Volleyball Tarnowo PodgórneUKS Piątka Turekprzełożony na 7.01.2023
94UKS Piątka TurekTarnovia Volleyball Tarnowo Podgórneprzełożony na 7.01.2023
95UKS Piast KrotoszynENEA Energetyk Poznań IIprzełożony na 23.11
96ENEA Energetyk Poznań IIUKS Piast Krotoszynprzełożony na 23.11

W Lidze Młodziczek odbyły się wszystkie mecze. W tych kluczowych z I Ligi dwa zwycięstwa odniósł Szamotulanin. Co warte podkreślenia w jednym z nich pokonał Energetyka Poznań, jednego z rywali do medalu w tym sezonie. W innym turnieju kolejne cztery punkty do tabeli dopisała Piątka Turek no i nie zatrzymuje się kaliski MKS, który ciągle nie zaznał jeszcze porażki i dalej siedzi w fotelu lidera.
W II Lidze na pozycji lidera umocnił się SPS BoxPro Volley Piła. Siatkarki prowadzone przez Sławomira Świderskiego na turnieju we Wrześni bez straty seta pokonały gospodynie i Barycz Janków Przygodzki. Tuż za nimi MKS Trzcianka, który wygrał turniej w Komornikach. Na trzecim miejscu Jantak Kalisz, który okazał się najlepszy w Krotoszynie.
W III Lidze na czele UKS Środa Wielkopolska z kompletem punktów. W sobotę zespół ze Środy zainkasował komplecik na turnieju w Jarocinie. Druga w tabeli jest Sparta Złotów, trzeci ASBL Piła. Te dwa zespoły zmierzyły się ze sobą na turnieju w Poznaniu, gdzie gospodarzem był SKF PBS. W bezpośrednim starciu wymienionych wcześniej zespołów po tiebreaku lepsze pilanki. Byliśmy na tym turnieju i rozmawialiśmy z przedstawicielami Sparty i ASBL-u:

Wszystkie wyniki, terminarze i tabele Ligi Młodziczek do zobaczenia tutaj.

Standardowo zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube. Mile widziane także lajki czy komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *