AktualnościMłodziczka

Majówka na sportowo

Czyż może być lepsza oferta niż spędzenie majówki w Wielkopolsce kibicując najlepszym młodziczkom w Polsce? Nie ma innej opcji jak przybyć na Finał Mistrzostw Polski organizowany przez UKS Szamotulanin Szamotuły a przy okazji zrelaksować się nad Jeziorem Kierskim w Best Western Hotel Edison, korzystając ze specjalnej oferty dla kibiców siatkówki.

Po raz kolejny Szamotuły będą gościć najlepsze młodzieżowe drużyny w Polsce. Po Mistrzostwach Polski Kadetów w 2020 roku i Mistrzostwach Polski Młodziczek w 2022 roku UKS Szamotulanin będzie gościł najlepsze zespoły młodziczek 2024 roku. Turniej rozpocznie się w środę 1 maja i potrwa do soboty 4 maja.

Polecamy gorąco Best Western Hotel Edison, w którym rodzice, babcie, dziadkowie, ciotki i wujkowie, przyjaciele, będą mogli się zatrzymać, naładować baterie, zrelaksować się po emocjach na hali. Hotel zlokalizowany jest w Baranowie, a dojazd do hali nie zajmuje więcej niż 25-30 minut.

Hotel położony jest nad Jeziorem Kierskim, w otoczeniu przyrody. Będziecie mogli spędzić fantastyczny czas nad wodą w spokojnej atmosferze. Za wyżywienie zadba Restauracja Lumière, która serwuje dania sezonowe oraz najlepszą pizzę w okolicy. Niewątpliwym atutem obiektu jest własna winnica, a wyprodukowane tutaj wina zdobywają nagrody na konkursach winiarskich.

Specjalnie dla kibiców siatkarskich, którzy przybędą wspierać młode siatkarki hotel przygotował specjalną ofertę:

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 280 PLN

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 360 PLN

Przy rezerwacji na 3 doby i dłużej dodatkowo rabat -10%.

I NAJWAŻNIEJSZE!  Ta oferta obowiązuje TYLKO przy rezerwacji telefonicznej na hasło WIELKOPOLSKA SIATKÓWKA. Oferta specjalna ani rabat NIE obowiązują przy rezerwacjach internetowych.

Serdecznie zapraszamy do hotelu Edison oraz do kibicowania w szamotulskiej hali.