AktualnościMłodzik

Mistrzostwa Polski Młodzików

Enea Energetyk Poznań już od czwartku będzie gospodarzem turnieju finałowego Mistrzostw Polski Młodzików. Do Poznania przyjedzie siedem zespołów. Czas rezerwować miejsca noclegowe! Polecamy waszej uwadze hotel Edison oraz Liberte. Na hasło Wielkopolska Siatkówka otrzymacie zniżkę. Bonus obowiązuje TYLKO i WYŁĄCZNIE przy rezerwacji telefonicznej.

Poznań po raz pierwszy będzie organizatorem Mistrzostw Polski drużyn młodzieżowych. Mieliśmy już w Wielkopolsce finały w Szamotułach – w ubiegłym roku młodziczek, trzy lata temu kadetów. Ale w tym roku to stolica Wielkopolski będzie gościła osiem najlepszych drużyn młodzików. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej CityZen przy Drodze Dębińskiej.

W Poznaniu pojawią się goście z Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Jastrzębia, Olsztyna i Warszawy. Zarówno drużynom jak i kibicom oraz zaproszonym gościom i organizatorom polecamy dwa wspaniałe hotele.

Best Western Edison to trzygwiazdkowy hotel położony w spokojnej okolicy nad Jeziorem Kierskim, w zaciszu otaczającego parku. Można skorzystać ze wspaniałej restauracji Lumière oferującej sezonowe menu oraz wina z własnej winnicy. Hotel dysponuje salą konferencyjną, która może być wykorzystana do odpraw po lub przedmeczowych. Od hali, w której będą odbywać się zawody hotel jest oddalony o 16 kilometrów.

Dla gości, którzy chcieliby skorzystać z uroków Poznania polecamy czterogwiazdkowy hotel Liberte 33 położony w samym sercu miasta. Oprócz wspaniałych pokoi, doskonałej restauracji hotel dysponuje miejscami, w których można zorganizować spotkania biznesowe oraz konferencje. Znajduje się tutaj także siłownia i sauna, która pozwoli zregenerować ciało po wysiłku czy tez długotrwałym przesiadywaniu w hali. Na halę dotrzecie w ciągu kilku minut, gdyż odległość niecałych trzech kilometrów można w niecałe 10 minut pokonać samochodem, przejść na piechotę bądź skorzystać z komunikacji miejskiej.

W kooperacji z naszym portalem hotele przygotowały dla Was ofertę. Na hasło naszego portalu otrzymacie zniżkę przy rezerwacji telefonicznej. Podkreślamy ten rodzaj kontaktu, gdyż przy korzystaniu z portali pośredniczących ZNIŻKA NIE OBOWIĄZUJE.

Serdecznie zapraszamy!