Aktualności

O wyjeździe i studiowaniu w USA – Jagoda i Natalia Szybińskie.

Trochę czekał na tę publikację materiał o Stanach Zjednoczonych. Jak wyjechać? Jak wygląda nauka na amerykańskich uniwersytetach, czym różni się tamta siatkówka od naszej i jak się żyje w USA. Exclusive from the Liberte 33 Hotel prezentujemy rozmowę z siostrami Szybińskimi, byłymi siatkarkami wielkopolskich klubów.

Coraz bardziej popularne i powszechne stają się wyjazdy młodych polskich siatkarek na studia do Stanów Zjednoczonych. Słyszeliśmy, że ta liczba już przekroczyła setkę, a po obecnym sezonie jeszcze się zwiększy.

Przygotowaliśmy można by powiedzieć poradnik, w jaki sposób można do Stanów wylecieć i jak to się odbywa. Jagoda i Natalia Szybińskie, byłe zawodniczki Enea Energetyka Poznań i UKS Szamotulanin Szamotuły w USA są już prawie dwa lata. W pierwszej części rozmowy z nimi opowiedziały nam w jaki sposób się tam znalazły, jak wygląda edukacja w Stanach Zjednoczonych, jakie trzeba spełnić kryteria, aby móc studiować. Wszystko z najdrobniejszymi szczegółami.
Dla tych, którzy myślą o wyjeździe to pozycja obowiązkowa. Ale dla ciekawych świata to również będzie bardzo interesujące. Prezentujemy część pierwszą:

A jeśli spodobał Wam się ten materiał i chcecie, aby powstawały kolejne, zajrzyjcie w ten LINK. Wszystko jest w Waszych rękach/klikach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *