Aktualności

Pokaż się na Wielkopolskiej Siatkówce!

Wielkopolska Siatkówka to najbardziej popularny serwis o siatkówce w Wielkopolsce. Dzięki naszym treściom na stronie oraz kanale YouTube jesteśmy znani już w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Ze strony, która stała się hobbystyczną stajemy się największym źródłem informacji, ale też unikalnych treści dla naszych widzów (za pośrednictwem naszego kanału YouTube) i czytelników. To też idealna szansa na promocję podmiotów wspierających siatkówkę.

Otwieramy możliwość reklamowania się w naszym serwisie. Ofertę kierujemy do każdego. Jednak szczególnie polecamy się podmiotom, które już są zaangażowane w promocję siatkówki. Wspieranie jednego podmiotu wiąże się z ograniczonym zasięgiem marki, jak reklama na koszulkach czy stronie internetowej. Dzięki nam, sponsor wspierający klub może zaistnieć w dużo szerszym kręgu.

Nie będziemy tu przynudzać w jakich okolicznościach powstał serwis Wielkopolska Siatkówka, bo o tym pisaliśmy nie raz. Z hobbystycznego bloga staliśmy się pierwszym źródłem informacji o tym co się dzieje w siatkówce w Wielkopolsce. Na naszej stronie znajdziecie wszystkie wyniki z rozgrywek w Wielkopolsce z każdej kategorii rozgrywkowej. Prowadzimy również terminarze i wyniki rozgrywek szczeblowych, w których udział biorą wielkopolskie zespoły. Tylko u nas znajdziecie również komplety wyników z archiwalnych sezonów od kiedy działa Wielkopolska Siatkówka. Po prostu są tu treści i informacje, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej.

Od momentu powstania serwisu we wrześniu 2020 roku uczestniczmy we wszystkich najważniejszych wydarzeniach siatkarskich w Wielkopolsce: jesteśmy stałym partnerem Memoriału Arkadiusza Gołasia, z którego co roku przeprowadzamy na żywo transmisję z konferencji prasowej oraz zamieszczamy materiał filmowy z samego turnieju. Jako jedyni transmitujemy na żywo najbardziej prestiżowy turniej siatkówki kobiet w Wielkopolsce – Amica Cup. Uczestniczymy i/lub prowadzimy transmisję z młodzieżowych finałów Mistrzostw Wielkopolski. Do tego stale gościmy na wszelakich meczach różnych kategorii wiekowych w Wielkopolsce.

Wychodząc poza Wielkopolskę jesteśmy obecni na największych turniejach rozgrywanych w kraju: Finał Pucharu Polski, Finał Mistrzostw Europy, Finał VNL (Liga Narodów) czy ostatnio turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. Na wszystkich tych turniejach byliśmy z naszą kamerą i relacje umieszczaliśmy na naszym kanale YouTube, gdzie osiągały wielotysięczne wyświetlenia.

Wielkopolska Siatkówka jest na czterech pierwszych miejscach jeśli chodzi o wyświetlenia w wyszukiwarce Google po wpisaniu hasła “wielkopolska siatkówka”. Dodamy tylko, że za tak wysoką pozycję nie zapłaciliśmy wszelakim firmom, które się do nas zgłaszały proponując pozycjonowanie, ani grosza. Po wpisaniu w Google WZPS jesteśmy na siódmym miejscu, z czego oficjalna strona związkowa jest jeszcze niżej i często otrzymujemy na naszą skrzynkę mailową wiadomości dotyczące federacji. Oznacza to, że kluby często nasz serwis uznają za związkowy, gdzie każdy nasz stały czytelnik może się domyśleć, że z obecnymi władzami jest nam tak po drodze jak z maszerowaniem w górach po intensywnej imprezie dnia poprzedzającego. Ale staramy się współpracować kiedy tylko jest okazja i chęci.

Podsumowując, z domowej strony, która miała być hobby i umieszczać kilka razy w tygodniu jakieś autorskie wpisy, staliśmy się największym serwisem lokalnym w Polsce, wychodzącym poza województwo. Gdy strona powstawała cieszyliśmy się, że widziało nas kilkaset czytelników przez tydzień, dziś te liczby powtarzamy, ale w skali dziennej. Do tego prężnie funkcjonuje nasz kanał YouTube, gdzie przeprowadzamy transmisje live z interesujących wydarzeń siatkarskich, albo systematycznie publikujemy materiały po różnych meczach/turniejach.

Naszą propozycję kierujemy zarówno do wielkich gigantów, których marka jest rozpoznawalna i być może nie potrzebują reklamy, ale być może chcieliby mieć w swoim portfolio wspieranie sportu dzieci i młodzieży, o którym dowie się cała Polska i nie tylko. Polecamy się także firmom, które widziałyby na naszej stronie możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, którzy być może jeszcze nie wiedzą o ich marce i możliwościach jakie oferuje. Miesięcznie mamy około 20 tysięcy wyświetleń strony (dane z ostatniego miesiąca, gdy sezon w Wielkopolsce jeszcze nie wystartował), a rekord wyświetleń na Facebooku to 160 tysięcy jednego posta!

Zapytaj o szczegóły oferty, a jeśli wspierasz siatkówkę, dowie się o tym masa osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *