AktualnościMłodzik

Przed finałem młodzików – PKS PIAST Poniec

PKS Piast Poniec to gospodarz tegorocznych finałów. Z roku na rok zespoły osiągają coraz większe sukcesy, a za dobrze wyszkolonymi zawodnikami oglądają się większe kluby.

Drużyna z Ponieca w pierwszym etapie trafiła do grupy czterozespołowej. Po wygranej z UKS Piastem Krotoszyn I i przegranej z KS Volley Turek zawodnicy PKS-u Piasta Poniec zajęli drugie miejsce w swojej grupie, premiowane barażami o grę w I lidze. Tutaj nie dali szans zespołom z Kalisza. Zarówno Jantar jak i Amber nie ugrały z Piastem w trzech turniejach seta i zawodnicy z Ponieca mogli się cieszyć z dołączenia do pierwszoligowych zespołów. Tę fazę ukończyli na 7 miejscu z dorobkiem 5 zwycięstw. W półfinałach ograli MKS Kangur Nowy Tomyśl i jako jeden z dwóch zespołów w tym sezonie urwali seta ubiegłorocznym mistrzom z Jedynki Poznań. W ubiegłym sezonie zespół uplasował się na 9. miejscu. Udział w tegorocznym finale trener Łukasz Kubeczka uważa za duży sukces.

Jeden komentarz do “Przed finałem młodzików – PKS PIAST Poniec

  • Drużyna młodzików Piasta Poniec pod opieką trenerską p.Łukasza Kubeczki wykonała ogromną pracę w tym trudnym “cowodowym” okresie za co bardzo dziękujemy. Udział w finale to już ogromny sukces. Gratulacje dla trenera i chłopców. Życzymy kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *